Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už tam nemusí dávat značku crysisu, ale rovnou luk *1* *1*
  • Asi vas moc nechapu no me treba nebude vadit kdyz grafika bude jako ve dvojce na grafice dvojky sem nevidel nic spatnyho takze klidne to muzou nechat kazdopadne si to stejne nekoupim kvuli originu. (Origin by mozna nebyl tak spatnej ale dalsi ucet nekde na necem takovem nechci sem spokojenej se Steamem)
  • strasny shit!

    konzola jak maria. od ubohej grafiky (vypada to katastrofalne) az po este debilnejsi gameplay. toto by som nehral ani keby mi platili. vypada to este horsie nez dvojka a to je uz co povedat.
  • neviem mno... moze to byt celkom fajnovka ked sa nad tym zamyslia a prerobia to cele :D ... luk je nice napad moze to byt kvalitka s nim prispendlovat alienov o stromy a efekty :7 ... ale dufam ze tam nedaju tych istych protivnikov ako v C2 to by bol fail ... plus nejaky serioznejsi dej ako kinozenie vseckych alienov...
  • Špatně to rozhodně nevypadá, dokonce i ten poster je dost dobrej.
  • Veskoslav
    Že by se zapomělo na konzoloidní "katastrofu" Crysis 2 a trojka navázala tam, kde zkončila dvojka? Nabídnou nám vývojáři heslo : I u FPS člověk musí pouívat mozek a oblek není jenom slušivá hračka?

    Jenom trochu by mě zajímalo, jak to utáhnou staré konzole a jaký bude rozdíl mezi Xbox verzí a PC verzí. Přece jenom už v Bf3 to jde vidět, že je to rozdíl.

    Jinak k videu, vypadá to zajímavě, CryEngine umí udělat nádherné prostředí, když má k tomu možnost. Pokud to využijí ve hře, zlepší AI, zlepší celý systém obleku, styl hraní se přiblíží zpátky k 1. dílu. Budu moc rád.
    • Jazz
      Tleskám, první příspěvek se správnýma názvama...
      • Veskoslav
        Nezapomeň si opět ihned po napsání dát plus..... *11*


        P.S: Budeš ty někdy psát k diskuzi? Pochybuji....
        • Jazz
          *11*
          Nebudu, kokosíčku.
  • KOnzole z toho jen čiší....
  • God-of-War
    Hlavně ať zase ukážou celou hru a všechny velký potvory *9* ... v tom dvojka opravdu exelovala *13*
    • Veskoslav
      Tak já ti nevím, ale největší monstrum podle mě bylo ve Crysis: Warhead.
  • He he, úvodní téma: Piano jako z Mass Effect a vypraveč z Tron: Legacy :D
    • myslis ze to namluvil jeff bridges ? boha jeho jen to ne...
      • No, přeně ten *1* *1* Ale né asi to není on *1* I když tak zní
        • Taky mě to hned napdlo, ale není to on. Každopádně má hodně podobnej hlas.
  • jesusek
    No doufám, že se to celé nebude odehrávat v té tmě/šeru. Ještě s tím nádechem do modra to vypadá fakt nevkusně (po stylizační stránce). Taky jsem zvědav, do jaké míry se to přikloní k prvnímu dílu, jak slibují. Moc bych tomu nevěřil. Z toho "úžasného" luku, prý půjde střílet i se zapnutou neviditelností a to mi přijde jako fail.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit