Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tak, nevim, co bych dodal. Snad jen ze zamrzi kdyz 10ti letym fakanum rodice koupej CoD. Uskodej sobe (rodicovsky fail), nam (zejmena v MP) a vyvojarum (proc by se cucaci namahali kdyz presunou dej a skripty do jinyho prostredi a budou za to zase o trochu lip placeni). Proste skoda. Snad jen na zaver: Bla Bla Bla counting on you, good luck!
  • Na SP dlabu tunely už vyšly z módy, ale hlavně jak bude vypadat MP, stejně je to více méně na něj zaměřený. Jo a jen tak mimochodem SP MV3 jsme už dohrály jen tím že jsme se podívaly na ten trailer, delší už to nebude. A jiný monstrózní akce už tam beztak nebudou ... *1* *1* *1*
  • Hlavně at to ma dobrou optimalizaci BS sem si kvuli tomu ani nehral. A upgrade kvuli tehle hře neplanuji. Crysis 2 mi jel naopak uplně v pohodě.
  • Toto :
    http://www.xfire.com/video/406388/
  • Drom
    BF3 vypada graficky lepe. Uvidime, co se bude lepe prodavat. *5*
    • Tak jasně že se bude MW3 prodávat líp protože je to hra otevřená víc lidem narozdíl od BF3 kterej je fakt pro pořádný hráče.
    • jasny ze MW3 protoze to budou hrat prevazne americky deti s iq 60 na konzolich :) navic v CoD jsou ruzny turnaje , ligy atd atd.. takze "prodejni uspesnost " bude vetsi u MW3 .. ale hratelne a co do recenzi atd atd vyhraje BF3 ... 100% na to davam svoje leve varle
      • Ja bych ty 10tilety smejdy zabanoval, sebral na mesic konzoli/PC a zpokutoval rodice, ze spatne vychovavaj decka kerejm tyhle hry do ruky nepatri. Co me u Cod dokaze s prominutim nas..at nejvic je, kdyz v lobby slysim "Whats up motherfuckingnoobs" hlasem 11tiletyho chcipaka na lvl 70, 2 dny po vydani hry.
      • A já pravé*3*
        • tak to nam jeste chybi nakej poradnej klobas na sazku :D
          • asdf: Prostě z brakového příběhu lobotomistického scénáristy kvalitní literaturu neuděláš, smiř se s tím *3*
            • O tom sem se taky s nikým nepřel (kolikrát to budu muset ještě opakovat?).
            • brrrr ošklivá představa *1*
          • Poradnej klobas je uzivatel asdf o par prispevku nize.:D
            • Prográl? To je mi novinka *8*
            • asdf: Ber to jako spravedlivé poplivání toho, kdo byl uargumentován a prohrál! *3*
            • Hej, sorry....prislo mi to vtipny.:) Snad na sebe nezanevreme, ne?:)
            • Ale ale, to už se snižujeme k nadávkám?
            • Máš pravdu, takže jsme kompletní - přirozeně přirození *1*
  • No jestli to bude od IW, tak by se to dalo zkusit. S MW2 se celkem pochlapili a pokud vyladí ten svůj systém připojování do hry, tak to bude parádní. S dedikovanejma serverama je každej šmejd adminem a nikde se nedá pořádně hrát.
  • Smrdi to starymi efektmi, starym enginem...Dalej smrdi to clonovanim !!! Ten pad mrakodrapu az prilis naznacuje kopiu bud z Crysis 2 alebo Battlefield 3 traileru.A to uz naozaj dava tusit ze s CoD to ide dolu vodou...preco kopirovat ostatnych ? Preco pouzit ten 10 rokov stary engine ?
    Preco nevylepsit fyziku? Preco sa chvalili ze vedia urobit destrukciu ako v BF3 a potom urobia zase toto? Staticku sragorinu...Uz sme v roku 2011 preboha , nejaky destrukcny model by neuskodil a nejaka ta vylepsena grafika...co sa asi este dobrych 10 rokov v CoD serii nezmeni.Bud som d*bil ja alebo si vyvojari myslia ze je to uplne super!?Preco na tom robi viac vyvojarskych studii naraz?Aby to vydali pred BF3 ?Nic ine nerobia len prerabaju stare veci,okukane blbosti a pridaju nove mapy a zbrane...kde je novy engine napr. ?
    • jako naprosto souhlasim ze vsim co tu pisete jo jako opravdu je to totalne jen preskriptovane a predelane proste vsecky efekty auta vybuchy slanovani narazy vybuchy co ja vim co vsecko jak tam pada jak skace jak jede tim autem vsecko tu uz bylo jen je nove pozadi :) ktere nevypada moc dobre jinav fizyka neni zadna to je kec to nikdy nemuze vypictat take destrukce jak frozbite a jinac kopie ostatnich veci viz ten barak no. jinac vybuch toho tanku je docela zajmavy :D
    • Ten engine je dost starej a je to na něm znát jsem stejného názoru že mohli použít jiný nebo aspoň vylepšit. *10*
      • Nový engine by znamenal neřiměřeně vysoké výdaje. Já vám snad jasný, že tady jde o to, aby se vlk nažral a kozala zůstala celá?! Možná to nevíte, ale protože došli nápady a krást se nemá, Modern Warfare 3 bude doslovný přepis prvního dílu série, akorát šikovně zamaskovaný pomocí kulis moderního světa a chytrého gamedisangu založeném na pricnipu zrcadlení. Jinými slovy mapy se vůbec nezmění, jen zákopy druhé světové nahradí zákopy třetí světové, dřevené chatrče nahradí betonové chatrče, staré samopaly nahradí nové samopaly, ale především jde o to, že tam, kde jste šli v prvním díle doleva, půjde teď doprava, a tam, kde doprava, teď doleva... Takhle šikovně zameskovaný nový díl nepozná ani ten největší hardcore fanoušek série, tomu věřte *1*
        • Ještě mi vysvětli jak to opravdu bylo 11. 9. 2001. Tak byl to Usáma či CIA ??
          • 11. září? Ty to nevíš? Ve skutečnosti za tím stojí Activison/Blizzard, který ve skutečnosti dávno maká na 30. díle Call of Duty. Ten bude představovat definitivní revoluci v oblasti virutální zábavy, která tak nějak přestane být virtuální, a to díky novému, skutečně realistickému grafickému a fyzikálnímu enginu. Osmý díl série je jen obyčejná kamufláž v kabátě záměrně zastaralé technologie, která má vydělat pár lidem na rohlíky (s kaviárem samozřejmě). Jde o to, že 11. září bylo ve skutečnosti úvodní mistí 30. dílu, která měla především demonstrovat nové možnosti enginu. Bohužel první skupina testerů (půjde hrát v coopu), kterou Activison přísně střeží před veřejností, aby neunikly žádné informace o chystaném díle, si těžovala na přílš velkou obtížnost téhle mise (jedinou nastavitelnou obtížností byla "realistická") - třebaže se jim na první pokus podařilo hned po nárazu do budovy seběhnout do přízemí a uniknout dřív, než si jich někdo všiml, čímž splnili primární cíl mise... Infintiy teď zvažují možnost, že se vrátí k více arkádovějšímu pojetí hry a že zjednoduší příběh, protože některým testerům nebylo jasný cíl mise, kam letí a proč... Úvodní mise byla přepracována, ponese název "Ground Zero" a trochu netradičně vnese do hry adventurní prvky... Zároveň ale aby byl dodržen duch značky, neopustí Infinity velkolepé akční scény plné výbuchů a hromadné bitvy... Momentálně se zvažují lokality a prý se máme na co těšit...
            • ...JÁ TO VĚDĚL! :D + pro tebe
        • * za překlepy se omlouvám *3*
      • tak engine je to posledni co je na MW nedostatecne .. alespon na PC . oci neurazi .. i na sunkach to beha 50+ FPS, svym spusobem i pres jeho technologickou zastaralost mi vadi mene nez to co predvedl Crysis 2 ... tim nechci rict, ze novy engine by vadil .. ale dal bych ho na posledni pricky seznamu toho co by se hodilo predelat ..
        • rancor1223
          Mě tada urazí! *1*
  • Jako kdybych tuhle dikuzi necekal *2* Odpurci zkritizuji vse, fanousci ji vynesou do nebes a bude zase diskuze na 50 stranek *1*
    • A samozřejmě nechybí člověk, to nám, všem ostatním, tak hezky shrne.
  • lepší bude Battlefield 3 než COD protože Battlefield byla hra roku 2010 než nějaký COD který jde do kytek jasná volba Batttlefield 3 !!! :-D
  • Zase další rychlokvaška bez napadu, už by tuto serii měli ukončit. *10* *10*
    • Ty bys tu hru ukončil kdyby si měl jistej zisk?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit