Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Že se prostě nestydí, rvát nám takový sra*ky. To máme opravdu zapotřebí hrát něco, co vypadá takhle, když jsou na světě hry jako Crysis 2 nebo The Witcher 2?
    • corfer
      Říká člověk, který má na profilovce Nata Drakea z Uncharted. Uncharted je totiž nelineární hra s obřím otevřeným světem a minimen skriptů. Apeluji na Vás. Tvořte si vlastní názor a nepřebírejte obecné povědomí. Jsem si jist, že naprostá většina z Vás se již chystá na to jak si to zahraje. Sere-li Vás tato hra pak se na ni opovažte sahat chytráci!
      • Slibuji a přísahám, že si Modern Warfare 3 nezahraji. Čestné pionýrské! *4*
    • Kdo tě nutí to kupovat a hrát? Ukaž nám ho, my ho zničíme!
      • MishKonn
        Boooooring! *3*
  • Prosim uz neeeee.........dalsi zbytecnej dil o nicem.
  • kupuju si battlefield 3 ,ale tohle ne. cod neprinasi uz nic noveho
  • Je to škoda že se CoD stává stále více a více nelogický :( CoD 1 plus jeho datáč byly super ten tutoriál a pak ten seskok jasně někdo může namítnout že je to zkopírované Bratrstvo neohrožených a mise za SAS že jsou též zkopírované z filmů o druhé světové válce a rusové jsou jak scény z Nepřítele před Branami.Jenže oni to právě kvůli tomu dělali okopírovali podle logiky když se to líbílo ve filmu proč ne ve hře.CoD 2 taky nebyl špatnej dali jsme si poušt a Itálii :) pak World at War tak japonce jsme ve hrách o druhé světové válce moc nenakopali tak je tam prdnem a prostě použijem inspiraci ve filmech.Proč ne hodně filmů o druhé světové válce jsou dobré.Nelogika děje tam nebyla protože předloha je podle toho co se opravdu stalo (ne doslova) čerpají z historie samotné.Jenže jenže pak to přišlo serie CoD MW a bylo vymalováno dobrých akčních filmů ze součastnosti moc není co si budem říkat takže ani moc inspirace nebylo(ono bylo ale tak kvalita nebyla).Takže se pustili do svého vyprávění a nelogiky ignorace světové politiky je bolestivá nemluvě o ignoraci NATO a toho že v dnešní době přípravu takto velké vojenské operace jako napadení USA by fakt neutajili (ani muži v černém)ale oni se tím nezaobírají ani nechtějí takže mají svůj MW BAF efekt z ničeho nic baf a z hodiny na hodinu se jednotka z blízkého východu zjeví v USA baf a rusové jsou v DC.Prostě když to vezmem podle filmové logiky tak serie modern warfare je Béčkové a sem tam Céčkové každou chvíli čekám že se zjeví michael dudikoff,van dam,Segal atd a zachrání svět a sem tam i vesmír.Důkazem toho je Black Ops to je best of Chucka Norrise.O tom je CoD druhá světová super protože možnost super inspirace MW na prd protože nebyla kde inspirace.......ale pozor jestli se někomu líbí Béčkové akční filmy tak je to super hra pro něj béčka jsou super prostě ten nejlepšejší hrdina ze všech americký američan jako malej a v pubertě jsem to žral a bylo to bezva jenže z toho vyrostete :) pak si začínáte všímat těch nedostatků a blbostí a už to prostě není ono.
    • Pro jistotu opakuju : neutocim na pribeh MW2. Sam obcas po praci potrebuju hru u ktere nemusim myslet a nejtezsi operace je nalezeni "R" na klavesnici. Vazne to mam nekde v hluboko v sobe i rad. Ale sakra, vy tady za ten pribeh bojujete jako by to byla pravda a vysvetlelni jako by bylo plne logicke. Neni....neni duvod na nej utocit, ale rozhodne neni duvot ho urazlive branit, protoze tuhle diskuzi byste asi nevyhrali.:(
      • přesně CoD je v poho relaxačka ale blbne lidi protože se tváří jako seriozní (může se klidně stát) ale tak to není :)
      • duvod...jsem to ale prase.:)
    • Who cares? *7*
      • ale jo když sem psal je to prostě béčkovej filmík (a ty nemusí bejt špatný) svoje fandy to má a není jich málo.Prostě CoD MW se musí brát jako B akční film nic víc nic mín.BF bad company to byl zase clon A-Teamu :) a mě se to líbílo protože A-Team byl super :) ale třeba poslední Medal of Honor šel svůj vlastní cestou a bylo to super *5*
        • nedávno vyšla hra battle vs chess tak si ji zahraj
        • Asi si nepochopil význam slovního spojení Who cares. Absolutně mě nezajímá, že si tady vyléváš svoje srdce s tím, jak je to nelogické. Když se Ti to nelíbí, tak to nehraj. Neříkám, že CoD je pro mě nějaká extra hra, souhlasím s tím, že MoH byl super, ale necpu všem to, že nechápu, proč se ve hře stalo to či ono. Dám Ti radu:
          Get real life.
          • Jsi moc cool, kdyz pises anglicky. ALe zrovna on psal docela pohodovej nazor. Neurazel hru, necpal nikomu jine hry. Je to naopak jeden z mala, kdo to vzal dost neortodoxne. Jak rika....beckovej film....a vsichni jsme je meli nebo mame radi.
    • Tak tady někdo CoD MW + MW 2 nehrál, nebo neumí anglicky *7*
      • Tak ja se ho musim malinko zastat....bylo vysvetleno, jak to prehledli americani. Ale zaroven si pamatuju intro, kde se rusove vyloduji na vychodnim pobrezi. Copak to Evropa prehledla? Nikdo si nevsiml stovek letadel leticich pres Atlantik? Obrovskeho mnozstvi lodi opoustejicich ruske pristavy? Ani zadnej rusak si takovou mobilizaci nenatocil na mobil a nedal na facebook? Kurna, Izraelcum by to neuteklo urcite.:D Neutocim timhle na CoD. VIm, ze co do pribehu je to tezka fikce (a vetsinou nepodlozena), ale desi me vase reakce na horni prispevek. VY TOMU SNAD KUR*A VERITE??!! Jako nadavat nekomu s tim, ze je to ve hre vysvetleny?! To uz vas tyhle jednoduche hry tak zblbnuly, ze se vam vyrazeni systemu obrany zda jako zpusob k nepozorovanemu ovladnuti sveta? To si doufam delate prdel.:D
        • jenže radarově jsou pokryty i oceány a moře :D takže by stejně neproklouzli.......a to že letěli nízko na mě nezkoušej :D to by tam nedoletěli protože by to papalo hodně paliva :P
        • Doprdele, vy děláte jak kdyby CCCP mobilizovali snad 100000 letadel. Podívejte se na to znova, bylo jich pár desítek..

          Jinak američaní v té hře měli ty letadla na radaru, ale pozdě. Ježišmarjá, vy opravu posloucháte prdelí.
          • Pockej...tak to asi budes ty, kdo posloucha prdeli nebo neumi anglicky...
            1) v intru operator hlasi sto+ leticich objektu ze SZ (plus dalsi leti z JZ a V) .... to mame v prvni vlne treba placnu 300 letadel.
            2) Na nebi se tam letadla pri hre prohani neustale a hazi dalsi a dalsi vysadkare. Ta letadla na letadlove lodi urcite nepristanou, takze je musi tahat z nejake pevniny. Pro provedeni takove operace a neustaly prisun posil je potreba rozhodne nekolik TISIC letadel. Nemluve o logistickem zabezpeceni, ktere by snad ani rusove nemeli k provedeni takove operace k dispozici. Ale utvrdils me v tom, ze jsi zabedneny a veris tomu, cist neumis a anglicky taky ne.:D
            • Kolega nahore resil zpusob, jak napadnout nepozorovane USA. Ty po nem vyjizdis, jak je to tam vsechno vysvetleny a jak to dava smysl. Me osobne uvolnovaci hry nevadi, ale mekne koukam po nich mozek. Celej ten pribeh je blbost (i z teoretickeho hlediska), na vychodni pobrezi se neni mozne dostat nepozorovane, potrebna sila k provedeni takove akce se v zadnem state nenachazi a vyrazeni systemu USA neutaji vubec nic. To je to, o cem tady mluvime a proti cemu ty tak zaryte bojujes. Proste beckovej film a nic vic. A to je mysleno v dobrem.
            • Jak jsme se dostali až k počtům vojáků potřebných k invazi? O strategii CCCP nebylo ani ve hře řečeno ani slovo.

              Vracím se ke svému původnímu příspěvku, kde jsem se podivoval nad vaší neschopností poslouchat to, co je ve hře řečeno a schopností vymýšlet si svoje vlastní "vysvětlení", které jsou ve hře stejně popřeny. Vůbec jsem se nezabýval tím, jestli je to logické či nikoliv.
            • Teda ja vim, ze to je hovadina. Me jen fascinuje, jak zkreslenou predstavu mas od monitoru o realite...lehce sokujici.
            • No to jsem se sekl vazne o moc. Ale na to ze jedu z pameti docela dobry. Takze muzes mi vysvetlit, jak se celej svaz dostane na vychodni pobrezi nepozorovane? Dal bych te rad upozornil (kdyz uz budeme stourat...ale zda se, ze si za touhle slataninou stojis jako za pravdou), jak muze par desitek letadel zajistit invazi? Ve hre jich nad hlavama behem par minut urcite proletelo vic, ale OK. Pokud se podivame na doktrinu, na utok proti pripravenemu nepriteli potrebujes sily 3:1...na obojzivelny utok 10:1. Amici nebyli pripraveni, tak zustanme u pomeru prvniho. Rekneme tvych 100 letadel. V kazdem 40 vysadkaru (nepamatuju si typ letadla) ... to mame 4000 vojaku. To jsem zvedavej, co chtej dobyt.:D Na par kilometru Normandie bylo potreba 250.000..:) Takze bud je uplna hovadina to s letadlama nebo rusove pachaji diplomatickou sebevrazdu.:D
            • Máš v tom bordel, ze SZ jich hlásí 70, z JZ hlásí 100 a ti všichni letí z Ruska, takže žádné přelety nad cizím územím.

              Z východu sice neřeknou kolik jich letí ale podle teček je to stejně jak z JZ, takže kolem stovky. A to je všechno co tam letí, žádný tisíce, pár desítek, takže si nedomýšlej to, co v té hře není.

              A tak se dostáváme k tomu, že já poslouchám ušima a anglicky umím perfektně, takže s tím na mě nechoď :-)
        • Upřímně: Od kdy jsou hry o logické souvislosti? *6*
      • :D :D jako sry ale ostatní radarové systémy by je zachytily :) a ne jenom je.ta lidská síla kterou by rusko zmobilizovalo by taky neušlo pozornosti ostatních států.....vemte si ten jejich výlet do Gruzie tak už předem bylo ve zprávách jak se jednotky přesouvaj k hranicím......
        • Wow, já nevěděl, že jsi odborník na radarové systémy, média a vlastně čehokoliv, co se týká logiky ve hrách *8* Máš moji hlubokou omluvu za to, že jsem si vůbec dovolil pochybovat o Tvé nevědomosti.
          PS: teď vážně: Nauč se anglicky a pořádně si poslechni co tam říkají *3*
          • jo na tohle jo.prostě jsem fanda do tohohle,koníček jako koníček....a tak to bylo nevím co mi uniklo v ruském mistrnem plánu ?? nechám se poučit
            • Přečti si reakci asdf na Lanse.
    • Ty vole, čím u té hry posloucháte? Prdelí? Ušima to asi nebude, protože v MW2 dokonce vysvětlili, jak se CCCP dostali do USA nezpozorováni (a za hodinu o určitě nebylo).
      • :D :D no to bylo že to hlídá jeden systém a ti oni narušili ale že si toho nevšimli ty státy přes které se tam dostali to jako šel svět spát ??? :D a to je přesně to vysvětlení Béčkovejch filmíku :D
      • Oni se tam neteleportovali? Sakra, čím jsem to poslouchal?! *8*
    • tldr
      • no a o tom je to taky jen pár slov moc to nerozvádejte ........ tvz z bodu A do bodu B a všude po cestě šipky *9*
  • exoslav
    No fuj!
  • Neberte to uplne spatne mam MW rad, ale ma svy mouchy a poradne zadelany od ho*en.
  • YEEEEEAH, a muzeme si uuuuuuuplne ten stejnes bullshit kterej vychazi uz 10 let v kuse (stejne jako bf nebo crysis) se stejnyma zbranema zahrat od znova! *1* *8*
    • Držte huby!!Modern Warfare 2 měl 10x lepší single než podělanej BC2,takže MW 3 bude pořád lepší než BC 3.
      • oba příspěvky mě fakt rozesmály , za 1) opravdu už deset let? Vím že crysis má jen dva díly , že by jsem zaspal dobu? Battlefieldy jsou jen čtyři s odstupem pár let kromě bc . Jak můžež hodnotit hru podle singlu , která je určená na multiplayer takže plácáš blbosti. A to už bude bad company 3 zase jsem spal bože..A kde je teda má krabička s bf3!
    • YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeAH
  • YEEEEAH! a muzeme si ten uplne stejnej bullshit (jako bf nebo crysis) s trochu inym prostredim a zbranema zahrat odznova! *1* *8*
  • Mně se strašně líbí, jak zde všichni z křištálové koule zvěděli, že každý další CoD je sr*** já to slovo psát nebudu. Dle mě studio infinity ward odvedlo velmi dobrou práci. Nikdy si na nic nehrálo. Nevím, jaké studio stálo za prvními díly.


    příklad: já Vám do hlav necpu, že BF3 je kravina pro malá děcka, že skuteční hráči jsou na PR. Jen bych Vás touto informací otravoval. Proto pokud nemáte nic smysluplného a kloudného, raději nepřispívejte.
    • reagoval jsem jen na určité přispěvovatele, ne paušálně, abyste to nebrali osobně.
      • Holt jsme u hraní zvyklí přemýšlet, nesmíš se na nás zlobit...
        • Hlavně ty, že ty hlavo... Podle toho tvýho příspěvku výš si vážně velice inteligentní člověk... a vtipálek. Já už se teda taky strašně těším jak budu muset řešit jakým způsobem sejmu snipera v BT3 , nebo vymyslet jak namíchám lektvar v zaklínači... dlouho sem nehrál hru, kde bych musel nějak přemýšlet, vždyť každá hra tě vede za ruku a všude máš psáno co udělat a jak... A hlavně taky nechápu, což teď nemyslím zrovna na tebe, nevím jestli si to dělal... srovnávání BT a COD. To je postavený na hlavu, jestli dobře vím tak BT byl jen bad company singl a to byla sračka, ale BT 2 byl jen mulťák a pořád srovnáváte BT2 mulťák s COD singlem. Podle mýho si jen bl*ec co tu mele dokola ohraný kecy.
          • Vypadaj parádně, ale co sem o nich slyšel, je že taky nejsou zrovna nejspolehlivější, každopádně ve hře by vypadaly dobře
          • Člověk by nevěřil, co může zmínka o přemýšlení u hry způsobit. Možná praskla i žilka. O jiných hrách jsem se nezmínil, nic jsem nesrovnával - a že už jsi dlouho nehrál hru, která by tě donutila se zamyslet, je tvoje chyba, ne moje. Já jsem zase dluho nehrál takový výplach jako Call of Duty, ze kterého si mladí Amíci stříkají do trenek a půlka světa s nimi. On*nie nad americkou armádou, on*nie nad americkou armádou, on*nie nad americkou amrádou - to je Call fo Duty. Holt někdo má rád holky, někdo zase... americkou amrádu...
            • Teď tedy vážně a bez vtipů: ty úplně popíráš, že ta hra nějakým způsobem "přemýšlí". U série Call of Duty jde samozřejmě o to, jak ji nacpat celému světu až do zadku. Tomuhle záměru je podřízena celá strategie výroby a protože americký trh představuje oslíčka s permanetní třesavkou, musí se tomu výsledný produkt pěkně přizpůsobit, v našem případě udělat to co nejpohlednější a nejjednodušší, aby to pochopil i křovák z karavanu někde v Arizoně, případně děti Michaela Baye. Americká armáda versus svět, svět versus americká amráda, symboly amerického pokroku v ohrožení a párek spermií Johna Ramba ve své nejvyvinutější podobě, které celý tenhle problém vyřeší. Já jako člověk ctící evropskou tradici a evropskou kulturu, se nutně musím cítit dotčen, když vidím gejzíry patosu, které mě s každým novým dílem skrápějí, že bych se neosušil ani ručníkem s motivem americké vlajky velkým jako fotbalové hřiště... Call of Duty prostě nemůže nikdy překvapit, protože je tak prvoplánové, až směšné... Tím neříkám, že se nenajde dost lidí bez vkusu, kterým to bude připadat cool a super a s každým dalším výbuchem (s každým novým dílem větším a větším) pocítí v rozkroku takové podivné šimrání, které bude sílit, čím víc nepřátel jim padne pod virtuálním samopalem... Jak tahle lechtivá zábava nakonec dopadne, nemusím snad ani podotýkat...
              • Reakce na příspěvek:

                Ty jsi umelec a basnik.:) Mas bod a sympatie.:D
            • Tak ja nevim...ceska armada prechazi na 805. Bude to asi smejd, ale ve hre by to vypadalo dobre, ne?

              http://www.czub.cz/cz/catalog/86-ozbrojene-slozky/OS-AUT/CZ_805_BREN_A1.aspx
            • Chybička no... každopádně ve hře se ti nic nezasekne a vypadá to dobře...
            • Nejsem CODak, jen nechápu co proti tý hře máte, všechny hry jsou téměř na jedno brdo, jen s nějakou odišností, něčím zvláštní pro tu a onu. COD není žádná chvála americké armády... je to jen akce, jelikož např akční filmy sou oblíbené, tak je jasný, že hra nadupaná akcí se bude dobře prodávat. A proč dělat akční hru s např. s Českou armádou, kde se používají 50 či kolik let staré samopaly vzor 50, když americká armáda jako jedna z nejvyspělejších má holt víc vychytávek, který akci znásobí... Mozek sem nikde nezapoměl, ale ty možná jo, tvý vtipy moc vtipný nejsou, možná bys měl radši přestat vtípkovat ;)
              • Reakce na příspěvek:

                Tak ja nevim....samopaly mame vz. 58. A amici si v Afghanistanu sedali na prdel, kdyz videli co umi.:D Ty jejich hypermoderni krapy byly permanentne v hajzlu...o razi nemluvim.:D
            • Že to jako "coďák" nechápeš, je v naprostém pořádku. Ani to chápat nemůžeš *1* Neber to jako urážku, ale nezapomněl jsi půlku mozku někde mezi druhým a čtvrtým dílem? *1*
            • Vůbec nechápu co to meleš. Vy antiCODáci máte vážně divný argumenty...
  • neylepsy su konzole xbox je ney!!!!!!!!! XDXDXDXDXDXDXD!!!!!!XD!!! hri na xboks jsou z neylepsy grafykof
    Xbox yee vecni
    • dilinja
      trololo
    • Xbox, Xbox Über Alles.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší