Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrovna jsem kupoval nové pc, tak nevím jestli na to moje 16 jadro, 12GB ram a dve GTX680 2 GB GDDR5 budou stačit ale snad jo *13*
    • Jazz
      Vážně nechápu, ty si koupíš 16 jádro a strčím tam dvě GTX680 sračky, no to potěš prd€l tedy! *16*
    • Kupoval si od ségry prototyp kterej je vyvíjen v intelu... Sounds legit
    • Tak dnes se už dá běžně sehnat 16GB ramky tak, že slabota.
    • Cypri
      Jsi ukradl z NASA ne? Nebo nás trolíš *1* *1*

      Teď vážně... 16 jáder?
      Jestli jeto pracovní PC kde děláš v Autocadu (bo jak se to píše), různý projekty kde jsou nutný težký výpočty operací, grafický projekty tak ok.
      Ale pokud to máš na hry???? Jako to že čím víc jader tím líp je rozšířenej omyl. Na hrách ti to výrazně ubírá například. Na hry je lepší mít míň jader a perfektní grafiku a super ramky.

      BTW... to už je 16 jader? :D :D :D
      • ségra dela v intelu je to nejaky prototyp zatím se to jenom testuje
        • doufam že tvůj bratr dělá u tvýho dodavatele elektřiny
        • ImDeath
          Segra dela v intelu?? A ty mas 16 jadro?? Na koho to skousis? Vsichni na trolaaaaa!
          • Este, ze segra nedela treba v bance. :)
      • Na hrach vic jader nic neubira, jen kdyz to hra neumi, tak dalsi nevyuziva. Tam jde spis o to, na kolik jsou taktovany ty jednotlivy jadra. Kdyz ma nekdo dvou jadru na 3,4Ghz a sesti jadro na 2Ghz (strilim od boku, presne nevim, jak to ted je), tak samo, kdyz hra umi vyuzit jen dve jadra, tak to dvou jadro bude rychlejsi.
    • Udelej si z toho pocitace ctyri, a porad ti to pojede v poho :D
  • Die troll
  • Zajimavé je že jak jsou ty názory časáku a serveru jak byl třeba u ME nejlepší hra apod. tak tady chvalej pouze grafiku(a hudbu) *15*
  • Fakt vážně, tento odpad si ještě někdo kupuje ? S Crysis jsem nadobro skončil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit