Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    wow.. Velmi působivé *4*, snad už jenom aby jenom odladili všechny chyby a vydali to dřív než v tom dubnu *9*
  • Ten maják je asi tam samí co v bioshocku 1 že ? Takže přeci jenom je Infnite ve stejném universu.
    • misho8723
      Majú iné polohy - tento v novom BioShocku je blízko pri Novom Anglicku, pričom maják v jednotke je v Atlantickom oceáne (presná poloha 63° N, 32° W), čiže sú dosť ďaleko od seba.. ale je to pekná pripomienka na začiatok prvej časti

      P.S. inak tento maják vyzerá aj dosť inak ako v prvej časti, ale na druhú stranu, tu ide o rok 1912, čiže do udalostí, ktoré sa udiali v jednotke, mohol byť samozrejme prestavaný, upravený
    • kup si brýle
    • O tom majáku jsem se chtěl taky zmínit, ale bál jsem se případnejch spoilerů. Ale připadal mi minimálně zvenku úplně stejnej (možná ke vstupním dveřím vede víc schodů).
  • Já jsem se podíval. "Příběh" hodnotit nelze, ale grafika typický UE3 standard (až na vodu, která mi připadá nic moc). A minimálně v prvních 5 minutách žádná převratná hratelnost (dá se říct, že až na "inverzi" a jeden chybějící element se jedná o kopii úvodu z Bioshocku 1).
    • jediná hratelnost, kterou jsem viděl bylo Climb the ladder, Open the door a Ring the bells
  • Pete.palis
    velmi, ale velmi kvalitní přehrávač....děkuji *7*
  • Nevím proč tu vůbec píšu když jsem se nedíval ... je těžké odolat ale snažte se i ostatní ! nekažte si to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit