Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediná věc, co mě fakt tankuje je, že při přendávání surovin zbáglu do banky se po kliku pravým tlačítkem suroviny v bance nestacknou do jednoho slotu, ale hodí se do jiného a musím to stackovat ručně, nebo to první hodit z banky do baglu, kde se to stackne do jednoho slotu a pak to zase šoupnout zpátky.
  • Jop, 60s proti 90s na aoe blind vubec nejde poznat *15* Proste sice globalne je to 53:47 ve prospech Impu ale holt jsou servery kde to je 9:1 a jiny servery kde to je 1:9, se nedivim ze nekdo raguje, ja ze zacatku bez premadu taky prohraval jedno za druhym.
  • no jo pát abilitář je chytrej jak imperiální kůldaun...
  • Jo, po 3 uzasne useless relicach z batohu za pvp nejakyho chytryho cloveka napadlo ze by mohl batoh dropovat univerzalni token. Trvalo to jenom pul roku bety a 3 tydny live. *16*
  • Super, takze misto opraveni bugu, vyvazeni stran, kde sice tvrdi, ze je to zrcadlove, ale vse hraje ve prospech imperia (at uz kratsi doby colldownu u abilit, nebo to, ze u imperia jsou pouzity ihned, zatimco u republiky maji nechutne dlouhou animaci) budeme mit novy obsah. No, zacina mne opravdu zajimat, kolik lidi tam zustane po 20. ci 21. kdy budou prvni platby.
  • Tak to ses sakra velkej smolar, me z nich padaji cas od casu hodne zajimavy veci... Tuhle mi padla blaster rifle na trolly, tak bacha na to :)
  • Ja bych rád, aby v novém patchi byla moznost získání nového equipu díky svědomitému expení za creepy. Je to moje nejoblíbenější činnost ve hře. Mlatím je co se dá i 14 hodin v kuse, ale nikdy mi nepadne nic lepšího. Na ty velký nechodim, těch se bojim..
  • No to jsme všeci rádi... *15* *5* *14* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit