Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo bioshock je fakt groteska..zábava,hraje se to dobře, pekně se na to kouká. Jsem rád, že to pokračuje na obloze *3*
  • Malleth
    Nemám rád když se postava během gameplaye z ničeho nic začne samo od sebe hejbat otáčet a dělat věci, který bych normálně neuděl. Obzválášť u FPS to působí blbě a kazí to zážitek. To je ale už dneska snad všude.
    I mluvení by podle mě nemělo probíhat automaticky a mělo by bejt na input.
  • Kronoss1
    Nebudu se dívat, nebudu se dívat, nebudu se dívat, nebudu se dívat. Musím to vydržet!
  • Dal jsem si stranický závazek nekoukat až do vydání na žádné video z B:I, abych si to všechno užil až ve hře, ale je to teda HODNĚ obtížný závazek. *1* Tahle hra bude bomba, cítim to v kostech... *14* To zas bude otlačenej zadek.
  • A to jsem nestihla ještě B2 :). Minimálně do začátku prázdnin však na žádný dlouhý příběh nebudu mít čas :(((
  • Mahcake
    Nejvíc se mi na tom líbí ty plynulý animace, to se jen tak nevidí v poslední době. *4*
  • Elizabeth bude asi nova waifu... *14*
  • Magister_Peditum
    Koukám, že maják bude zase bránou do Kocourkova (jen to nebude pod vodou, ale naopak vysoko na obloze). *3*
    • prostě komedie
  • pripomina mi to dishonored strestenost a zabava
  • ach. zas hentie lens flery a spinky na 'objektive'. od kedy s tym prisiel BF3 tak sa to fakt snazia napodobnovat v kazdej druhej hre - a ani z polky tak kvalitne. kazdopadne je to velmi otrepany a vtieravy efekt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit