Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jen rikam že ve srovnaní s bitvou kde je 300 npc (mount and blade) pusobí tohle dobývaní hradu trochu usmevne. a poslední TW ma tak paradni grafiku že po zazoomováni vypada skoro líp jako tohle. Holt nekompromisní PC výkon...
  • Strašně. Včera jsem v autobuse zaslechl dva školáky. Patrně řešili nějakou hru a tolik zkomolených a vyskloňovaných anglických slov jsem v jedné větě už dloho neslyšel. Co všechno vykraftují a z jakých rezoursek, kde něco byldnou, někoho kilnou, kam plejsnou bejsku, jen aby je někdo nevyrejdoval. Děs.
  • Naštěstí nemá.
  • Chápu z jakýho konce na to jdeš, ale uvědom si, že J.R.R.T. nepsal pro uslintaný masy, co potřebujou tempo alespoň 10 vyobrazení dekapitací, znásilnění a "OMFG on ho bodnul do zad, to jsem vůbec nečekal", jinak se ani nedostanou přes prolog. Tahle hra nemá nic společného s Tolkienovým dílem, až na tak to jméno. Důkaz toho, nehledě na vkus, prachy vždycky vedou a protože to vydělá takhle o pár statisíců navíc, tak se hra zkrátka bude krýt za jedno z největších děl své doby v oblasti fantasy nehledě na to, jak přitom s*re na jeho odkaz.

    Jinak zasazení stranou hra je savage af *5*
  • flash789
    nevim jestli jsem nekdy v zivote videl herni trailer ktery je tak strasne klisovity jako tenhle.
  • Vogon
    Takže ten plášť je pořád divný.
  • taky myslím že pána prstenů jsem četl poprve tak ve 12-ti :-) Je škoda že z té bohaté mytologie udělají další bezduchou konzolovou rubačku jakých je dvanáct do tuctu. Přitom by stačilo vzít Silmarilion a převést do hry jeden z bezpočtu bohatých námětů, třeba jak Beren s Lúthien vnikly do Morgothovy tvrze Angband ukrást mu silmarily.
  • TheGGG
    ve hře je víc kostýmů a toto je alfa takže...
  • TheGGG
    zatím ti je pět a nedostaneš se přes rodičovský zámek dál než na seznam?
  • TheGGG
    ano, není to artová izometrická hra s milionem statistik, to zdejší gameři nepřekousnou... hry hraji kvůli epickým momentům a zábavným situacím, ne abych se nudil. Tolkien vymyslel moc dobré lore, ale akční scény jsou bída vedle moderních fantasy a to je fakt...
  • TheGGG
    všichni pod 30 let ty slova používají jako synonyma, takže by to chtělo poptat se pravnuka jak se dnes mluví...
  • TheGGG
    nah bobánku, nebudu ti snad muset vysvětlovat rozdíl mezi RTS hrou a rubačkou že? A stařičký mount and blade nemá draky a obry...
  • Až mi zase bude 12, slibuju, že mi to vyrazí dech.
  • Morraw
    O kvalitě modelu ve sběratelce se dá zatím spekulovat, ale ty samostatně stojí mnohdy několik tisíc. 6k by byla příjemnější cena, ale já si tohle nenechám utéct.
  • Takhle to dopada, kdyz fanboy CoD udela rozbor Tolkienova dila.
  • Tak to taky není pravda. Záleží na mnoha faktorech, není to pravidlo
  • Magnetickej prsten vlády na lednici - co víc si může fanoušek Tolkiena přát? No skoro cokoliv jiného...
  • Epic a epický nejsou synonyma.
  • Vogon
    Má divný plášť.
  • Já se na to těším, vypadá to fajn. Vypadá to na výrazný posun v hratelnosti a možná i odklon od repetitivnosti, který byl pro mě v jedničce téměř nepřekonatelný. Příběh podle mě bude OK (teda doufám, že bude mít hlavu a patu, ale zatím to vypadá že jo) a že to neodpovídá Tolkienovu dílu.....třeba to bude i lepší, co my víme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit