Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vlevo dole vypadá jako ta káča z Beyblade...že by? :-)
    • Trol.diskuzni
      Hehe, fakt, ze jo! *15* No určitě raději Beyblade než Mass Effect / Uncharted či jiné rádobydospělé a do hloubky zpracované příběhy o ničem = jeden chlap nebo ženská spasí všechno a všechny a jsou ve všem nejlepší s tím, že asi dvakrát nebo třikrát během cesty zaškobrtnou, aby to vypadalo, že jako prochází obrovským peklem a musí sáhnout na dno svých mentálních sil, aby tu osudovou výzvu překonali a stali se lepšími. *5*
  • WOSHOST
    nebo prequel shattered steel http://img.hrej.cz/6d/o_1a01555e9bd1b9c77f83607f546e82.jpg
  • Ryba9
    bude to něco jako Garry's mod. Akorát to bude z EA her (od bžuldzdermu až po mass effect)
  • No vzhledem k humbuku okolo BF3 to bude nějaká online agitka ... že by zastřel si svýho Kaddáfího ?

    A nebo to bude Outcast 2 ?
  • Pokud post-apo tak ať je to jak Fallout (nikoliv však jako třetí díl).
    • Treti dil Falloutu se jmenuje Fallout:New Vegas. Tu vsuvku od Bethesdy s nazvem Fallout:3 jsem si sice taky uzil,ale jako regulerni treti dil to snad nemuze brat nikdo vazne.
  • Borderlands/RAGE ... neee, další hnědý post-apo závoďno/rgp/střílečky ...
    • Jazz
      Kéž by střílečky
      • Já už jsem těhle hnědejch blbostí fakt přecpanej ... nevadí sem tam, ale mám dojem že každý hra tak vypadá ... to jestli to bude dobrý už je věc jiná, ale mě to nezajímá a Bioware se bude muset setsakramenstky snažit aby si mě získala ...
    • *rpg
  • Anal.S
    Nechápu podle čeho soudíte že je to post-apo. *8*
    Jinak jestli je to real-time, tak to může být mňam, ale počítám že to je spíš target-render. *13*
    • rancor1223
      Proč postapo? Já sám nevim, prostě je to první co se mi při pohledu na ten obrázek vybaví.
      A real-time to určitě neni. Spíš bych řek že je to jen poupravenej nákres.
  • MrSanta
    Ať je to co chce, moje penízky mají jisté. Je to od BioWare, takže to je výhra *14*
    • skoda mluvit
      • Vrook
        A přece sis tu práci dal. I když jsi vlastně nic neřekl...
  • Duna... ale na tu pravo asi nemaji ;)
  • mass effect ala uncharted? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit