Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Jakech 60 fps, vzdyt pulka her natom jede 50 fps a druha pulka 30 :D
  • x_ander
    No, pro mě to znamená dohrát poslední resty na PS3 a koupit PS4 :)
  • Ale s chutí. Když koupíš pořádnou mašinu (za kolik navrhuješ aby utáhla těch 144hz v pořádných detailech?) a monitor (ten navrhuješ za kolik?) a pak si uvěodmíš, že na tom stejně hraješ jen porty konzolových her (protože PC only hra co takovou mašinu využije vyjde jednou za pět let - nebo co teď tak graficky super vyšlo?), tak si podruhé rozmyslíš, jeslti se ti do toho budou chtít příště rvát prachy jen kvůli pár pixelům, ale jinak úplně stejné hře :-D
  • Odulin
    Ee Jacku, klidnej nejsi, když v reaguješ na příspěvek, který si očividně nepochopil a ještě u toho používáš pofidérní výrazy a obrázků jak ve školce. Ale to nic, jak už jsem psal, jsem realista, takže ani od tebe už nečekám žádný velký posun, ale koneckonců překvapit můžeš taky, jako ta grafika ve hrách. :D
  • 60 fps mozno tak vo full HD. Ano, s malym rozpoctom sa konzola viac oplati. Ale ked kupis poriadnu masinu a 144Hz monitor, ku konzole sa uz nevratis
  • Jj. Někteří to vidí reálně. A někdo píše vyloženě nesmysly, jako to co jsi postnul. :-D Nechci se hádat o tom, že se někomu třeba něco ve hře nelíbí. To je subjektivní. Ale když píše faktivcké blbosti (které nechci vyvracet, protože bych musel spoilerovat), tak je jasné že hru ani pořádně nehrál a říká, že tam nejsou věci, které tam jsou :-D To lze pak těžko vážně. Tahle "recenze" je asi na stejné úrovni jako by jsi napsal, že GTA V tě zklamalo, protože jsi čekal veklý otevřený svět a místo toho jsi dostal malou zasněženou mapu s jednou lineární misí a minimem zbraní a že takto gta nemá vypadat - každému by bylo jasné, že jsi nedohrál ani tutoriál. Tenhle popis GoW je na stejné úrovni.
  • U tebe si umím představit, jak cely den sedíš s ty nuly klikas, btw jak víš, jakému hodnocení to odpovídá, když jsi to nehrál a nemáš to na čem ani hrát...
  • já jsem byl konzolista+PC od konce 80. let a teď už jen PCčkář, moje teorie je, že lidi podle mě přecházejí, protože mají víc peněz když jsou starší, tak už nemusí hrát na lowendu a mohou si dovolit top kvalitu i pohodlí u pc, dalši věc je preference žánrů, kdy starší hráči dají přednost třeba strategiím, simulátorům nebo klasickým rpg, kterých je na konzolích minimum
  • Vždycky to fungovalo tak, že launchové hry na nové konzoli prostě stojí za prd. To máš tak nějak z principu když se na nový HW dělá hra co má šibeniční termín vydání (musí to být na trhu s konzolí). Porovnej hry za poslední rok na PS3 s hrami co vyšli první rok na PS4 apod. Ten přechod je pro hráče vždy bolestivý.
  • PCčkář jsem byl 15 let, než mi došla trpělivost :-D Zatím se zpět k PC nehrnu. (ono je obecně zajímavé, že snad každý konzolista je předchozí PCčkář. Ale snad žádný PCčkář není předchozí konzolista... čím to, že lidé přecházejí jen jedním směrem? :-D)
  • mám to naopak, já jsem dlouholetý konzolista i PCčkář, ale to co v poslední době Sony předvádí, celkový úpadek a pokles kvality konzolových her, nejvíc toxická komunita uřvaných děcek a čím dál tím zastaralejší hw, šance, že bych si znovu koupil konzoli takřka 0, jak píšeš
  • Mám to stejně. Jedu taky vyšší FPS hlavně.
  • Já to mám stejně. 20 let s herním PC. Dva roky jsem měl PS4 a před měsícem jsem koupil PRO. *5* *5* 60FPS je prostě lahůdka, to mi jediný z PC chybělo.
  • Co konkrétně? :)
  • Jack1947
    Proč tohle všechno děláte, achjooo *7*
  • Jack1947
    Já jsem v klidu ale realita je taková že grafika technologie se zasekli přesně v roce 2007!
  • A jak jsi přišel na tenhle nesmysl? PS4 a PS4 pro tu s námi bude do roku 2021 tak nevidím jediný důvod, proč by se měly dělat rychlokvašky.... Naopak.
  • Verzi Pro si vybrečeli hráči, kteří chtěli vyšší rozlišení a framerate. Sony jen reagovalo na poptávku.
  • můzeš odkaz, kdo to napsal?
  • Ano PS4 se blíží svému životnímu cyklu. PS5 by měl být oznámem v roce 2020 a vyjít 2021. Takže asi tak.
    PS4 pro je má první konzole a upřímně můžu napsat, že jsem nadšený. Pravděpodobnost, že bych se někdy vrátil k PC hraní je mizivá až takřka nulová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit