Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se týče obsahu, tak to vypadá celkem no různorodě = snad dobré. Ale lidičky co ta grafika....už by to konečně chtělo nějákou změnu... Jasně pojede to snad na všem, s trochou štěstí i na rychlejších integrovaných GPU. Jenom ten "vypravěč" je dobrej, ale na něm si dali asi zvlášť záležet...
    Doufejme, že když nezazáří grafikou, tak alespoň zábavností a obsahem což je důležitější...
    • Tiež som mal ten pocit, že to frčí na starom (možno trochu upravenom) engine. Mali by už zapracovať na niečom novom.
      • cela seria COD bezi stale na tom rovnakom engine ako prvy COD len s lepsimi texturami :D

        2D grafici sa namakjau :D
        • tak tak, modifikovany idTech 3... Quake 3 Arena vyleštěna do maxima :D
  • Dle IGN (http://pc.ign.com/articles/122/1224070p1.html) to má být nelineární, bojiště mají být prý otevřená...

    Jestli se tomu dá věřit a jak to bude na tom enginu fungovat fakt netuším, ale v tom článku to píšou...
    • já si spíš myslím že to bude jenom takový divadýlko. Že to bude vypadat jako otevřený ale nakonec ne
  • Black Ops II neni urceno pro zavistive chude socky *15* *15* CZ a SK je zebractvo *11*
    • Říká člověk co to bude na svým prastarým PCčku s netem rychlost stahování 5kB za hodinu stahovat z torrentu dva měsíce, aby pak zjistil že to nerozjede ani když to běží na enginu s doby 8bitové *5*
    • Veskoslav
      A pro dementy je učena pořádná facka.
  • Značka opět prodá vše a za tři čtyři hodiny dohráno, šup na mulťák mezi blbce :)
    Nejsem moc fanoušek téhle lehké budoucnosti :)
  • Vsude sama helikoptera a stihacky, ale nakonec to dopadne tak, ze ve stihacce budete maximalne v jedne misi a to jen jako druhy pilot, ktery bude zamerovat. *2*
    • Joha
      Taká misia bola aj v BF3 a patrí medzi moje najobľúbenejšie :D Tak ale tam to aj inak vyzeralo že áno? ;)
      • BF je predevsim MP a tam litat jde.
  • Ještě tam chybí poníci z MLP...
  • trailer je parada a kazdej druhej to koupí... konec hodiny ..popravde uz to chce trosicku tlacit na pilu, tenhle system co rok to neco podobneho nemuze fungovat vecne..
  • Těším se, Treyarch dělá skvělé díly, ty konzolové hnoje od IW (MW2 a MW3) se v mp prakticky nedaly hrát. BO1 byla super takže od 2 čekám stejnou kvalitu.

    Originální to je, konečně žádné modern warfare, ale trochu scifi. Rejpalové budou házet špínu pořád, at je od jakékoli......Grafika je v pohodě, ke cod se hodí a nijak nevadí. To jen dnešní mládež potřebuje více efekty a detaily než pořádnou hratelnost.
    • ááááá Pán je gurmán
    • CoD a hratelnost?? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Kdyby to nbemělo hratelnost tak to denně nehrají miliony lidí a není to nejhranější a nejprodávanější hra. Nebo ty snad hraješ hry, které tě nebaví chytráku?
        • Hairy_Ass
          Na dav se nemůžeš spoléhat, to by pak znamenalo, že v McDonald's dělají skvělé hamburgery. *5* Jinak tu skvělou "hratelnost" jsem viděl, obzvlášť totálně overpowered MP7 do každé ruky jsem si "pochvaloval"... *2*
          • Co je tohle za píčovinu, to mi řekni...? Když ty hamburgery většině lidem chutnají, tak asi nebudou špatně. Použil jsi vážně hovadské přirovnání, protože jídlo je naprosto subjektivní záležitostí. Ale podle tebe je ten dav tak idiotskej, že bude žrát něco, co jím nechutná, jen protože je to z McDonaldu. Chápu, že si myslíš, že si s tím tvým CoD a tímhle názorem lepší jak ostatní, ale ve výsledku se de facto vůbec nelišíš.
            • KFC forever McDonald je nezdravej hnus.
            • Hairy_Ass
              Klíd, ať se ještě nezakuckáš. *3*
      • Jde videt ze je to znalec *1*
  • Vypadá to pěkně a hlavně originálně, což narozdíl od IW Treyarch vždycky byl a snaží se o nové nápady. Modern Warfare už je 100krát ohrané ve všech fps hrách za poslední 4 roky, takže přejít do future warfare je rozhodně správná cesta. Příběh může být fajn, ale hlavní bude multák a na ten se sakra těším, jelikož Treyarch narozdíl od IW nedělá mp tak arkádovitý a hlavně podporuje pc se servry atd.
    • Treyarch co podporuje PC? Myslíš ten stejný Treyarch co já? Ten co neumí optimalizovat jedinů svoju hru aby nepredvídatelně a nesmyslně nelagovala na jakýchkoli sestavách? *7*
      • No já s Bo žádné problémy nikdy neměl, stačí nemít 10 let starou šunku a pořádné 4jádro a hra funguje v pořádku. Na I7 950 jsem neměl ani jednou jediný problém. Takže ano, myslím ten pořádny Treyarch co dává servry a neotravuje s retardovaným matchmakingem pc hráče.
        • nemyslis si ze tak zastaralo vypadajuca hra(engine) ktora potrebuje i7 950 aby slapala v pohode je troska blbost ? z toho cuci jasna optimalizacia *7* ...source engine vypada uz lepsie a ide aj na starych zostavach s integrovanou GPU *3*
  • Noo tak to vypadá že tenhle titul bude další odpadek ostatně jako jeho předchůdce. Holt COD nám začalo degenerovat po Modern warefare.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit