Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Modern Warfare 3 aneb poosmé zezadu znásilněni Michaelem Bayem herního průmyslu. Jau *9*
    • Fandové CoDu/mínuskáři to očividně rádi *1*
  • Ale notak hra je to dobrá jenom nestojí za koupi *1*
  • A kde je ta CR, potazmo Praha?! *5*
    • Nooo docela prosté, v Praze se mise odehrávat nemá, jen na nějakýho nejmenovanným hradě :D Podlle toho, co psali v minulé novice bude v Praze jen nějaký video a pak se to bude odehrávat v tom hradě, tak asi proto, Prahu nám ničit nebudou, na to nemaj.... *10* :D
    • Tedy cekal jsou, ze tam bude napsana v titulcich...
      • El-Bravo
        asi tak ;) čr je parádní kulisa pro válečnou zónu....možná že vyjde v dalším traileru :D
        • No ja doufam, ze bude, zatim na ni ale celkem prdi *7*
        • vždyt tam je jak začne makarov mluvit tak to pak poznáte že tam je :-) :-D
          • třeba to je hodne dulezita a skvelá dlouhá mise kterou nechtějí prozrazovAT a nebo pravý opak *1*
  • Grafika po těch letech už v porovnání s konkurencí vypadá vyloženě hnusně. Ty skripty vůbec nepůsobí úderně (i když MW2 nefandím, tak tam to opravdu působilo "nářezově"), hudba je parodie na Inception, New York vypadá jako ultra-levná verze Transformers 3 a celkově to působí až moc "komorně" a vybředle. Ani jeden "WOW!" moment, jen nudná rutina. Nikdy bych nevěřil, že to napíši, ale zlatý single Black Ops (mulťák CoD byla nejlepší jednička, teď už tomu stejnak kraluje Battlefield).
  • BF forever
  • COD jsem hrál všechny, Modern Warfare, případně Modern Warfare2 byly naprostou špičkou - čistá akce, Black Ops bylo naopak velkým zklamáním, rozkouskované nesmyslným příběhem, celé tak trochu postavené na hlavu, bez spádu, bez toho aby vás hra vtáhla. Osobně už Treyarchu nevěřím, tenhle trailer mi taky nepřipadá bůh ví jak pokrokový, spíše pořád a zase o krůček pozadu za předchozími MWs. Activision a Infinity Ward to prostě rozběhli skvěle a to, že od COD odešli, nebo byli odejiti je velké neštěstí.
  • Jeeeezis maria pri pozerani na tuto cypovinu som mal dojem ze sa divam na Crysis 2 mutovany s BF3.

    Ale uz to vidim, novy predajny hit storocia.... *11*
  • 0:53, drží ten voják naší kosu nebo se mi to zdá?
    • Asi jo teda, já koukal na sklopku, taková jako je na kose neni na žádnym ak, teda kromě těch drátovejch sklopek, ale i ty jsou trochu jiný. Pak mi přišlo hodně podobný víko pozdra závěru a vratnýho ústrojí, ale asi máte pravdu a vidim tam to co chci vidět.
      • Jojo, presne jak rikas. Skopku neres, my mame misto sklopek treba M4 teleskopaky. To pouzdro je ale opravdu podobny....a zrovna v Praze....treba se dockame.:)
    • teda nejdriv jsem myslel ten jasnej kalasnikov na dalsim zaberu....ale pak koukam presne na 53 a vazne jsem chvili znejistel.:))) Bohuzel, kvalita nizka, takze se to blbe identifikuje. Podle hodne velke musky hadam taky kalach, ale na prvni pohled je to telo vz.58 vazne podobny.:))
    • Zdá... já tam vidím Kalashnikov.
  • miker17
    jéééé nový COD podme tancovat na sluníčku *10*
  • COD už mi připadá jako taková BAYovina. Ale možná by byl fakt hustej, když by to režíroval Bay.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit