Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    No, řekněmě že doufám, že na vizuální stránce taktický fáze ještě trochu zapracujou (hlavně detaily), ale mám fakt radost z toho, jak je boj řešenej a ten krátkej pohled na základnu v pohybu mě úplně nadchl *8* *14*
  • filias
    Zpočátku jsem měl taky dost obavy, zda to nebude jen další znásilnění značky, ale tohle video mě dost potěšilo. Vypadá to, že si na tom dávají dost záležet.
    Doufám, že se jim podaří udržet atmosféru původníh UFO a nebude to jen nudný clickfest. Tedy bylo to nejen o soubojích, ale i o managementu. Grafika se mi líbí opravdu hodně.
  • Takovou dobu žádný pořádný remake nevyšel a tet najednou jsou tu dva.Tenhle ten a pak ještě Xenonauts http://www.xenonauts.com, ale je to nezávislý projekt tak se o něm moc nikde nepíše.
    • Já mám pocit že UFO je snad nejvíce remakeovaná hra všech dob. UFO 2000, UFO:AI, UFO The Two Sides, UFO: Extraterrestrials 1 a 2, Trilogie UFO od Altaru, OpenXcom, Xenowar, Xenonauts...
  • MickTheMage
    Ako smrtelne vazny fanusik serie (ano, mam rad aj Interceptor, jedine Enforcer bol nieco strasne a vobec sa to nemalo volat X-COM! :) ) a vlastnik vsetkych dolezitich dielov serie ako original, musim povedat, ze po tomto videu sa na hru zacinam aj tesit. Dokonca dufam, ze bude k dsipozicii aj nejaka ta limitka/specialka :)
  • hodne dobra ukazka a pokud opravdu bude hra tahova,beru to vsema deseti.ta zakladne je pekne vyresena i na oko :-)
  • Khanemis
    Musím říct, že to vypadá opravdu výborně. Co mě těší nejvíce je, že autoři opravdu chtějí pracovat s turn-based systémem a nepokouší se do něj naroubovat real-time variantu, jak je dnes populární. Grafika také působí velmi dobře, je vidět, že se nejedná o laciný projekt. Jen doufám, že zůstane zachována i ta původní atmosféra hry, především na začátku, kdy parta hráčových trhanů stojí proti smrtelně nebezpečným nabušeným vetřelcům a co si neukořistí (a nevyzkoumají), to nemají. Takového strachu, jaký jsem měl o své lidi později ve hře, aby je náhodou nesejmul za zálohy nějaký potvorák, to jsem jen tak nezažil.
  • Byl jsem zklamany z UFO serie od Altaru. Musim rict, ze tohle vypada o dost lepe. X-com:EU byla hra na ktere jsem vyrostl a snad konecne dojde na dustojne opraseni skveleho herniho konceptu.
    • Naprostý souhlas
  • rancor1223
    Ale jo, vypadá to luxusně. První obrázky byly takové podivné, ale tohle už je mnohem lepší. Těším se!
  • Cypri
    To musím mít. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit