Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahorodie
    Video pekne a ajtak to bude MegaSračka *2*
    Dufam ze ARMA3 bude O.K. a zahraju
    si nieco aj normalny hraci nie len retardovane deti *7*
    • Máš pravdu,Call of Duty hrajou uřvaní kidi pod 10 let,hackeři aj.
      Hrál jsem ARMA 1 a ARMA 2 se všema dodatkama mám na tom cca 400 hodin+.
      Jak jsem tu napsal mě to fakt připomíná Battlefield (až na to že to nejede na Frostbyte 2 *1* )
  • MrSanta
    Tak to vypadá, že by si mohl pan Santa pořídit své první Call of Duty. Na druhou světovou ani "současné" konflikty nejsem, ale nějaké lehce futuristické military sci-fi - to by se mi mohlo i zamlouvat. Samozřejmě ale až to bude v akci a cena tak 10 €. MP mě nezajímá a za SP kampaň na obligátních cca 5 hodin jim víc platit nehodlám. Osobně bych klidně pošoupnul datum ještě o pár desítek let dál.
    Trailer se mi celkem zamlouvá, je to takové příjemně bayovsky střelené. Mohla by to být pěkná odpočinkovka. Nějaká taková hra na vyblbnutí se sem tam hodí *1*
  • haha, tak toto je kvalitny odpad :)

    Grafika hnus, navyse cele sa to snazi tvarit vazne pritom to cele vizera uplne komicky. Navyse hru dobi Treyarch studio ktore vie robit vedva priemerne datadisky....dufam ze toto bude riadny prepadak aby konecne dostalo Activision poradianu facku a zacalo nieco stym konecne robit. Peniazkov vydazili zo serie viac ako by bolo zdrave.
    • Smutné je, že v Amerike sa toho predá 10 miliónov minimálne...
      ale môj osobný pocit z traileru bol: *8* *7* *15* *15* *1* *11*
      • asi tak, moja reakcia bola taká istá :D
  • no s pánom bohom , to je teda riadne preplácaná hovadina, hnus velebnosti, du blejt.
  • sugyn
    Ne Terminatorem ale Recyklatorem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit