Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Má to bejt alternativa vy jelita, není to tak, že bez coopu nepůjde všechny zachránit. *7*
    • Je to i celkem logický,že to je jen jako bonus a že to jde dohrát i bez toho :)
    • SA-reg
      Díky vševědoucí a neochvějný Biodrone...
  • ježiš, tady jsou zas všichni negativistický až mě bolí chlupy.. "Sbohem ME" :(((((( whaaat? proč? však je to jen coop, který vůbec nevypadá zle.. však hlavní linie bude plnohodnotný epický zakončení trilogie a tohle má být uplně mimo, prostě takový bonusek, kterýho si nemusíte vůbec všímat.. nevim jak váš, ale mě láká si zahrát za turiana či krogana :)
    • ''plnohodnotny epicky..." -v podani BIOWARE to znamena kycovity,nudny.
      Jeste nez me servete ze jsem hater a blbec,tak rychle dodam ze ja se na tu hru celkem tesim a koupim si ji(drive nebo pozdeji). Mozna jsem uz prilis stary na to aby me bavilo zachranovani sveta po 121. Miluji RPG kde je komorni pribeh,do ktereho se clovek dokaze mnohem lepe vcitit,kde jde skutecne o tu postavu za kterou hrajete a ne o svet kolem vas.
      Kdyz ti vezmu napric vsemi zanry,tak nejkrasnejsi pribeh do ktereho jsem se naprosto ponozril mela Syberia(adventura). O co slo? ''Jen'' o hledani sama sebe. Dokonalost sama. *7*
      • to je sice pekne, ale je to 3 dil, takze tve stiznosti pusobi trosku divne
        • Ja si nestezuji. Je to jen smutny povzdech. Me to vadi uz od prvniho dilu. Stejne jako akcnost cele serie. Moc dobre si pamatuji jak jsem prvni dil ME po hodince dvou hrani znechucene odhodil a vratil jsem se k nemu az po dvou mesicich, smiren s tim ze tohle je proste akcni RPG jak poleno. Kdyz jsem ale pri druhem hrani uz necekal RPG orgie a byl jsem smireny s tim ze je to co to je,solidne jsem se bavil. *1*
      • já tě neseřvu, Bioware má pořád stejné hry.. viz. Jade Empire>Kotor>Mass Effect>Dragon Age.. všechno je to na chlup stejné, jen v jiném prostředí, to neznamená, že mě to, ale nebaví a ME se mi hned vedle Kotoru od nich líbí nejvíc, z těch "nextgen".. jinak souhlas, já radši taky rpg typu, udělej si postavu jak chceš, dělej si co chceš.. takže TES jasná volba tento rok.. jen ještě dodám, k tomu mému "plnohodnotný/epický" možná pro jiné lidi bude lepší výraz "filmové" a "nezasahujicí coop do sp (plnohodnotný)".. o adventury se nezajimám, takže Syberii nemužu hodnotit :)
  • Moje angličtina není moc dobrá, ale podle toho videa bych pochopil frázi "lepší konec", když dohrajete co-op, že po dohrání singlu zachráníte 10 světů místo 5, ale jinej vliv to mít nebude.

    Nevim no, to je můj pocit.

    Ještě mě napadlo, půjde hrát ten co-op jen ve dvou, nebo to musí být vždy 4?
    • Spades
      Muzes dosahnout 100% i ciste v SP, ale tezsi to bude
      • Neřekl bych, že to bude těžší. Jestli jsem správně pochopil informace od Bioware, tak se MP dá využít ke "zlepšení" výsledku SP části, pokud by to někdo potřeboval.
  • no, to mě teda dostalo. A co my chudáci, co to nemáme s kým hrát? Děkujeme pěkně!
  • V jedničce byl hlavní příběh, ve dvojce střílení a ve trojce bude úplně zbytečný, ale v současné době módní multiplayer, sbohem Mass Effecte 3 (ne)budeš mi chybět. Jdu si znovu zahrát jedničku a možná i dvojku. *13*
  • Spades
    Kua Fix!!!
    Doufám, že půjde hrát coop sám, protože neznám nikoho kdo hraje ME...
    • rancor1223
      Myslim, že hraní v jednom člověku neni úplně správnej výklad slova kooperace. Ale tak nezlobil bych se (nebo jo, ale rozhodně míň než teď)...
      • Spades
        Tk mohli by proste udelat ty mise tak, ze je muzu hrat i sam, stejnak min 2 hraci budou ovladani pocitacem, bo pochybuju ze to bude 4p coop only...

        Muzou to zrobit jak L4D - lidi se muzou pripojovat a odpojovat jak chcou
        EDIT: nebo aspon splitscreen... ale to zas asi nepude na PC na na shitbox, bez live to kupovat nehodlam
  • rancor1223
    Doteď jsem pořád doufal, že když už tam narvou s prominutim debilní multiplayer (byť co-op), tak to nebudou nijak cpát do SP kampaně. Pořád jsem myslel, že tak tupý být nemůžou. Ale nejdřív chybějící česká lokalizace (což za tak závažnej problém díky českým fanouškům/překladatelům nevidím) a teď tohle? O co se snažej? Aby si to nikdo nekoupil? U mě se jim to tímto krokem podařilo. Gratuluji Bioware! *16*
    • Cahir
      O co ti jde? Dohrát "na výbornou" to půjde stejně...
      • MrSanta
        Doufám, že máš pravdu. Mě děsí ta větička "...you get a better ending...". Ale snad to půjde, i když to asi bude větší fuška. Ale co bych pro galaxii a Tali neudělal, že *15*
      • rancor1223
        Jseš si jistej? Já nikde ni takovýho neviděl. Všude píšou, že to má "ovlivnit" kampaň. Když tak prosím link.
        • Zayl
          Proč by ti měl cokoliv linkovat, podívej se na to video. Případně pokud neumíš anglicky, požádej někoho o překlad.
  • MidnighT91
    Ten mulťák bych u téhle hry pustil jen jednou abych si zkusil hru za krogana...
  • Ocelot23
    tak roz*ebat celou hru ke konci :-/ Proč to jako nejde, aby ty mise byly i single i COOP a každý si vybere...takhle to sám člověk nemůže dohrát se vším všudy na 200% ...
    Vemte si, že mnoho hráčů včetně mne dohrálo několikrát první 2 díly, aby měli všechno dokonalý a pak jim udělaj takovou prasárnu...
  • SA-reg
    >Jak potvrdila česká tiskovka od EA, postup zaznamenaný v každé části systému včetně nového režimu pro více hráčů se promítne do hlavní kampaně. Zde velitel Shepard díky tomu získá další posily, aby mohl jednou provždy porazit zákeřné Reapery.

    No... no... no... no... říkal jsem to... jako by nestačilo, kdyby mulťák byl naprosto samostatný mise. Prostě něco opravdu slabě svázané jako v AC: Brotherhood. Tam taky máte jen krátké video, které vysvětluje spojení singlu a multiplayeru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit