Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Díky za odpověď! Jen ještě poslední námět, který už jsem někde zmiňoval - zkuste někdy psát i o hrách, které nejsou "potenciálními bombami"... Protože pak to doopravdy vypadá, že nic jiného než 10 dát neumíte. *4* Zrovna takový pan Grygar by vyloženě něco takového potřeboval jak sůl, aby si trochu srovnal v hlavě hodnotící škálu Games.cz...
  • sleepless
    Ne, ta korelace je jiná. Popularizace (stačí se mrknou na NetMmoitor, zas tak moc se to nehnulo) webu nemá žádný vliv, všechno je pouze o tom, co dokáží šikovní lidé ve firmě sehnat (a někdy je to za hranicí toho, co už redakce nechce, takže to neproběhne).

    Finanční příspěvky se netýkají článků a obecně základních prvků toho, co děláme. Je to určeno na realizaci nadstandardních věcí, které by jinak nešly, nebo až za delší dobu.

    Akce shopu jsou akce shopu, ale do budoucna bychom právě z něj rádi udělali zdroj financí, který nám umožní expanzi v určitých směrech, nejlépe obsahových.
  • Trol.diskuzni
    To v podstatě jsou, ale otázka je, čím to... Takové výtvarné umění mě nikdy nebavilo a nebaví, a proto mě ani neláká o něm diskutovat či číst.

    Nicméně některé hry byly a jsou stále fajn... Přesto je však pro mě větší zábavou o nich číst, než je doopravdy hrát...
  • Trol.diskuzni
    Dobře, takže pokud řeknu, že:

    1) finanční příspěvky od uživatelů + častější akce na shopu games.cz jsou míněny pro rozvoj webu

    2) vzrůstající tendence komerční reklamy na webu souvisí s popularizací webu a tedy vyšším zájmem firem si zde reklamu zařídit

    ...nebudu daleko od pravdy?
  • smejki
    to mě neudivuje, když jsou z tvého pohledu takové už a priori
  • To bych musel být momentálně zaostalej, abych si pořídil Minecraft na toaster. *5*
  • sleepless
    A kdyz bude puvodni prispevek smazany a pod nim bude snuska dalsich prispevku, co reaguji na neco, co uz neni videt, tak to dava smysl? Nedava. Jednoducha rada, na debilni prispevky nereagovat, nebo taky "do not feed the trolls". Padnou proste za obet. Ad reklama: co konkretne myslis? S reklamama ve videu koketujeme delsi dobu, hledame vhodnou formu, aby byla ucinna a otravovala co nejemene. To je asi stalemu navstevnikovi docela zrejme. Co se tyce tehle konkretni, ano je prilis hlasita, klienta na to priste upozornime. Reklamy znamenaji, ze muzu vyplacet autorske honorare. Kdyz jich bude vice, v unosne forme, tak budu moci rozsirit obsah. Tot vse.
  • Trol.diskuzni
    Jo, já naprosto beru, že jste zrušili ten úvodní příspěvek, který ta nevhodná slova obsahoval... Proč ale rovnou celé vlákno? Vždyť i přes ten jeden příspěvek může vlákno obsahovat jiné komentáře, které jsou zajímavé. Navíc to těm ostatním přispěvatelům může vadit, že jste jim smazali jejich příspěvek, který byl korektní...

    Co se reklam týče - já je nekritizuju (zatím), jen by mě zajímalo, jestli jich bude za měsíc zase dvojnásob než dosud...
  • sleepless
    Sry, ale nesouhlas a nastvani se da vyjadrit i jinak, nez snuskou primitivnich ultrasprostoych slov. Kdyby si bral priklad z tebe, prezil by to v pohode. Kdyz si bere priklad z dlazdice, co mu sel zrovna ozraly pod oknem, tak to neni dobry. Kritizovat a v tvem pripade trollova se da i na jiste slusne urovni. To je cele. Reklamy muze kdokoli kritizovat, to neni duvod k mazani. Ale ja zapomnel, troll :))
  • Trol.diskuzni
    Až výjde hra, která bude stát za to, abych ji odešel hrát... Současné 10-kové hry pro mne rozhodně motivující nejsou. *3*
  • smejki
    jdi už do hajzlu
  • nezabudajte ze reklamnym agenturam ide iba o jedno> aby si spotrebitel zapamatal meno vyrobku/logo/znacku. A to ste uz urobili ked tu o tom pisete. Mne bude ten medved nadosmrti symbolizovat stupiditu nasilnej reklamy a napinat ma na zvracanie ked uvidim nieco biele a chlpate...
  • Trol.diskuzni
    To, že budete cenzurovat celá vlákna, stejně nezabrání tomu, aby každému bylo divné, že po lidech chcete peníze a zároveň tady sypete jednu reklamu za druhou všude, kde se dá...

    Chápu, že na vás nejspíše tlačí shora a jste vázáni mlčenlivostí, stejně by však určitý fér přístup byl na místě. Alespoň nějaké info o tom, zda tady za měsíc bude zase dvojnásobek reklam nebo tak něco...?
  • smejki
    kurrva medvěd!
  • Já se prozměnu vždycky leknu když si dám preventan a nikde žádné video.
  • Black_Hand
    tak ja to chapu tak, ze delaj parodii na klasicky reklamy na konzolovky :).
  • Přípravek Preventan způsobuje prudké bolesti, zvracení, průjem, zácpu, záškrt, rakovinu a smrt.
  • Mě preventan způsobuje hlavně pravidelné leknutí, zvonění v uších a následnou chvilkovou bolest hlavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit