Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cloak engaged...kill...cloak engaged..kill...hypo výbuchy, všetko dáme do modrej, ešte pred hrou vydáme 4 DLC, samozrejme to dáme do NY aby boli tržby čo najväčšie a pleskneme tam na začiatok hlášku "Najlepšia hra roku sa vracia"....

    Bože..to už nevedia vytvoriť krajší marketingový ťah ?
    • EA. Crytek umrel s FC1/Crysis 1.
      • life28
        Zaujímavé, že Crytek maká na jednom z najlepších enginov sveta, ktorý si licencujú desiatky štúdií.
        • Možná že si licencují ale zatím žádné z těch studií nevydalo žádnou pořádnou hru. Taky skoro nic nevyšlo ještě a do budoucna nic nějak nezaujalo.
        • Masa-san
          Ironií je, že ho sám zřejmě nedokáže využít *2*
      • Tak tak, pravda
  • Hairy_Ass
    Mně by se třeba líbilo víc, kdyby se C3 přesunula někam jinam a třeba místo "nanovojáka" by hráč hrál za obyč. vojcla někde v Evropě nebo Africe... Tohle mi přijde spíš jako datadisk ke dvojce, zvlášť nepochopitelný, když konec dvojky odkazoval na to, že emzáci přece zaútočili i na jiná místa na Zemi, a NY byl právě zachráněn.
    Trochu mi to připomíná film 28 týdnů poté, kdy na konci předešlého dílu (28 dní poté) byla nákaza zničena, ale v tomhle filmu se o pár let zase znovu objevila....a celý film byl vlastně o tom samém jako jednička. K čemu se ten chudák v nanosuit ve dvojce vlastně snažil, když je NY ve trojce zase v prd*li? *4*
    • jindra.veliky
      co bych dal za originalnejsi mesto. podle me kdyz v jednicce byla KLDR tak to meli dat do jejich hlavniho mesta. to by se mi libilo *4*
    • Mechwarrior_bw
      mne by stačilo tlačiť na taktiku a menšie misie rôzne po svete (žolďák), niečo viac reálne a uveritelné.
      • Hairy_Ass
        Jo, kdyby se vykašlali na tu emzáckou zápletku a navázali na cca první polovinu prvního dílu o boji proti pravidelné armádě (což se mi z C1 líbilo nejvíc), tak to bych taky bral.
        • Mechwarrior_bw
          áno určite by som sa bez emzákov zaobišiel (i keď alieni z jednotky boli aspoň zaujímaví ... hlavne pre fanúšikov Matrixu :)
    • zmenili designerov *15*
  • Z*sranej konzolovej ospad!!! Tohle vážně nebude mít cenu ani stahovat.
  • jindra.veliky
    to je mi teda rozdilu. to mel byt spis data jako warhead ke Crysis jedna nebo mohli udelat RAMBO DLC ke dvojce
    • akorat by ramba zprznili. Tohle uz je megashit.
      • jindra.veliky
        a posledni dil ramba je snad nejaky zazrak? *4*
    • Cypri
      Mas pravdu no.
  • Pan_Klobouk
    Nejlepe vypadajici strilecka je zpatky! Xbox magazin bla, bla, bla. Tahle hlaska z traileru to vystihuje nejlepe. Ale tak kdyz se jim to prodava... byli by hloupi, kdyby nesekali datadisky jako Bata cvicky.
  • sakra...jsem si v nestih všimnout jestli měl ten ufon na uchu použitý poslední shadery...teď nevím co od tý hry očekávat:)
  • spis mi to pripada jak DLC ke dvojce :P ale tak az pristi rok uvidime
  • Nemyslím, že by to muselo být špatný. Po práci postřílet pár emzáku, užít si střílení v obstojné grafice a pohodička. Proč jsou tu diskuze stále zahlceny jen negativníma příspěvkama? A to myslím všeobecně.. Furt někdo na něco nadává.. Se těším, až se jednou stane zázrak a lidi začnou psát něco pozitivního.
    • Mechwarrior_bw
      http://goo.gl/Qhw3P
    • myslím že ta negativní atmosfera je zpusobena tim ze crysis 1 byla docela slušná hra, dvojku udelali i na konzole a pry se to podepsalo i na hratelnosti (nevim, nehral jsem ani jsem se o to nezajímal).
    • az bude na co, tak to lidi budou psat. BF3 melo pozitivni reakce...pac ta hra je spickova. Toto je odpad. (graficky nevypada, ale hratelnost je videt jiz i z tech par vterin)
      • Shaker
        spickova zvukem, grafikou a poctem bugu, ja bych fakt radsi BF3 vynechal, kdyz se mluvi o kvalitnich hrach...
        • to ze tobe to neslape a mas slaby Hw je tvuj boj. Me to jede spickove.
  • Podle mě by to mohlo být lepší než dvojka, ale co mi opravdu vadilo na crysis 2 byla malá rozmanitost emzáku přišlo mi že jsou všichni na jedno brdo a celkově to byla taková větší nuda než 1. Crysis 1 to nepřekoná ta měla parádní atmosféru a hlavně se mi líbil ten přechod z lidských cílu na ty emzácké a ta počáteční nevědomost *4*
  • A podle mě to slušně nevypadá ... jistě těžkou soudit hned takhle podle pár sestřihů ale to co zatím bylo k vidění mě spíš rozhodně zklamalo :( Graficky to nevypadá na moc velký skok od C2DX11 a herně éééh... pokud někdo nadával nad Crysis 1 že je sra*ka a že se to třeba i špatně hraje,tak jak se pak dá nazvat tohle?Rozhodně to teď už může jen překvapit zklamat snad více ne.... *3*
    • by mě zajímalo jak můžete posuzovat grafiku podle nějakého, sh*t rozmazaného videa bůhví v jakém rozlišení a nastavení hry... ?
      • Však tvrdím že těžko zatím soudit jen hraju z not které vidím ;) ještě to neodsuzuju,budu rád když mi to srazí ve finále čelist.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit