Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jedno jestli to je new engin nebo ne (i me by se uz libil fakt novej),,Prodeje pujdou do milionu i s tema co porad remcaji *1*
    Hrát za psa tedy fakt nemusím tak jestli to tam nebude, vuuubec nevadí..jinak se rozhodne tesim je to takova oddychovka ne den dva..
  • Komisař Rex ? xD
  • Proč trailer na gext-gen není ve full hd....?!
  • přidat high-ress textury, přidat vice polygonů, wheeeee - nový engine .... wtf?
  • heh, dobře jsem se zasmál když prezentovali vyklánění se za roh jako "novinku", když se jedná o záležitost, která existovala už v originálních CoD :)
  • Mně se strašně líbí, jak se tu každý ohání CryEnginem, ale přitom ve slušném nastavení hry na něm postavené nerozchodí ani třetina z vás *1* *1*
  • Počkej jak vše při starém ?? Přece psi !! *1*
  • Magister_Peditum
    To se s "novým" enginem tedy moc nepředvedli. Navíc to vypadá, že nás opět čeká nekončící přehlídka bombastických skriptů a nelogických událostí - takže vše při starém. *15*
  • Netuším, kde Petr na videu vidí nový engine ? Vždyť je to stejně špatná grafika, jako byla doposud, stačí se podívat na toho psa, který má být devízou hry ! Nový engine by byl tehdy, kdyby ohlásili, že licencovali třeba CryEngine 3 nebo Unreal Engine 4 nebo klidně i starý dobrý Unreal Engine 3 ! Oproti jejich zastaralému sračkoidnímu enginu jsou všechny výše zmíněné o několik tříd lepší.... Jinak to stejně zase všichni budem hrát až do morku kostí, protože mulťák je prostě dobrý !
  • Ani jsem nedoufal, že grafika bude srovnatelná z Crysis nebo BF, ale pokud se kouknu na stíny, nasvícení a koneckonců i ty obličeje tak hra rozhodně nedělá po grafické stránce ostudu (konečně) jak to tu někdo prezentuje. Posun tam určitě je a pokud může EA říkat že nové BF jede na novém enginu tak ať si to říká i Activision. Příběh by mohl měl být povedenej a od mp dostanu to co očekávám, já se prostě těším.
  • bože to je ubohost....nový engine??kde?? *16*
  • No vidis a ja zase vidim posun od drive celkem pekne serie do nekonecnych hlubin zadni vymesovaci casti lidkeho tela ... mysli si co chces, ale pokud se ti tento sh*t libi, jsi holt soucasti stada a s tim nic nenadelas, jelikoz stado je vzdy vedeno pastyrem :)
  • conflig
    Nikdo snad nečekal uplně jiný engine.. Tohle je podle všeho Next-gen verze toho starého a pro mě je to plus protože z něho vyplývá dynamika celé hry (myslím tím především MP )

    A jak si kdosi v redakci stěžoval, že zbraně nekopou atd.. to je prostě cod takové vždy bylo. Je to jako Forza - hra na pomezí simulace a arkády a NFS - čistokrevná arkáda. To samé platí u COD a třeba BF
  • prudislav
    jo posun tam je :-) ale tentam měl bejt už 3 roky nazpátek :-) Z toho co jsem videl Cryengine 3 i Frosbite vypadaj mnohem líp. A nextgen AI rybiček, psů vyklánění jsou taky super featury
  • Tahle hra bude mít jediné plus, a tím je pes a váš vztah k němu (hádejte odkud se to tam dostalo), hra bude nudná jako předchozí, ale až to ke konci pes dostane, budete setsakramentsky naštvaní a půjdete nakopat zadky všemu tomu šmejdu, který proti vám bude posílán....boooooring
  • akorat dnes uz by nemel byt problem mit kolem sebe, pri pohledu na padajici eifelovky, detailni zdi ..
  • Grafika žádná sláva být nemůže. Na prvním místě je nízkost HW nároků u grafiky. Jak to bude vypadat není tolik důležité jako jak to pojede a s úrovni frostbite by si to moc lidí neuzilo. A nekouká se vam líp na padající Eifelovky než na nějaké super detailní zdi?
  • Stalo se co jsem očekával, i když tam posun je, tady ho nikdo stejně nevidí, aneb člověk vidí co vidět chce a zdejší osazenstvo prostě o CoD neřekne pěkné slov, jinak byste byli hold stádo.
  • Si piš že ho zabijou. Na něho pripoutaji bombu a "'Tam Azore pod tankem je krmení "
  • Whoossain
    Pro mě je podstatný, jak bude zpracovaný multiplayer. Pokud se vrátí ke kořenům, nabídne možnost kompetitivního hraní, modování a dedikovaných serverů a navíc upustí od přehršle nesmyslných perků, odměn a dalších nesmyslů, který od MW2 udělaly z online hry CoD podobnej zážitek, jakym je hraní výherních automatů, kde na vás taky něco v jednom kuse bliká a troubí famfáry, pak si to asi pořídím. Na PC. Ovšem prezentovat jako obrovskou novinku možnost koukat za roh - to mi přijde přinejmenším trochu hloupý když ne přímo drzý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit