Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak na rok stare grafice :P
  • Ten pes, jak to zatím vypadá, je jediný pozitivum a dobrý nápad na celé hře (ačkoliv ho určitě zabijou, jak už je v CoD zvykem). A ty divný korále na jeho hlavě bych raději vyměnil za oči...
  • sugyn
    Libi se mi reinkarnace Rexika. Ten pes je zpracovany lip nez cely prostredi. Akorat pochybuju o vyuziti psa v terenu u spec ops, ale co nejspis v Activision mysli ze standardni vybavou takovyho psa je tlumic stekotu a moderni chip implantovany do mozku pejska. A jeste dotaz, budou toho psa krmit houskama se salamem?
  • nech si activision bullshiti koho chce. mna neojebu. toto neni novy engine. toto je asi tak novy engine jak frostbite 3 oproti frostbite 2. uplne ocividne je to ten isty fejk, akurat s vacsou ramkou maju moznost na viac polygonov a ostrejsie textury, vysledok vsak posobi rovnako archaicky. shadery fakt jak z 10 rokov starej hry. ale jasne marketing. nove cod ma novy engine vaaau, ovecky sa aj tak napasu. ubohost sama. jak cela ta dnesna xbox betamax show.
  • uz jsem si rikal jestli nejsem slepej, jestli se mi nemlzi cocky, jestli nejsem moc zmlsanej nebo mi proste osobne prijde lepsi engine BF3, ze uz se na to koukam zaujate, ale ono asi nakonec ne. koukam ze nejsem jediny komu to prijde to same jako MW dily. Tohle mi prijde trochu sh*t. Cucat ze stejnyho vizualu X let no budiz, kdyz si to lidi kupujou, ale v souvislosti s tim next genem jsem cekal trochu vetsi "revoluci"
  • Jsem jedinej, komu ten novej CoD připadá dost trapně? Hrával jsem CoD4:MW a chvilu i CoD5:WaW, ty ostatní šli po 2-3 dnech z PC pryč, 4ka mě hodně bavila, ta 5ka už o něco méně...Od té 4ky je to pořád to stejné a vypadá to, že novej engine znamená tak o 15% lepší grafika a možná trochu plynulejší animace...to je všechno.
  • NFS4 mělo lepší grafiku i fyziku :D chápal bych cenu 7$ pro "skalní fanoušky série"...
  • kdyby jenom z MW2.. dost velkej počet textur bylo už z COD4 *11*
  • Nemůžu si pomoct, ale podle mě první Crysis vypadalo líp.
  • God-of-War
    Asi tak *1* . Sem koukal na ten první obrázek a říkal sem si, proč sem davají screen z MW 1..
  • michaliuz18
    praveze activison sa predviedol v plnej krase pri tejto nextgen hre s HD grafikou a obrovskym potencialom a titulom na hru desatrocia!
    ta fyzika aut vsetko je tak dokonale , ked sa celne zrazite z autom dokonale splinutie vybuchu a destrukcie a ziadne flashbacky ze by ste sa opravili ,dokonca vas to spomali a znici ovladanie :D
    http://www.eurogamer.cz/articles/2013-05-20-katastrofalni-filmova-hra-fast-and-furious-showdown-od-activision-za-40-dolar
  • Nový engine? Kde? *8* *1* No co taky čekat od Activision. Když už u MW3 říkali, že mají nový engine a pak se podíváte do souborů a ty jsou ze 70% stejné jako u MW2... *1*
  • Náhodou to vypadá zatím pěkně. Věřím že aby zas mohli rejžovat prachy po celou dobu novýho xboxu, tak si na tom daj záležet
  • God-of-War
    To je novej engine jak vino *8* . To pomálu i Crysis 1 vypadá líp. Activision se fakt moc nepředvedl.
  • tak to som uplne čakal, nejde o nejake heatovanie ale COD engine uz fakt na to nema :D cele to zapatlat texturami :D ziadny vylepseny engine ja nevidim, sory ACTIVISION ale raz tie akcie museli ist dole :D
  • Třeba CoD překoná i "Dalas", nebo "Tak jde čas"
    Já osobně hrál jenom CoD 1,2 MW1,2 a nějak mi to i stačilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit