Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Notch je otrapa, kdyby aspoň postavil Skyrim v Minecraftu.
  • Amylee.Anderson
    Nikdy nemělo jedno vlákno dohromady tolik plusů :D
  • MidnighT91
    Sony jen závidí že se mu notch vysral na ps3... Ani se nedivím...
  • Nikdy si Lego ani minecraft nemal a ides tu hovorit o kopii
  • smejki
    skvělou hru může zabít naprosto příšerná grafika. sřaď mi následující hry dle kvality:
    Hra1: Skvělá hratelnost + strašná grafika
    Hra2: Strašná hratelnost + staršná grafika
    Hra3: Velmi slušná hratelnost + vynikající grafika
    Hra4: Skvělá hratelnost + průměrná grafika

    na grafice záleží, ne že ne. kdyby na ní nezáleželo, váha faktoru by byla nulová, což není. navíc výše zmíněný model je značně zjendodušen, neboť i grafika má, jak zmínil kolega před tedou, několik stránek - technikou, technologickou, uměleckou. Těmito vlastnostmi dokonce oplývají jedntlivé prvky, které jsou graficky nějak zpracované. kdepak, tvrzení o tom, že na grafice vůbec nezáleží, vycházejí buď z nepochopení problematiky nebo z pouhého pozérství.
  • Black_Hand
    mozna si jenom nerozumime. ja jen rikam, ze mirror's edge (zrovna ted potreti hraju, tak proto tendle priklad :)) by nefungoval v ascii artu. jde spis o styl grafiky. blizzard ma treba podobny pristup. z co nejmene polyognu ziskat co nejvic. tezko by si warcraft 3 hral s pohybujicimi se krabicemi ruznych velikosti. je jedno kolik mas polygonu a efektu, jde o to jak je pouzijes.
  • To je dobře pač bych to ani nehrál.. úmím ztrácet čas příjemněji než s tímhle..
  • Kocy
    Je sice pravda, že na Minecraft by moderní grafika vůbec nepasovala, ale stále si stojím za svým názorem, že na grafice u her nezáleží...
    Hra prostě může mít tu nejlepší grafiku na světě, ale to neznamená, že bude i nejlepší.
  • Kocy
    Samá otázka u všech her. Co má z toho hráč když dokončí kampaň nějaké hry, co má z toho, že odemkl všechny možné achievementy? Prakticky nic. Je to jenom o tom potěšení.
    Navíc Minecraft má podle mě na rozdíl od ostatních her velký plus! Každý hráč v různých hrách může odemknout všechny achievementy. Zatímco v Minecraftu se najde doopravdy málo lidí co dokáží vytvořit něco obrovského a jedinečného... Stačí se kouknout na výtvor planety země ve zmenšeném měřítku... Je to prostě něco jedinečného a dost lidí takovou práci umí ocenit.
  • Black_Hand
    na grafice zalezi. ale nejde o objektivni miru, jako pocet polygonu, pocet efektu atd., ale o to, jak te hre pasuje.
  • Harshday
    Úplně stejně se mě ptalo už asi pět lidí. *1* Všechny jsem to nechal vyzkoušet a všichni koupili. Nestačí to jen vidět, to se musí hrát! *3*
  • jindra.veliky
    to mi povidej. nez jsem si to pustil tak jsem mel na plny koule Skyrim a ta reklama zacala rva pres celej byt az mi mama vlitla do pokojiku *1*
  • jindra.veliky
    ja teda patrim mezi ty co dal nechapu. co z toho clovek ma kdyz si tam vytvori kostickovanej barak? jinak moc originalni hra to neni - jen kopie LEGA.
  • Od lidi ,jako ses ty se to ani neocekava *3* .
  • Kocy
    Když jsem poprvé viděl Minecraft, tak jsem si říkal... "Jak tohle někdo může hrát"
    Kdybych se mohl vrátit do minulosti dal bych si pěkných pár facek!
    Ten kdo nikdy nezkusil si zahrát Minecraft nebo se kouknout na pár výtvorů různých lidí na youtube. Nemůžu pochopit proč je Minecraft tak populární a skvělí!
    Zároveň Minecraft je pravým důkazem toho, že na grafice u her nikdy nezáleží!
  • Za tohle se má jako platit???
  • Si ze mě děláte srandu...
  • Za 15€ (po releasu uz 20€) nespocetne mnoho hodin zabavy, jak v singleplayeru, tak multiplayeru. Nejlepsi sandbox, co jsem kdy hral. A kdo to stahl na netu nelegalne, stydte se!
  • BoB.2
    Za malo peněz hodně muziky i takhle se dá natočit "reklama"
  • Sakra lidi, ty reklamy na začátku trochu ztlumte, člověk aby si ty sluchátka nandaval až uprostřed videa.
    Notch je KING.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit