Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RangerCZ
    Další článek :
    Sony změnilo název Bloodborne na Van Helsing : bloodborne
  • TheGGG
    Bože, todle už neustojím, to je hotová lavina exklusivních pařbiček.
  • oktavius66
    Tak toto mě přesvědčilo, že to musí být pro mě Must have titul. Zajímavé, co dokáže takové krátké video. Už jsem udělal velkou chybu ve svém životě= nehrál jsem Deamons Souls a Dark Souls, ale napravím to ! *15* . Proto se chci zeptat... Má tahle hra něco společného s Deamons Souls a Dark Souls ? Děkuji předem za odpověd. Ale vypadá to opravdu dobře. Jak graficky, tak i fyzicky se mi to líbí. Temné prostředí, zajímavý příběh, nepřátelé a skvělé zbraně. To je pro mě základ úspěchu u takové hry. Škoda, že ještě nemám PS4, protože ta nabídka her se začíná rozšiřovat. Příští rok to snad vyjde a využiji tu PS4mašinu na 300 %. Takové hry, hráč jako já prostě potřebuje *3*
    • Vogon
      Atmosféra a hratelnost(tentokrát prý bude akčnější-žádné štíty) zůstanou stejné, jinak to bude "navazovat" jako navazovalo Dark Souls na Demon's Souls.
    • Miserius
      Zatim neřekli, že by to mělo něco společnýho a je vpodstatě jistý že nemá, ale u těhle her když člověk chce tak najde něco společnýho... Demon Souls nemá nic společnýho s Dark Souls ale fandové maji stejně teorie jako že to je stejnej svět a tak podobně... Japonský RPG *1* Milion ruznych odkazu a detailů... Pokud se vrhneš na Souls serii tak určitě mrkni na videa tohodle razu: https://www.youtube.com/watch?v=tAeCwNgHR0k Videa o jednotlivych postavach a udalostech v jednotlivych hrach protoze mi ver, ze ze samotnyho hrani tohle vše nepochytis a je lepsi priblizne vedet o co jde... Ty hry totiz nevypravi pribeh skrze nejaky animace nebo NPC, postavy ktere potkas ti reknou maximalne 2 věty a jeste to bude nejaka hadanka, story člověk musi pochopit z itemu (napriklad u popisu meče bude napsáno že to bylo použitu Gwynnovo rytíři při boji s draky) a z okolního světa kterej samotnej svoji stavbou vypráví příběh...
      V Dark Souls můžeš začit třeba timhle https://www.youtube.com/watch?v=Balq4yCcAJg (miluju tu hru a lore, ale osobne si myslim ze neni potreba se bat spoileru, protoze ja na prvni pruchod nepochopil skoro nic *1* , ale zalezi na tobe, ja si to pak pustil a po naposlouchani hodin a hodin povidani i pribehu a postavach mi teprve doslo jak je to komplexni a ze to musim hrat a od te doby jsem to dohral asi 10x)
      Edit: To Dark Souls Story video neni prevyparveni pribehu hry, je to co se stalo předehrou a co se tam teď děje, bez znalosti co jsou v tom videu budeš většinu hry tápat a netušit co se děje
      • Hnisavec
        jasné, že sa to prelína...veď sú tam rovnaké NPC, príbehové prepojenia i bossovia
        • Miserius
          Stejne NPC? Myslis easter egg Crestfallen Warrior? Jaky bossove jsou stejny? Dohral jsem obe hry XXkrát a teda stejny bossove jen kdyz se clovek fakt snazi a spojuje kraviny
      • lazy storytelling *1*
        • Miserius
          Ja si myslim ze se tenhle styl vypraveni pribehu k temhle hram hodi, jinak si to ani nedovedu predstavit... A ten pocit tajemnosti a zvedavosti hrace nuti jeste vic se o to zajimat... Fanouskove tim tak delaj zadarmo reklamu, protoze se porad vsude resi kdo je prvorozeny syn Gwynna (jestli Solair nebo ne) a dalsi desitky veci ktery jsou ve hre jen naznaceny a hraci to chtej resit a jeste si tim prohlubujou tu "lasku" ke hre, nehlede na to ze spoustu veci si kazdej muze vylozit podle sebe a je zajimavy cist teorie jinych hracu... Kdyz te vlastni zvedavost nuti si o necem neco zjistovat, je to lepsi nez kdyz ti to nejaky NPC vse vyplacne behem prvni hodiny
        • Spíše obrovský prostor pro hráčovu představivost a fantazii. O tom by měly být hry a ne, že do tebe 99% produkce hustí jedno klišé za druhým a tím neříkám, že příběhové hry jsou špatné, když je uchopen příběh dobře jako v Last of Us, tak je to fajne, ale je dobře, že Dark Souls se vymyká dnešním trendům...
    • společného to bude mít jen naprosto dech beroucí atmosféru, jinak to nijak nenavazuje...
      • oktavius66
        Aha, no to jsem tak trochu tušil. Děkuji za ujištění.
  • We encourage all players, to boycott all Tomb Raiders games on the PS3,PS4 and the PC .
    We will show, that they need us more than we need them.
    Send this to all your friends.
    • Taky jsem to na PSN jiz dostal a rozeslal pratelum, zadny velky efekt necekam, ale uz jenom zdilenim by mohli hraci dat najevo svuj nazor a treba i jednotu.
    • Miserius
      Ježiš nepanikařte, minimalně na pc to vyjde určitě... Stejná "exkluzivita" jako Dead Rising 3
      • Nebyl bych si tak jistej. Sice nevím proč, ale ta uhekaná kravaa byla u fanoušků oblíbena, takže než to vyjde, může mít xbox prodeje klidně přes 10 mega a hru si koupí velké procento lidí, takže čekám velké prodeje + velké dotace od MS. Tohle nebude Ryse nebo Dead Rising ani náhodou..
        • Miserius
          10 Mega? Na všech platformach se doted od vydání v 2013 prodalo 6.5 milionu kusů predchoziho dilu... A to máš PC, PS3, Xbox 360 + PS4 a XONE Definiteve edition... A myslíš že jen na Xbox One, kteryho se prodava značně míň než PS4, se proda 10 milionu kusů?
          • Psal jsem, že se prodá 10 mega xboxů one než ta hra vyjde. Chce to správně číst..
            • Alebo to pojde cestou ako Titanfall , DR3 a Ryse...cize len PS4 vynechaju aby si udrzali exkluzivitu v ramci konzol. PC a konzoly si vzajomne priamo nekonkuruju, Xone a PS4 ano.
            • Na druhou stranu PS4 je nejsilnější platforma. PC platforma je slabá a prodeje nebudou takové, aby kvůli tomu TR ztratil exkluzivitu. Jak píší tohle není Ryse nebo Dead Rising, kde budou rádi za pár drobných ze Steamu, tohle buď vyjde jen na Xboxu nebo na všem včetně PS4.
            • Miserius
              Aha, sorry... Ale stejně je temer tutovka že to vyjde... Nemyslim si že to vyjde na PS4, ale na PC to vyjde, uvidime :)
  • tak tohle jsem necekal,zhltnul jsem to od zacatku az do konce s otevrenou pusou.nemam tomu co vytknout z toho mala co jsem videl narozdil od order kde uz ta ukazka ted byla mnohem lepsi nez na e3.poklona bloodborne,order zase verim + dayz a spousta dalsich,gamescom byl lepsi jak E3 ze strany sony
  • Hernímu průmyslu vládne SONY. Vzdejte hold...
    • A proto mají bankrot za zadkem...
      • Sony? Sony nekrachuje - pleteš si Sony jako korporaci a Sony jako SCEE, tedy divizi.
    • Tak tak ...
  • Miserius
    Připomíná mi to Tower of Latria... Must have titul, už aby to tu bylo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit