Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsou hammeriti, mechanisti a pohani? Kde je skutečné plížení? Kde je hutná atmosféra? Tohle není Thief, ani zdaleka.
  • Uvidime, zatim to nezatracuju ale ani se nejak moc netesim. Potencial to ma, sanci skoncit jako odpad tez. Rozdilne zvuky podle povrchu tu snad inzeruji tez, to ze neni takova tma jako v thiefovi 1 se nedivim - to byla jedina hra kterou jsem musel hrat az po setmeni protoze ve dne jsem na monitoru vicemene nic nevidel ;-) A oci uz dneska nejsou co byvaly ;-)
  • jo....v The Dark Project ale byla opravdová tma! navíc engine rozeznával podlahu, takže sis musel dávat pozor, jestli jsi na koberci, dlažbě.... a stráže slyšeli, viděli, hlídali a dobře zabíjeli...
  • V Thiefovi 1 kolem me strazny prosel tak blizko ze mi slapal na boty a nevsimnul si me. A Garret sam rika ze keepera neni jednoduche videt, obzvlast pokud nechce byt viden. Jestli je ve stinu tak bych se tim netrapil, na svetle by vyhody mit nemel.
  • Už se nemúžu dočkat, až se objeví nějaká ironická dubstep montáž jako na Train Simulator nebo Black Ops 2.
  • Nevypadá to špatně, takový standard. Dishonored nastavilo pro tenhle ty her brutální laťku, takže konkurence je veliká.

    Jediné co bych zatím vytknul je oprvadu směšná vzdálenost detekce, stojí metr od stráže a kouká jí do ksichtu a on ho nevidí. To je opravdu nenene.

    A to že pád balíku co je rána co by málem vyrazila okna nikoho nezajímá, to je taky dost lame.
  • no dufam ze tam budu aj komicki, ozrati strazcovia s dobrymi hlaskami ako v predoslych dieloch.. Tu boli strohi
  • u mna tiez to robi. a tiez mam google chrome.
  • hehe presne :)
  • Stormangels
    To je normální věc v 80% takovejhlech her :D Například Metro Last Light a Stealth tam :-)
    Taky jsem ve stínu a oni mě na ten metr něvidí a čumí přímo na mě :D
  • Neříkal.
  • a víš, že to není až tak hloupý nápad!? Já si ale pro tyto chvíle schovávám The dark mod pro DOOM3 a s každou novou informací o T4 se pomalu ujisťuji, že bude lepší točit tento mód dokola s novýmy amaterskými levely, které jsou už jen na první pohled nápaditější jak T4.
  • Fallon
    By ma zaujímalo odkiaľ majú vývojári túto modernú tézu "čím víc de*il-friendly, tým víc sales". Videl som už x hier ,čo tento prístup počas tejto generácie adoptovali ale bez valného úspechu. Homefront skapal ako mucha, Dishonored len tak prešumel, Syndicate radšej nespomínať, Splinter Cell už nie je Splinter Cell...

    Tento prístup očividne negeneruje pozitívne reakcie ani predaje a napriek tomu ho stále autori a vydavatelia využívajú stále viac.

    BTW: na gogu je Torchlight zadarmo ,tak berte kým môžete.
    http://www.gog.com/gamecard/torchlight
  • MidnighT91
    xD paráda...
  • Lawliet
    http://youtu.be/a9qXbgrx9rg?t=23s *1*
  • jj, chtel by sis aspon sahnout vid?
  • Horst_Fuchs
    A co to má Garret vlastně s okem? Nějak divně mechanicky se mu na konci traileru lesklo... Neříkal náhodou ten žabožrout, že má jít o prequel?
  • mám úžasnou výhodu, že v původní jedničce Thiefovi jsem asi v polovině a dvojku ani trojku jsem ještě nehrál...

    takže mi celej ten novej může bejt úplně ukradenej... (zlodějský vtip, vida! :o)
  • Používám také Google Chrome a s přehráváním nemám žádný problém ...
  • alexbond
    Nejhorsi prehravac na svete ve kterem kdyz to dam na fullscreen tak nemuzu ovladat zvuk a kdyz to zminimalizuji a chci pak dat fullscreen tak se to ztlumi a neda se dat fullscreen .... pouzivam Google Chrome a problem mam od sameho zacatku kdy jste na tehle prehravac presli *8* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit