Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no krom black ops to neni spatna serie....ale uz je tohodle moc na muj vkus....návrat do ww2 nebo do budoucnosti pls.-)
  • podle traileru to nevypada na nejake vylepseni enginu hry-vypadato na dalsi slatany dil aby z lidi zase tahali penize
  • Tunelova sragora c. 3 - pojme vseci oslavovat jaketo TOP gamesky muzem kazdou zimu zaparit!

    http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=games.jpg
  • No spíše to vypadá jako nějaké intro k začátku Fallout 1 :).

    Jinak pro ty co řeší, proč se ponorky vynořují 100 metrů od NY - no přece aby měly dostřel na Aljašku, kde je veden hlavní útok ně? To je přece logické!! *1*

    Musí se ovšem nechat, že se autoři snad aspoň pokusí zahrnout i jiné jednotky NATO, než jen ze strany USA. Kromě SAS by tak nebylo špatné hrát za příslušníka německých KSK nebo francouzských GIGN (samozřejmě v originálním znění). To by mohlo být pěkné.
    • preboha, GIGN nie! koho by uz len bavilo pobehovat po mape s bielou vlajkou
  • El-Bravo
    Líbí se mi na konci ten náznak World Warfare 3 :P :)
    • asi myslis world war 3
      • El-Bravo
        no jelikož se jedná o modern warfare tak už si každý domyslí co sem měl na mysli ;)
        • dilinja
          taky bych se priklanel ke zkratce World War
  • rancor1223
    Jako bych to všechno už někdy viděl.. Myslim že při vydání MW1 a taky v trailery na BF3.. Jo, tohle všechno tu už bylo, chtělo by to změnu..!
  • Tak. Po přečtení diskuze jsem došel k názoru, že někteří z Vás si tu myslí, že je Modern Warfare brilantní taktická hra, ve které, pokud si ji naši sovětští přátelé zahrají, naleznou jasný a 100% návod jak v klidu přepadnout USA a totálně je položit na kolena během pár hodin. No to mi teda promiňte, ale jste opravdu skutečně mimo realitu - pokud jste opravdu uvěřili vysvětlení ze strany hry a jste si jisti, že by to tak fungovalo ve skutečnosti. V Red Alert 2 jste tomu také věřili? Vlastně je to jen příběh převzatý z právě jmenovaného Red Alerta:-) Yuri, it is done? ....no my comrade premier, it is only BEGIN!!!!!
    • Sakra chlape, kdyz chceš zazářit s anglickejma hláškama, tak je aspoň piš pořádně!
    • ale to samé když při muzejní noci mají policajti ukázku zadržení pachatele a když to skončí tak za nima lidi chodí a říkaj jim že se to ale takhle v Cobře 11 nedělé (a myslí to smrtelně vážne )
      • A to je prave dukaz jednoduchosti a meknuti mozku. Clovek je dnes uz tak ubit jednoduchym podanim, ze mu zacina verit. Deti mi na detskych dnech referuji, ze budou taky vojaky, protoze v CoD jim to jde a umi dobre strilet. Pouci me, jaka zbran je jak dobra (opet z CoD) a hodej par cool hlasek (z CoD). Zacinam se bat, ze brzo budeme vsichni intelektualne totalne v ... tam. A tim nehanim CoD. CoD naslo proste tu jednoduchou cestu a dovadi ji na trhu k dokonalosti. Jak jsem jit rikal nekolikrat...hraju to, kdyz potrebuju vypnout mozek...bohuzel, nekoho to vypina trvale a straci prehled o skutecnosti.:(
        • Mně se zase líbí ta snaha hledat a vyžadovat něco složitého někde, kde to není vůbec potřeba.

          Jsme rád, že já osobně nemám potřebu přemýšlet o každé maličkosti a zdlouhavě analizovat situaci jestli je to ve skutečnosti proveditelné nebo ne. Nechtěl bych třeba u CoD vykřikovat věci jako: "wtf jak se bolševik dostal až k Obamovi ke dveřám, omg to je tak nereálný, omg, omg".
          • Ja s tebou souhlasim...ale musis si proste byt schopny udrzet ten smysl pro realitu. Myslim kdyz hru vypnes.:) Ale tady lidi startujou utoky, protoze nekdo naznacil, ze by MW2 mohl byt neproveditelny. Argument s cobrou 11 ma taky svou vahu. Proste jednoduchost je odpocinkova, ale musi se s ni opatrne.:) Me osobne to boli. Mam rad trosku realnejsi hry. Rekneme starej dobrej flashpoint. Grafika hnusna (az na techniku), bugama prolezle...ale zadna odpocinkovka a clovek se u toho docela navztekal. Ale dohral jsem to mel jsem pocit, ze jsem "neco dokazal".... BOhuzel, lide chteji neco dokazat bez namahy. A proto se tyhle hry prodavaji...proto se mene prodavaji ty slozitejsi....a proto se ty slozitejsi zacinaji zjednodusovat. A v tuhle chvili uz hudruju, protoze nemam co dobreho hrat.:(
            • A jsme u toho, dost lidí hledá u her jenom zábavu. Námahy mají třeba dost v reálném životě. A dostáváme se zase k individuím, které prohlašují, že člověk, co hraje CoD musí být naprostý idiot, mentálně postižený, ovce a já nevím co dalšího ještě.

              Abych se dostal k tomu, co chci říct, tak člověk co hraje "blbé" hry nemusí být nutně blbec, prostě mu to může být jenom úplně jedno.
              • Reakce na příspěvek:

                Jezis, jasne. Ja sam CoD hraju...prave kdyz potrebuju nemyslet. Ja tim myslim, ze je velka skupina, ktera to s tim nemyslenim prezene. A cim jednodussi hra, tim je ta skupina vetsi...nebo snadneji utvoritelna. A nemyslim tim nic spatneho proti jednotlivcum. Bohuzel, na prvni detsky produkty jednoduchych her uz jsem narazil a nasi budoucnost nevidim ruzove.:)) Nebudem to uz pizlat. Proste CoD je fajn, casto me u nej zamrazi...ale driv se herni cas travil efektivneji.:(
        • ztraci....zase ostuda.:)
  • Na tohle docela lakave video sestrihane vicemene z cut scen se teda rozhodne nalakat nenecham...
  • Vypadá to dobře, jsem zvědavý, jestli tam bude nějaká perla typu "the polevka", jak to bylo v Soldier of fortune 2. Jen doufám, že z ČR neudělají Československo, kde mluví všichni rusky *1*
    • Už jenom proto že je tam vůbec Praha, tak myslim že budem všichni mluvit ruskou angličtinou a vypadat jak dělníci z přístavu.
  • Noooo né že by to nebylo pěkný, ale po druhy bych to vidět nemusel *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit