Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Kosa ... od Darksiders 2 moje nejoblibenejsi zbran ;]
  • Mám dojem, že si pleteš RPG s CoDkem nebo MMO.
  • Potom dalších osm než jsem na hru rezignoval. Spletl jsem si prvního bosse z Undead Asylum, se Stray Demonem, se kterým jsem bojoval po té co jsem se do úvodní lokace vrátil pro prsten který umožňoval rychlejší pohyb v bahnitém terénu. Proto jsem napsal dvakrát. Omlouvám se za nepřesnost. Prostě jsem si myslel že se tam při mé druhé návštěvě znovu zhmotnil ten první boss.
  • To jo, hlavně když TES jsou jen pro jednoho hráče... :D
  • Sony? Sony nekrachuje - pleteš si Sony jako korporaci a Sony jako SCEE, tedy divizi.
  • Ale druhého už ne, co? Šašku...
  • Prvního bosse jsem zabil dvakrát a přesto si dovolím tvrdit, že je to špatná hra. Hlavně že v tom máš jasno šašku.
  • A proto mají bankrot za zadkem...
  • Koukám, že dneska stačí výběr pohlaví k role playi, lol. TES má možná špatně udělané brnění, ale je tam asi tak 10x víc roleplaye než v týhle hře.
  • Tak koukam konecne mam duvod ke koupi PS4 , ja vedel ze se casem najde :)
  • Vogon
    V Souls hrách je vždy důležitý role play, takže kdyby tam nebyly obě pohlaví, tak by se v 40% hráčů, žádný role play nemohl pořádně konat. A nejen to, tvůrci mají rádi ženy, takže i ženy mají funkční brnění(na rozdíl od TES) a nejsou zobrazovány jako sexuální hračky bez osobnosti(na rozdíl od Zaklínače).
  • kennyB
    Jednomu se líbí, další jí zase nenávidí. A ti, co na hru plivou nepřešli ani přes prvního bosse.
  • residentevilfans
    Ten styl miluju *14* *5*
  • Vogon
    Spíše se Berserk(Hlavní inspirace pro Dark Souls) dal dohromady s Hellsingem/Castlevanii.
  • residentevilfans
    Vampire Hunter D styl
  • Miserius
    Stejne NPC? Myslis easter egg Crestfallen Warrior? Jaky bossove jsou stejny? Dohral jsem obe hry XXkrát a teda stejny bossove jen kdyz se clovek fakt snazi a spojuje kraviny
  • Vidim, ze som zanechal na tvojom egu vyrazne stopy..ked mas potrebu klamat aj tu, ale to je uz taky tvoj trademark ;-)
  • Miserius
    To víš, hardcore jako CoD to jen tak nebude
  • Hnisavec
    Souls hry nie sú ťažké klasickým spôsobom, že ty máš nulovú odolnosť a nepriateľ dostane na Ubersoldiermega obtažnosti rontgen videnie, one shot headshot z polky mapy a nekonečné zdravie.

    Souls je férová hra, ktorá sa dá prejsť komplet i na lvl 1 (skús nejakú FPS prejsť s dýkou len) a je rovnako ťažká na lvl 10 ako s lvl 150 a uber výbavou...férovú obtiažnosť momentálne asi nemá žiadna hra okrem Souls hier

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit