Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total War: Warhammer
  • prosim tě lole, alespoň měj koule to napsat pod nickem, pod kterým jsi to psal vcera, nejen ze jsi uplne mimo, navic shazujes jeste sebe, radsi mi napiš ty pecky, at muzu koupit PC. Děkuji.
  • Tyran alias pacient femto/alucard dorazil. Náklik začíná...
  • Hele, už dorazili...
  • Můžete mi napsat loňský a letošní seznam pecek, kvůli kterým bych si měl znovu pořídit PC. Děkuji.
  • Hmm, tak to já bych to rozhodně tvrdil a to z důvodu, že to neberu na základě tohoto podsunutého blábolu...

    "A objektivně nelze srovnávat ty nejlepší kapely a hity z předchozích desetiletí se současným průměrem."

    (= fantasmagorie, nikde sem tady tohle nesrovnával, ve skutečnosti sem ani neuvedl, co s čím srovnávám)

    ...ale proto, že srovnávám to nejpopulárnější tenkrát s tím nejpopulárnějším dnes - no prostě tak, jak by to udělal asi každý logicky uvažující člověk...
  • porad nekolinásobně lepsi než piratské braky v iso RPG stylu.
  • peknej trolling, jen si zapomen nick zmenit, takže se ti nějak plete ten lol a jaja..
  • tak dej tip na nějakou tu pecku...
  • "Většina PC fanboys, kteří argumentují ultra high detaily a závratně vysokými FPS, ve skutečnosti nemá dostatečně výkonou mašinu, aby takové rozlišení utáhli."

    Nějaký zdroj/statistiku pro tohle tvrzení nebo to mám brát jen jako pšouk hlavou?
  • Já bych rozhodně netvrdil, že v hudebním průmyslu dochází k úpadku.
    Problém je v tom, že v dnešní době je na internetu všechno snadno dostupné, a tak vás ten odpad často bije do očí (uší).

    Nemyslete si, že kdysi se podobný odpad v hudbě nenašel. Proces kopírování hudby přes mag.desky, kazety a pálení CD, postupně vyfiltroval ten odpad (kdo by chtěl ztrácet čas kopírováním toho odpadu?)

    A objektivně nelze srovnávat ty nejlepší kapely a hity z předchozích desetiletí se současným průměrem. I ta předchozí desetiletí měla svůj odpad, ale na něj se prostě časem zapomnělo.
  • A do kterého žánru zapadá to Horizon Zero Dawn? Do akčních mlátiček a nebo těch interaktivních filmů? *7*

    Obvious troll is obvious...
  • Půjčil sem si na chvíli tvojí logiku. Na světě jsou stovky milionů lidí, co žerou Gangham Sytle a Dopič*to, to neznamená, že nedochází k úpadku hudebního průmyslu.
  • a samozřejmě je tam aspoň jedna mise, kde musíš se sniperkou odstřelovat nabíhající vojáky, což je na gamepadu vždycky peklo
  • Většina PC fanboys, kteří argumentují ultra high detaily a závratně vysokými FPS, ve skutečnosti nemá dostatečně výkonou mašinu, aby takové rozlišení utáhli.

    A argument "kdybych chtěl (tj. měl dostatek peněz), tak by mi nikdo nebránil si takové PC koupit" je směšný *7*
  • to bys asi u TLOU trochu trpěl, tam je neohrabanost rozhraní a ovládání spíš featura, je to jedna z těch her, kterou kdybys hrál na K+M, tak najednou obtížnost spadne neuvěřitelným způsobem
  • Nezapomeň, že akční mlátičky a int. filmy jsou ty nejlepší žánry. To je objektivní fakt, potvrzený zdejšími exkluzivními trolly s mesiášským komplexem.
  • Když chceš opravdu záruku kvality, musíš hrát na PC, není jiná volba. Na druhou stranu, pokud si nedokážeš sám vybírat a potřebuješ aby tě někdo neustále vodil za ručičku, je asi konzole vážně lepší volba
  • Na světě je 7,6 miliard lidí... to znamená 7,6 miliard různých názorů.

    Jestli se vám ty jmenované hry osobně nelíbili, tak smůla. Nicméně že se najdou 3 hry, které se vám osobně nelíbili, ještě neznamená, že dochází k úpadku!

    Mě osobně se na PS4 ještě líbily tyto hry:
    Uncharted 4, Killzone Shadowfall, Infamous First Light & Second Son, Yakuza 6, The Last Guardian, Gravity Rush 2
    (plus navíc již zmiňované: GoW, Bloodborne, Horizon ZD)
  • Hele, ZvacA zvrací ty svoje nesmysly, kterým nikdo nerozumí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit