Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hernímu průmyslu vládne SONY. Vzdejte hold...
    • A proto mají bankrot za zadkem...
      • Sony? Sony nekrachuje - pleteš si Sony jako korporaci a Sony jako SCEE, tedy divizi.
    • Tak tak ...
  • Miserius
    Připomíná mi to Tower of Latria... Must have titul, už aby to tu bylo...
  • Tak koukam konecne mam duvod ke koupi PS4 , ja vedel ze se casem najde :)
  • God-of-War
    Tady neni co resit. Jasny day1..
  • Jedna z her, u kterejch mě fakt mrzí, že nemam konzoli. No, uvidíme, třeba si to my PCčkáři zas vyřvem jako první Dark Souls...
  • residentevilfans
    Vampire Hunter D styl
    • Vogon
      Spíše se Berserk(Hlavní inspirace pro Dark Souls) dal dohromady s Hellsingem/Castlevanii.
  • Fakt nesnášim exkluzivity jakýhokoliv druhu. Ač bych si to moc rád zahrál, konzoli si kvůli tomu rozhodně kupovat nebudu.
    • Hnisavec
      takí ludia ako ty...tzv. chudobní PCčkári, čo im PC kúpili rodičia na pálenky a hrajkanie zadarmo by si konzolu i tak nikdy nekúpili

      zato práve mňa ako dlhoročného vlastníka PS3 a PSVita práve táto exkluzivitka zlomila...
    • Přesně tak, taky jsem si říkal, že si koupím herní PC, abych rozehrál PC-exluzivitu simulátor šutru, ale nakonec jsem se rozhodl, že nebudu podporovat exluzivity..
  • alladjex
    Kosa ... od Darksiders 2 moje nejoblibenejsi zbran ;]
  • Pilgrim66
    Je už jasný jestli je hlavní hrdina hrdina nebo hrdinka? Z toho posledního momentu (toho ženskýho hlasu) a tý postavy jsem měl pocit, že je to spíš žena.

    Ne, že by to bylo úplně důležitý, ale jen tak pro zajímavost *1*
    • Vogon
      V Souls hrách je vždy důležitý role play, takže kdyby tam nebyly obě pohlaví, tak by se v 40% hráčů, žádný role play nemohl pořádně konat. A nejen to, tvůrci mají rádi ženy, takže i ženy mají funkční brnění(na rozdíl od TES) a nejsou zobrazovány jako sexuální hračky bez osobnosti(na rozdíl od Zaklínače).
      • Koukám, že dneska stačí výběr pohlaví k role playi, lol. TES má možná špatně udělané brnění, ale je tam asi tak 10x víc roleplaye než v týhle hře.
        • To jo, hlavně když TES jsou jen pro jednoho hráče... :D
          • Mám dojem, že si pleteš RPG s CoDkem nebo MMO.
    • Hnisavec
      v Souls hrách máš vždy na výber i muža i ženu
  • RangerCZ
    Další článek :
    Sony změnilo název Bloodborne na Van Helsing : bloodborne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit