Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • UFO:EU a TFTD - naprosto úžasné hry mého mládí, které jsem si díky PSP zahrál i po x letech znovu, takhle przní... Tomuhle paskvilu dát název jeho úžasného předchůdce, hanba... To si to raději znovu zahraju na PSP...
    • Jedeš to na PSP v Dosboxu, nebo je i nějaká verze přímo pro PSP? Původní Xcom bych totiž bez myši nedal. Jako byly doby, ještě před nástupem dotykovejch mobilů, kdy jsem hrával na mobilu na klávesách Lucasovský adventury, ale dneska už jsem na tohle fakt starej ;)
      • PSX verzi na PSP, jde to hrát naprosto bez problému bez myši a na PSP to vypadá líp (na tom malym LCD) jak na 386ce na 14ce :-)
        • Tak o PS1 verzi jsem netušil, dík za tip :)
  • Ja si rikam proc ty zbrane nemuzou vypadat trosku vic pouzitelne jinak jsem opravdu mile prekvapenej.
  • Jo, tak tohle vypada slibně. Příjemná grafika. A jestli to bude alespoň z půlky takové jako původní UFO, máme se na co těšit. Takže prozatím nadšení *1*
  • vypada to opravdu nadejne ,jenom doufam ze ta jejich akcni kamera v takticky fazi je jenom volitelna a nechaj me na to koukat normalne bez vsech tech zoomu pitomejch :)
  • Jen dodám jedno starší velmi podrobný interview s vývojářem, který musí naplnit nadějí každýho fanouška. Mluví se tam i o důvodu odstranění time units apod.
    http://www.rockpapershotgun.com/2012/02/01/xcom-enemy-unknown-preview/
    http://www.rockpapershotgun.com/2012/02/02/firaxis-xcom-preview/
    http://www.rockpapershotgun.com/2012/02/03/time-for-a-change-firaxis-on-xcom-part-3/
    • Díky. Hudba a zvuky taky vypadají nadějně *4*
      http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2012/01/16/the-unsettling-music-of-xcom-enemy-unknown.aspx
  • Uz tomu neverim, ze se neco povede, ...tlacitka gamepadu me tam opravdu se.............
  • bude to jen o jediné x-com základně, bez možnosti budovat další *16*
    • Mno, to přeci nevadí. Po pravdě, je přeci lepší si pořádně vymazlit jednu základnu, než vyplácat peníze jen kvůli tomu, abyste zajistili přežití těch dalších. Určitě tam nějaký systém opěrných bodů bude. Uměl bych si představit něco, čemu by se mohlo říkat Defense point. Takový opěrný bod s malou posádkou. Pokud v okolí zaútočí emzáci, jednotka je zpacifikuje a pokud se na to necítí, povolá zkušeného velitele... tedy mě... nebo vás... si vyberte *3*
    • Já slyšel, že další základny nahradí jen letiště. Ostatně i originál se hrál stylem, jedna, maximálně dvě rozvinuté základny a zbytek jen hangáry s radary....
  • Blue.Shark
    Nevěřil jsem, že to tak bude, ale já se těším! Jediné, čím si zatím nejsem moc jistý, je "ant-farm" pohled na bázi. Doufám, že v dalším videu ho trochu víc přiblíží. Jinak ale X-COM vypadá slibně...to si určitě zahraje i táta :)
    • Black_Hand
      a to je opravdu tak dramaticky rozdil oproti jednopodlazni zakladne z XCOMu? misto na plocho to bude na stojaka. a ja to celkem chapu, bude lepe videt na to co se uvnitr mistnosti deje. bude to proste nejak zit.
      • Blue.Shark
        Já vím, dochází mi to. Jen je to trochu nezvyk. Každopádně se mi líbí možnost rozhledu po té dané místnosti. Jinak si říkám, že z logického pohledu by nejspíš dávalo smysl prostorově omezit základnu plošně, než vertikálně, ale to je jen postřeh :)
        • Black_Hand
          vis, ja mam podezreni, ze kdyby tenkrat meli microprose k dispozici dnesni grafiku, tak by to taky udelali z boku. proc? tenkrat to vypadalo lip zeshora, protoze sis nemohl dovolit spoustu detailu spojenych s pohledem z boku a zaroven zachovat prehlednost.

          nicmene ja si spis myslim, ze pro podzemni zakladnu dava vetsi smysl vertikalni omezeni, protoze horizontalni by se mohlo ponekud prodrazit a bylo by dost narocne na vystuze. na druhou zakladnu podvodni zakladny by to zase mely naopak :).
  • Sláva Xcom je zpět. Snad to bude lepší návrat než jaký měl Duke Nukem
  • Black_Hand
    z toho popisu mi to docela pripomina Space Hulk atp. s tim co jde udelat ve svem tahu. to nezni vubec spatne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit