Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zde ještě někdo, komu celá tahle diskuze (až na pár smysluplných příspěvků) přijde celá o ničem? *7*
    • Co bys taky chtěl v diskuzi o hře, která je o ničem? Diskuzi o něčem? *1*
      • Tak, když se vždy ke "hře, která je o ničem " slítnou podobní srandisti jako ty, tak ta úroveň jde automaticky do hnoje, protože systém v režii : Přijde panáček, kterého irituje CoD, vyklopí sem názor, aby plivnul na CoD a z druhé strany mu samozřejmě bude oponovat panáček, kterého naopak třeba CoD zajímá, tak je vytvořen podklad k tomu, aby to začalo mít obraz diskutujícího chaosu, plného pr*elí, hov*n a podobných stručných výrazů, kdy si stejně každý myslí o druhé straně kulové a jen to svoje. A když to ještě doplní panáčkové, kteří si z huby neodpustí vypustit BF forever a BF lepší, tak je tu zákonitě předpoklad pro vznik něčeho, do čeho často vylíváme své střevní produkty.
        • Když to nebereš moc vážně, tak je tu docela p*del *1*
          • Tak to si můžeš jít dělat řiť někam jinam a taky se u toho bavit, že jo. Tedy, při vší úctě, jak může být vytvořena kvalitní diskuse, a tím nemyslím jen ideální stav kolem shromáždění CoD fanoušků a básněním nad tím, jak je to super, ale uvítávám i diskutování nad zmíněnou problematikou kolem proveditelnosti/ neproveditelnosti útoku na americký kontinent, typy zbraní, případně čeho jsme si všimli v traileru za zajímavosti a klidně i negativní připomínky s tím že to bude na slušné úrovni, tak jak může být kvalitní ta diskuse, když tu člověk musí číst příspěvky od volů, kteří u těch komentářů smrdí jen pro to, aby se tím bavili a dělali si z toho pr*el?
            • Kdyz si autori strilecky budou aspon trochu lamat hlavu s proveditelnosti/ neproveditelnosti akci ktere hracum naserviruji tak se jim ve valne vetsine dostane jen otravenych pohledu a vykriku o nude, viz. posledni MoH. Tebou uvedena temata jiste mohou byt zajimava ale obavam se ze by nepadla na urodnou pudu. Jak uz nekdo vyse rekl, armada ma do budoucna o rekruty postarano protoze komu to jde v CoD tomu se jiste bude darit i v realu. Tezko nekterym fandum CoD vysvetlis ze s plnou polni na zadech a zbrani v ruce nebudou moci vyuzit perk pro nekonecny beh ( nadsazka). *5* Takze jsou dve moznosti, bud na par hodin odlozit mozek do laku a po dohrani tu trpkou vzpominku vymazat lahvinkou neceho dobreho nebo se CoD zcela vyhnout.
      • Games.cz co bys cekal :D tady se vzdy nekdo zhada na krev
        • Náhodou diskuze o imbecilitě příběhu Modern Warfare 2 mi přišla hodně kvalitní. Myslím to vážně! *10*
  • 0:34 ten samej ragdoll effekt když panáček odletí po granátu hlavně že vylepšená fyzika a animace ... nevím prostě mě přinde že by tam molhy změnit i pár jiných věcí at to nepůsobí tak ohraně a staře , ten poletující týpek 0:34 mě připomělo CoD 2 a to je 2011
  • akoze mam rad uplne ine hry, ale toto vyzera ako dobra zabava na tych par hodin... :) a asi mi bude uplne jedno, ze to bude predskriptovany tunel... :) tak nech sa im to podari.
  • Celkem se těšim, prostě taková popcornová zábava pro relax akorát počkám až klesne cena.
    • Přesně...akční jízda...jen by to mohlo být delší jak 4 hodiny...
      • To je těžký ono zase kdyby to bylo dlouhý tak by to možná už nebyla taková zábava a člověk by se toho přejedl .
        • to nevim .. ono kdyz hru v pohode celou projdes vecer pred spanim tak to si radeji zajdu na dobry film .. je pravda, ze tohle maskovani plytkosti a absence skutecne atmosfery pusobivymi hollywood efektami a wow scenami by kvalitni, delsi pribeh neuneslo. Ale kdo rika, ze misto slepovani akcnich scen jeste akcnejsimi cutscenami nemuzou udelat dynamickou vyvazenejsi jizdu s atmosferou a pribehem ...
        • TAk já myslel třeba takových osm hodin...je fakt, že nevim jak by mě bavilo MW2 kdyby byl tak dlouhý...a je fakt, že mě při své krátkosti i docela bavil...když moc nezapojim mozek...
  • bude to sranda.. bude to dobry.. prestante vsichni blaznit :)) proste typicky COD.. 8hod zabavy, zadny prevratny novinky, popcornova zabava, jak nekdo psal vyse.. To preci kazdy vi, ne? Kdo nechce, nekupujte - ja koridorovou strilecku dam rad. Na odreagovani po praci akorat.. :))
  • 0:53 vypadá jako karlův most... *2*
    • Dokonce to i má být Karlův most :)
      • Tak to jsem zvědav na věrohodnost prahy *1*
        • No počítej podle toho videa s tím, že nám tu budou běhat ruští teroristi střílející civilisty. A dokonce se to rýmuje.
        • A jestli se tam bude mluvit česky nebo jen rusky a americky *2*
  • ta garfika vypadá příšerně a ten trailer pffff to jsou nejlepší scény ze hry nic lepšího už tam nebude
  • Ačkoliv vím že je to střílečka jako každá jiná naskryptovaná FPSKA vždycky mě trailer na nový COD zaujme natolik abych si to minimálně od někoho půjčil a celý to propařil za jedno odpoledne :D a doufám že tam bude stejně šílená mise jako byla NO RUSSIAN :D
  • B.o.b
    Já se těšim.
  • bude to stejná přescriptovaná sračk* jako všechny předchozí díly jen s tím rozdílem že bude ještě o hodinu půl kratší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit