Přejít na výpis diskuzí

První záběry z hraní Bloodborne voní viktoriánským Demon's Souls

13.8.2014 9:47
Aleš Smutný 52 příspěvků

Přirovnání k Dark Souls (protože Demon's Souls, zdá se, nikdo nezná) se stává pomalu ale jistě otravným PR klišé, kterým chtějí tvůrci ukázat, jak se nebojí udělat náročnou hru. Jenže tentokrát musíme udělat výjimku, protože kdo jiný by si měl vysloužit přirovnání k Souls, než otec téhle série, Hidetaka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Kosa ... od Darksiders 2 moje nejoblibenejsi zbran ;]
  • Tak koukam konecne mam duvod ke koupi PS4 , ja vedel ze se casem najde :)
  • residentevilfans
    Vampire Hunter D styl
    • Vogon
      Spíše se Berserk(Hlavní inspirace pro Dark Souls) dal dohromady s Hellsingem/Castlevanii.
  • Jedna z her, u kterejch mě fakt mrzí, že nemam konzoli. No, uvidíme, třeba si to my PCčkáři zas vyřvem jako první Dark Souls...
  • Jazz
    Zase pokračování té pseudohardcore hry u které se "rolníci" ukájí a kdo o ní jen štěbetne špatné slovo, toho chtějí stáhnout z kůže?
    Díky nechci.
    • kennyB
      Jednomu se líbí, další jí zase nenávidí. A ti, co na hru plivou nepřešli ani přes prvního bosse.
      • Prvního bosse jsem zabil dvakrát a přesto si dovolím tvrdit, že je to špatná hra. Hlavně že v tom máš jasno šašku.
        • Ale druhého už ne, co? Šašku...
          • Potom dalších osm než jsem na hru rezignoval. Spletl jsem si prvního bosse z Undead Asylum, se Stray Demonem, se kterým jsem bojoval po té co jsem se do úvodní lokace vrátil pro prsten který umožňoval rychlejší pohyb v bahnitém terénu. Proto jsem napsal dvakrát. Omlouvám se za nepřesnost. Prostě jsem si myslel že se tam při mé druhé návštěvě znovu zhmotnil ten první boss.
    • Miserius
      To víš, hardcore jako CoD to jen tak nebude
    • Hnisavec
      Souls hry nie sú ťažké klasickým spôsobom, že ty máš nulovú odolnosť a nepriateľ dostane na Ubersoldiermega obtažnosti rontgen videnie, one shot headshot z polky mapy a nekonečné zdravie.

Souls je férová hra, ktorá sa dá prejsť komplet i na lvl 1 (skús nejakú FPS prejsť s dýkou len) a je rovnako ťažká na lvl 10 ako s lvl 150 a uber výbavou...férovú obtiažnosť momentálne asi nemá žiadna hra okrem Souls hier
  • Pilgrim66
    Je už jasný jestli je hlavní hrdina hrdina nebo hrdinka? Z toho posledního momentu (toho ženskýho hlasu) a tý postavy jsem měl pocit, že je to spíš žena.

Ne, že by to bylo úplně důležitý, ale jen tak pro zajímavost *1*
    • Vogon
      V Souls hrách je vždy důležitý role play, takže kdyby tam nebyly obě pohlaví, tak by se v 40% hráčů, žádný role play nemohl pořádně konat. A nejen to, tvůrci mají rádi ženy, takže i ženy mají funkční brnění(na rozdíl od TES) a nejsou zobrazovány jako sexuální hračky bez osobnosti(na rozdíl od Zaklínače).
      • Koukám, že dneska stačí výběr pohlaví k role playi, lol. TES má možná špatně udělané brnění, ale je tam asi tak 10x víc roleplaye než v týhle hře.
        • To jo, hlavně když TES jsou jen pro jednoho hráče... :D
          • Mám dojem, že si pleteš RPG s CoDkem nebo MMO.
    • Hnisavec
      v Souls hrách máš vždy na výber i muža i ženu
  • Fakt nesnášim exkluzivity jakýhokoliv druhu. Ač bych si to moc rád zahrál, konzoli si kvůli tomu rozhodně kupovat nebudu.
    • Hnisavec
      takí ludia ako ty...tzv. chudobní PCčkári, čo im PC kúpili rodičia na pálenky a hrajkanie zadarmo by si konzolu i tak nikdy nekúpili

zato práve mňa ako dlhoročného vlastníka PS3 a PSVita práve táto exkluzivitka zlomila...
    • Přesně tak, taky jsem si říkal, že si koupím herní PC, abych rozehrál PC-exluzivitu simulátor šutru, ale nakonec jsem se rozhodl, že nebudu podporovat exluzivity..
  • Najkrajsie natom je ze PCsocky ako v pripade Demona ostruhaju zase mrkvu...ale to im samozrejme nezabrani v hodnoteni z youtube ako to urobil mantor zo Sectoru, co to nevedel 2 roky prejst a pritom to hodnotil ako zlu hru. Dovod...nebolo to na PC
    • Vidim, ze som zanechal na tvojom egu vyrazne stopy..ked mas potrebu klamat aj tu, ale to je uz taky tvoj trademark ;-)
  • God-of-War
    Tady neni co resit. Jasny day1..
  • RangerCZ
    Další článek :
    Sony změnilo název Bloodborne na Van Helsing : bloodborne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit