Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pockat... TEASER NA SAINTS ROW BEZ KOPU/BOUCHNUTI DO ROZKROKU?! chlapci z Voltionu, zklamali jste me :-( .
    • nakopnutí tam je *3*
    • Všiml jsem si cca pěti ran do rozkroku
      • Myslim to tak ,ze uz to proste neni ono pro me moc dlouhy :-) . Me se libil nejvic teaser na SR3 protoze byl jak to rict... vecnej. Samozrejme rany do rozkroku tam jsou ,ale uz to byly takovy nemastny neslany. Proste miluju teaser na SR3 kterej se jim vazne povedl i kdyz mel jen par vterin *1* .
        • Ty teasery jsou, co se délky týče, dost podobné, jen v teaseru na trojku bylo deset sekund varování, pět sekund logo THQ, pět sekund logo volition, sekunda gameplaye, logo Saints row a info o vydání. :D
    • je tam, jak ho ten cápek podjede mezi nohama a přitom mu vrazí.
  • Neví někdo co to tam hraje za nářez?
  • Nářez! už se nemůžu dočkat *4*
  • Kruci kde si muzu stezova na ten novej videoplayer?
    V chromu mi to pri HD vyhazuje po par vterinach chybovou hlasu, IE to ani neprehraje a v mem oblibenem maxthonu mam pres ctvrt obrazu zelenej pruh a rozmrdany barvy (cely to vypada jak spatne upiratena VHSka :-/ )
    • smejki
      zde je bugreportová diskuse
      http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/
      • Dekuji ti dobra vilo. :)
  • LuckyBaal
    Parádní teaser
  • jdete si radci hrat GTA poseroutkove :D poradni parmeni hraji Saints Row! :)
  • Vubec bych se ve ctyrce nezlobil za lepsi graficky zpracovani.
  • Coooooool
  • První Saints Row nebylo špatné, další díly mi unikly, ony tyhle městské akce ale všechny vypadají jako GTA, hrají se jako GTA, takže ve výsledku je vlastně jedno že to není GTA. Teď jsem si na steamu koupil za 325Kč Sleeping Dogs a možná je to lepší nežli GTA :) A co je tohleto ? Vidím tam znak presidenta USA, absurdita dovedená do - inu - ad absurdna ?
    • Já první díl nehrál, dvojku jsem měl na PC a to byla tragédie, hnusně to vypadalo a optimalizace žádná, takže jsem se divil, že tohle vůbec někdo hraje a zhruba po hodině hraní následoval uninstall (navíc vždycky jsem byl a budu milovník série GTA). Třetí díl mě po téhle zkušenosti pak už vůbec nazajímal, pak jsem na něj po nějaké době ale narazil ve slevě a řekl jsem si, že tomu dám ještě šanci. A pak už jsem si jen trhal vlasy, o jakou skvělou hru jsem se při prvním odmítnutí ochudil. A po desítkách hodin strávených ve třetím díle mi až bylo líto, že jsem celou hru včetně všech vedlejších misí a výzev dohrál. Takže určitě se na čtyřku těším a doufám, že bude minimálně stejně praštěná a alespoň 3x delší a větší.
  • Bože,..SR3 největší blbost co jsem si mohl na steamu koupit, kdybych to tak mohl vráti. První mise Exelent, ale zbytek mě pěkně se*re. a nejvíc nesnáším jezdit po městě..
    • Aha chlapeček si koupí otevřenou hru a potom tu fňuká že v ní musí jezdit. Je mi tě hrozně líto.
      • jindra.veliky
        ja si ji nekoupil *5*
        • Tak to bys radši měl držet hubu ne? *7*
      • Děkuju, aspoň někdo mě chápe..
        • Dokonce i slza ukápla když jsi se tu svěřil se svým problémem.
    • jindra.veliky
      tj, s tim jejich jizdnim modelem tam ani radsi nemeli davat auta... *11*
      • Víš občas musíš taky brzdit a ne valit 150 do zatáčky xD GTA 4 byl v poho..docela
      • Ze ty mas prsty do X za to ale vyvojar nemoze! *1*
        • jindra.veliky
          ja jsem holt zvyklej na kvalitni jizdni model z gta 4 a ne abych zmackl W a byl behem vteriny na maximalce...kvuli tomu jsem SR2 odinstalovat hned jak po par vterinach za volantem

          SR3 jsem si nejdriv uzil v coopu uvodni misi (free week na steamu) a jakmile jsme ji dodelali a chteli jsem jit delat bordel do mesta tak to byla katastrofa...
          • lipkozzi
            Tak pockat, problemy s jazdenim a vlastne aj s hybanim okoliteho sveta v SR2 bol nie kvoli blbemu jazdnemu modelu (ako som si povodne tiez myslel), ale kvoli spackanej konverzii, ktora sa prejavuje na W7. Podla rychlosti tvojho procesora potom ta hra dokaze bezat akosi na fast forward a dost to potom komplikuje hranie - vidiet to hlavne na jazdeni. Existuju na to rozne patche a ver mi, ze potom sa to hra uplne inak.
          • Jako jízdní model mě až zas tak tolik nevadil,jelikož to je šílená hra narozdíl od gtáčka,takže ať si tam ty auta jezděj jak chcou,když to auto trochu připomíná *3* Ale kde se mě jízdní model nelíbil,byli Sleeping Dogs,tam by mě víc seděl ten jízdní model z gtáčka *4*
          • shmeck
            kvalitní jízdní model z gta 4? LOL
            • jindra.veliky
              ano, jeden z nejlepsich ve hrach *4*
            • Shaker
              porad lepsi nez v SR3 a to mam SR3 rad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit