Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je fakt strašně subjektivní. Za mě je třeba Sekiro druhá nejlepší From Soft hra, právě proto, že zachovali spoustu věcí, který dělaj ze Souls her tak skvělej zážitek, ale na druhou stranu udělali dost změn. Takže jsem měl na jednu stranu pocit, že hraju Soulovku, ale zároveň je samotná hratelnost natolik odlišná, aby to celý působilo svěže. I když větší možnost kustomizace postavy by se mi líbila, ninjové konec konců použivali celou řadu zbraní a převleků, takže by to v kontextu hry i dávalo smysl. I když jsem si ze začátku myslel, že minimální obměna gearu mi bude vadit o dost víc. Každopádně se asi shodnem na jedný věci - i nejhorší hra od From Software je pořád sakra dobrá věc.

  • TheGGG

    To víš že jo.... Škoda že jsi to nehrál, takže co říkáš nemá žádnou váhu 

  • ALHAZRED

    Skutočne, nechcem hejtiť, bracho mal PS4 a, Xbox One, stači sa pozrieť na gameplaye, letsplaye, odporučam Twitch, ako sa hraju FPS na konzolach a na PC ...obrovsky rozdiel

    a neni to vykonom, ale ovladanim, proste gamepadom by si to na PC neuhral...

    každy nech si spravi nazor sam.

  • ALHAZRED

    Maš uplnu pravdu,

    ono dnes su tie naroky niekde uplne inde ako kedysi, ked si vezmeš kolko hier si už zahral, taaak toto sme už 100x videli a malokto prijde s niečim originalnym.

    Aj tak ma najviac štve, ako podhodnotili Metro Exodus, protože to je hra, ktora ma ešte dnes udrži na PC a Rage 2 davam šancu,

    napr posledny Wolf aka pecka a nedohral som ani prvu misiu...už je to okoukanyyy😛

  • Sekiro 10/10. Za mě nejhorší věc co From Software udělal. Samozřejmě hodnotím neobjektivně, protože mám rád předchozí Soulsy a srovnávám to s nima. Ale osekat veškerý rpg prvky (gear?), nechat tam 10 abilit co se stejně naučím všechny a jet jen a jen po obtížnosti.. to mě neba. Souls měli o tolik víc. Ale každej asi hledá něco jinýho. 

  • kdyz to vezmu ciste podle hodnoceni, tak devitkovych her je tady docela dost... (navic kdyby se 10 opravdu mely udelovat tak jak je to uvedene v popisu, tak se pocet her s timhle hodnocenim jeste dost proredi)

  • Luke_F

    Rozmohl se nám tu takový nešvar. Jak tak vidím, tak každá AAA hra, co má ambice na to, zapsat se do herní historie (dobře Rage to asi není, berte to obecně), dopadá víceméně stejně. 6-8/10. Zdejší zkušenější hráči mě nejspíše opraví, ale nebyla poslední velká hra, co dostala 10/10 RDR2? A předtím? GTA V? A kdyby nebyl Rockstar? Nebyl to snad tehdy Portal2? Asi určitě bylo něco mezi, navíc Portal byl jen stěží velkorozpočtovou AAA akcí a samozřejmě nelze brát herní počiny jen dle recenzí Games, ale přesto z toho všeho na mě čiší dojem, že velká herní studia své výtvory zvládají čím dál tím hůře a že třeba takové EA, Ubi nebo Bethesda nemusí za, dejme tomu 5 let, být tím, čím jsou dnes - jámou na peníze nás hráčů...

  • tak su nebo neni ?

  • taketo hry su neni ani na jedno dohranie omrzi uz v polovici a za taku cenu si to mozu nechat

  • Lukass

    Hral sem Elex 80 hodin,  podle me po Zaklinaci nejlepsi rpg. 

    No Skyrim byl zastarale uz kdyz vysel,  pro me nejvic nadhodnocovana hra vubec,  a Fallout to uz opravdu pusobi jako troleni :D

  • Knifer

    Pravda omlouvám se

  • špatně napsanou AI...

  • Ja porad premyslel z obrazku a videi, co mi ta hra pripomina a uz vim co - ELEX (graficky). Je to bohuzel tak. Hrali jste Elex? Ja to nedohral. Ale tak nejak mi prisla ta grafika neosobni, jakoby neherni, ze jsem se do toho nemohl vzit. To u napr. Skyrim, Rage 1, nebo Fallout 76 je grafika naprosto vynikajici - pro me osobne. Ty hry me uplne vtahovaly do sebe. Nejsem troll (protoze spousta lidi na ty hry co jsem vyjmenoval nadava).

  • Knifer

    To na co poukazuješ nemá z platformou nic moc společného, pokud to dělá na konzolí tak to na PC bude dělat stejně. Výši výkon ti nezachrání špatně napsané UI

  • AAAh tak to vysvetluje...

  • ALHAZRED

    Mne sa Rage velmi pačilo, až na tie doskakujuce textury, pribeh, ktory tam vlastne nebol, a odseknuty zaver, ked som pozabijal par opic a game over.

    Dvojke dam určite šancu, už len kôli tej old school akcii a postapo atmosfere...

  • Lukass

    Nevypisovals nahodou ze uz na games koncis?  Ujasni si svuj postoj a pak diskutuj. 

  • ALHAZRED

    Nejdem vyvolavať flame PC vs The GGG, ale 😱

    pozeral som gameplay Rage 2 na PS4 a chytal som sa za hlavu:

    Jeden protivnik otočeny uplne inym smerom a druhy na teba pozera a čaka, kym to doňho našiješ.

    Ked to doňho nenašiješ, striela on, ale iba trošku, aby ti veľmo neubližil...

    Toto neni retro FPS, ale ťahova strategia, ak chceš kvalitne retro FPS, skus to na slušnom

    PC a uvidiš, aka je to zabava...ak nie si lama...

  • days gone je naprosta zoufalost, takze nemuze byt ani lepsi, natoz tisickrat

  • TheGGG

    tyto jednoduchoučké retro FPS už prostě netáhnou.... nacpat to do otevřeného světa celou situaci jen zhorší... děkujeme nechceme, rage jako značka prostě zanikla, dřív než se vůbec stačila prosadit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit