Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preventan je svinstvo, způsobuje vyrážky a rakovinu. V západních zemích se nesmí prodávat.
    • Amylee.Anderson
      Nikdy nemělo jedno vlákno dohromady tolik plusů :D
    • Mě preventan způsobuje hlavně pravidelné leknutí, zvonění v uších a následnou chvilkovou bolest hlavy.
      • Přípravek Preventan způsobuje prudké bolesti, zvracení, průjem, zácpu, záškrt, rakovinu a smrt.
        • Já se prozměnu vždycky leknu když si dám preventan a nikde žádné video.
          • nezabudajte ze reklamnym agenturam ide iba o jedno> aby si spotrebitel zapamatal meno vyrobku/logo/znacku. A to ste uz urobili ked tu o tom pisete. Mne bude ten medved nadosmrti symbolizovat stupiditu nasilnej reklamy a napinat ma na zvracanie ked uvidim nieco biele a chlpate...
  • Black_Hand
    tak ja to chapu tak, ze delaj parodii na klasicky reklamy na konzolovky :).
  • To bych musel být momentálně zaostalej, abych si pořídil Minecraft na toaster. *5*
  • Trol.diskuzni
    Konečně hra, která bude na konzolích vypadat stejně kvalitně jako na PC...... možná. *5*
    • A myslis to pozitivne ci negativne? :D
      • Anal.S
        http://cs.wikipedia.org/wiki/Sarkasmus
  • Amylee.Anderson
    Notch je stejně sympatak :D .... Ale PC je PC...
  • Sakra lidi, ty reklamy na začátku trochu ztlumte, člověk aby si ty sluchátka nandaval až uprostřed videa.
    Notch je KING.
    • jindra.veliky
      to mi povidej. nez jsem si to pustil tak jsem mel na plny koule Skyrim a ta reklama zacala rva pres celej byt az mi mama vlitla do pokojiku *1*
  • Kocy
    Když jsem poprvé viděl Minecraft, tak jsem si říkal... "Jak tohle někdo může hrát"
    Kdybych se mohl vrátit do minulosti dal bych si pěkných pár facek!
    Ten kdo nikdy nezkusil si zahrát Minecraft nebo se kouknout na pár výtvorů různých lidí na youtube. Nemůžu pochopit proč je Minecraft tak populární a skvělí!
    Zároveň Minecraft je pravým důkazem toho, že na grafice u her nikdy nezáleží!
    • Black_Hand
      na grafice zalezi. ale nejde o objektivni miru, jako pocet polygonu, pocet efektu atd., ale o to, jak te hre pasuje.
      • Kocy
        Je sice pravda, že na Minecraft by moderní grafika vůbec nepasovala, ale stále si stojím za svým názorem, že na grafice u her nezáleží...
        Hra prostě může mít tu nejlepší grafiku na světě, ale to neznamená, že bude i nejlepší.
        • smejki
          skvělou hru může zabít naprosto příšerná grafika. sřaď mi následující hry dle kvality:
          Hra1: Skvělá hratelnost + strašná grafika
          Hra2: Strašná hratelnost + staršná grafika
          Hra3: Velmi slušná hratelnost + vynikající grafika
          Hra4: Skvělá hratelnost + průměrná grafika

          na grafice záleží, ne že ne. kdyby na ní nezáleželo, váha faktoru by byla nulová, což není. navíc výše zmíněný model je značně zjendodušen, neboť i grafika má, jak zmínil kolega před tedou, několik stránek - technikou, technologickou, uměleckou. Těmito vlastnostmi dokonce oplývají jedntlivé prvky, které jsou graficky nějak zpracované. kdepak, tvrzení o tom, že na grafice vůbec nezáleží, vycházejí buď z nepochopení problematiky nebo z pouhého pozérství.
        • Black_Hand
          mozna si jenom nerozumime. ja jen rikam, ze mirror's edge (zrovna ted potreti hraju, tak proto tendle priklad :)) by nefungoval v ascii artu. jde spis o styl grafiky. blizzard ma treba podobny pristup. z co nejmene polyognu ziskat co nejvic. tezko by si warcraft 3 hral s pohybujicimi se krabicemi ruznych velikosti. je jedno kolik mas polygonu a efektu, jde o to jak je pouzijes.
    • Harshday
      Úplně stejně se mě ptalo už asi pět lidí. *1* Všechny jsem to nechal vyzkoušet a všichni koupili. Nestačí to jen vidět, to se musí hrát! *3*
    • jindra.veliky
      ja teda patrim mezi ty co dal nechapu. co z toho clovek ma kdyz si tam vytvori kostickovanej barak? jinak moc originalni hra to neni - jen kopie LEGA.
      • Nikdy si Lego ani minecraft nemal a ides tu hovorit o kopii
      • Kocy
        Samá otázka u všech her. Co má z toho hráč když dokončí kampaň nějaké hry, co má z toho, že odemkl všechny možné achievementy? Prakticky nic. Je to jenom o tom potěšení.
        Navíc Minecraft má podle mě na rozdíl od ostatních her velký plus! Každý hráč v různých hrách může odemknout všechny achievementy. Zatímco v Minecraftu se najde doopravdy málo lidí co dokáží vytvořit něco obrovského a jedinečného... Stačí se kouknout na výtvor planety země ve zmenšeném měřítku... Je to prostě něco jedinečného a dost lidí takovou práci umí ocenit.
  • smejki
    kurrva medvěd!
  • bobsh
    Přesně proto mám rád Mojang, Team Meat a podobné bandy "magorů" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit