Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu lidi, kteří můžou mít negativní komentář k počinu od DICE, kteří patří na špici technologického zpracování, přistupují k práci s rozumem a naslouchají komunitě. Oproti komerčním CoD vývarům bez inovací, kde stupidita je již v main menu...
    • Paulcz
      Asi proto, že se každýmu líbí něco jinýho. Koupil jsem si Bad Company 2 a tunelové MP mapy, přebloomovaná grafika (naštěstí jde trošku omezit), nulová atmosféra, přílišná komerčnost, nepropracovanost (třeba v signleplayeru jsem si připadal jako kdybych hrál Doom a chodil na mapě s nulovou interakcí) a další ptákoviny byly příčinou toho, že jsem to hrál asi 3x..
    • Bez inovací? To jste hrál naposledy CoD 2 ne? Každý nový díl se přinejmenším urputně snažil o inovace v MP. Příkladem budiž Black Ops. Multiplayer je ale věc, která se platí, ten nejde stáhnout za tři hodiny z torrentu...
      • Nehlede na to ze pro pristup na online multiplayer u vsech Battlefield titulu je minimalni az nulovy v pripade crack verze...ja to vim...sam je vsechny vlastnim ;)
      • Za 3 hodiny lol....to musite mit este ADSL ne? :D Jinak pokud za inovaci vidite pridani "bet" systemu musim se smat....rank system? unlock zbrani? toto vse pouzival jiz battlefield 2. V dobach kdyse repetetivita COD este placala ve 2. svetove valce.
        also captcha 4FU lol
  • Jak to dopadne netuším, ale už to, že chtějí navázat na b2 je pro mě plus... BC a BC2 jsou sice dobrý hry, přesto jim něco chybí.. Jejich arkádovost je pro mě prostě dalece patrnější než ve starších dílech, na jejichž hratelnost nedám dopustit..
  • Tak kdyz nic jineho tak po vizualni a technicke strance tohle smete CoD z povrchu zemskeho. Jeste to bude chtit rozumnou miru AI protivniku a spolubojovniku, pocit ze strilim ze zbrane a ne z plastove atrapy a trochu uveritelnou zapletku a herni mechanizmy a budu spokojeny. Takze vse co CoD nema. *5*
    • trochu se pletes tohle je primarne multiplayer, koneckoncu CoD taky
  • Proboha těhlech trailerů už mám plný zuby. Zase jsme viděli asi tak 4 snímky z 1000 na kterých můžeme vidět něco jako gameplay. Timhle stylem bude každej 2. člověk na světě trpět epileptickýma záchvatama. *8*
  • COD je brak.. jen prachy prachy.. žádná kvalita nic...
    BFko je daleko lepší, to jen CZ/SKkomunita je zaostalá a plácá si játra na bečkovym codu...
  • ja jen doufam ze to budu schopnej i na relativne moderni grafice rozjet na co nejvyssi detaily *4*
  • tady daj zabery z hrani na bf3 a vy tady zase resite uplne jiny veci fak uz my to hlava nebere ty vase diskuse a hadky. *4* *4*
  • Ze ja se vubec dycky musim do tehdle stupidnich debat COD/BF vubec zapojuju.....
  • CoD is death. The new KING is Here!! :D
    p.s. myslim ze aj tie predcasne reci EA ze to bude hra roku nemusia byt daleko od pravdy. Ale treba este poscka pol roka a uvidime sami. Kazdopadne must have titul
    • The KING was here all the time.
      pre niekoho Battlefield 2 (pre mna) pre niekoho BFBC2.

      len kokoti a male deti daju prednost sracke ako call of shitty.
      • Tak snad plno lidí dostane rozum a dá na podzim přednost battlefildu :- )
  • kde su teraz ti hlasaci co stale vyhlasuju ako nejde o grafiku?
    takto vypada hra s paradnou grafikou... a ano grafika je velmi dolezita sucast hry.
    a konecne hra ktora je robena primarne na pc a na sucasne technologie a tak to aj vypada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit