Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Hraji a jsem naprosto spokojený. Konečně multiplayer střílečka, která je o přípravě, taktice a trpělivosti. Destrukční model je hodně pěkný. Jen musíte hrát i s puby s mikrofonem, komunita mi nepřišla tak hrozná jako v ostatních multiplayer střílečkách. Jediné věci co se mi nelíbí je špatný netcode, což se dá více či méně odvrátit dobrou taktikou, a svinské mikrotransakce.
    • Naprosto souhlasim. Hrajeme to s kamarádama z klanu a je to nejblíž tomu, co jsme hledali od dob SWAT 4, který jsme milovali. Co se týče mikrotransakcí, tak mi taky přijde absurdní, že se vyskytujou ve hře za více než 1000 Kč. Na druhou stanu je ale pravda, že člověk je vůbec nepotřebuje, úplně v pohodě si za pár hodin hraní odemknete dosatečné množství postav na rozdílné hraní a kdo má tu potřebu být natolik "orginální a unikátní" a platit za skin na zbrani, tak tomu to přeju, jen ať platí =D. Jinak není problém za týden intenzivního hraní odemknout všechny postavy...Jedinou a velkou výtku mám k tomu, že hra beží na matchmaking systému a nepodporuje dedikované servery. Snad je to ale otázka času, v informacích před vydáním říkali, že dedikované servery budou...
    • Ruku na srdce. Ty mikrotransakce jsou tam tak maximalne na priblble skiny. Pokud cloveka hra bavi, tak si vse odemce naprosto vpohode i bez penez.
      • Vogon
        Ve hře za 1300 mikrotransakce nejsou v pohodě.
        • A to z jakého důvodu? Když do toho ty peníze další dávat nechceš tak nemusíš.
      • Xcomik
        No co jsem koukal tak některé skiny nepujdou otevřít za tu herní měnu ale asi fakt jen za prachy. Na druhou stranu mě fakt skiny neberou upřímě nechápu proč se z toho stal takový boom v CS:GO a ještě dávat za skin tisíce a tisíce korun wtf?
  • Rad bych uvedl na pravou miru Ubisofti Matchmaking system. System vzdy pripoji prvniho hrace k nejblizsimu dedikovanemu serveru ubisoftu vzhledem k jeho poloze a pote pripoji ostatni hrace take k tomuto serveru. Neni to tak, ze by sam hrac hostil server. Problem nastava, kdyz vas to pripoji na hrace napr. z Ameriky(osobne musim hledat tak 15 minut nez se dostanu nekam kde je ping do 100ms !). Dalsi problem je kdyz se prvni hrac ("zakladatel") odpoji behem hry. Tim totiz shodi hru vsem ostatnim. Mimo jine v nastaveni si lze vybrat mapy/mod (bohuzel nastaveni pro mnou nejhranejsi mod terrorist hunt tam chybi) na ktery se chcete pres matchmaking system pripojit. Recenzent si toho asi nevsiml. A na lvlu 15 se vam odemce Custom Game, ktera bohuzel take nejde pro Terrorist hunt.
    • Díky za vysvětlení.
    • Cesta do pravěku tohle *16*
  • Podívat se na recenze na Steam, zjistit, že nezanedbatelné procento hráčů má problémy s technickou stránkou hry, napsat to do recenze. Čistý čas: Pět až deset minut.

    Proč to recenzent neudělal? Netuším. Před časem jsem někde četl, že někteří recenzenti vůbec nečtou ohlasy na hru, aby jejich citlivá umělecká dušička nebyla probůh ovlivněna nežádoucími vnějšími faktory a aby jejich recenze byla autentická, achich. V tomto případě bych ale sázel spíš na neochotu vložit do recenze trochu toho času a úsilí navíc. Což třeba Jan Slavík zvládá a je to ku*va poznat.
    • Asharak
      No, na druhou stranu dneska v době internetu nemá smysl číst recenzi na herním webu, byť může být kvalitní, a jen podle ní se rozhodnout jestli danou hru koupit nebo ne.

      Kort v poslední době drahých šuntů. Recenze jednoho člověka už prostě nemá moc velkou váhu. Dávno je lepší projít si menší recenze ale od daleko více lidí, hlavně teda na steamu pokud to jde kde je i čistý čas strávený daným recenzentem ve hře. Pořád je tu sice ten fakt že někdo za hru vyplázl těžké prachy (resp. recenzent dostane za článek obnos) a proto nemusí být pohled na hru super objektivní, což by měl že. A tady zase vyhrává systém více lidí = větší šance získat pravé a potřebné informace o hře.
      Problém jako: tyhle věci nevadí tomu a ty druhé zase jo a naopak; - zase stačí najít určité body z 10 recenzí a pokud se sobě podobají (každý je popsal podobně) a jsou pro mě důležité - vypsat je a pak je názor na hru na světě.
      • Tohle vede akorát k alibismu recenzentů, protože ti se ti pak vysmějou, že jsi vlastně měl přečíst ještě milion dalších recenzí a hodnocení na Metacriticu a neměl ses řídit tím, co napsali zrovna oni (to se mimochodem stalo naživo v jednom z nedávných Fight Clubů). Jenže tím ti říkají jednu zásadní věc: My ti dodáme takový polotovar, pár subjektivních dojmíčků, a ty uděláš zbytek práce - Google snad používat umíš. Na to se jim můžem vys*at. Jednou tady jsou od toho, aby se spotřebitel dozvěděl vše potřebné o produktu, který je nabízen na trhu (a dodám, že za nemalé peníze), tak od nich vše potřebné právem očekávám. A teď nemluvím o tom, jestli mám s recenzentem odlišný vkus co do příběhu v RPG. To se skutečně může člověk od člověka lišit. Ale pokud má hra objektivní vady - zejména technické - nebo část obsahu schovává za paywall, přestože se za ni platí plná cena, tak se to v recenzi MUSÍ objevit. Bez pardonu. Kdo to tam nedá, odfláknul svou práci a de facto podvedl čtenáře, protože je ukolébal v přesvědčení, že hra takové vady nevykazuje a oni si ji můžou bez obav koupit. Samozřejmě, že bych si tyhle informace mohl dohledat sám, ale recenze je tu právě od toho, abych nemusel. Tobě připadá normální, muset si číst deset recenzí a vypisovat si nějaké společné body? Proboha proč? Tohle je jejich práce, ne naše. Oni nám mají usnadňovat výběr, oni nám mají přinášet informace až pod nos a navíc s nimi pracovat jako odborníci. Pro charitu to nedělají, dělají to normálně za peníze a my odebíráme jejich služby a platíme jim sledováním reklamy (a případně koupí časopisu). Tím nechci říct, že je špatně přečíst víc recenzí k jedné hře. Ale je zásadně špatné propagovat mentalitu "urob si sám" aneb zde máš na deseti serverech deset různých dílků skládačky a jestli jsi zrovna v tom našem nenašel, že hra ti bude padat co deset minut, tak to si holt hochu měl přečíst těch zbylých devět článků. To teda fakt ne.
        • Asharak
          No buď si přečtu dlouhou recenzi která mi stejně dá jeden názor, nebo mrknu na pár tl;dr a nebudu se otravovat s omáčkou kolem. Co se týče vad/nevad především, hlavní je účel toho co chceš zjistit. Nikomu se nechce číst milion řádků, spíš se podívat na zhodnocení. Proto by mělo být i to číslo důležité. Vypisovat si člověk samo může/nemusí.Alibismus ať si mají, každý dělá to co mu dodává radost. Jenže čím víc vad nezmíní, tím rychleji přijdou o práci, páč si lidi začnou uvědomovat výhodu více zdrojů a udělají si z toho klidně koníček.

          Práci si musí každý udělat. Dneska je ale býti ovcí in, takže to nepříjde jako až tak majoritní věc. Ale to je zase pohled na věc jednoho člověka vs. davy ostatních. Za mě radši číst 10 dalších, než se nechat o*** někým, kdo trpí kdejakým komplexem a dává ostatním sežrat co se mu hodí a líbí, nebo za co dostal zaplaceno.. Samozřejmě ztrácím svůj čas, čím víc špatných a nekomplexních recenzí přečtu že. Což je ten mínus dát si práci dohledat fakta o hře, ale komu stačí oblíbený web a zůstane u něj i když mu maže med kolem huby, pak je ten člověk hlupák.

          Proto možná dnes herní weby umírají. A čím víc nepřesných informací poskytují, tím rychleji vymizí. Viděl bych spíš větší užitek ve webech, co shrnují informace z recenzí než aby je samy psaly. Pokud je tahle mentalita špatná pak s ní nic nenadělám. Názor mám takovýto.
          'Urob si sám' není tak přesné, páč je více stupňů jako samotné zkoumání hry vs. výsledek něčího dojmu.
    • omfg moralista je tu, tebe bych poslal někam na dlouho cestu
      • A nemůžeš, viď? *4*
  • Xcomik
    Tahle hra není špatná ale ani něco super dokonalého. Je to ve své podstatě spíše SWAT 4 jenže v některých věcech dost osekaný. Problém nastává přesně jak psal mijunior zejména v MP položce kdy prostě chybí komplet dedikované vlastní servery což je dle mého názoru prostě HLAVNÍ EPIC FAIL téhle hry k tomu ani nevíme jestli je tam nějaký anticheat a rozhodně by se hodily možnosti jako nahrávání dem či možnost úpravy zápasu pam mody a jine (tady se znova ve všech bodech vracím k tomu že prostě chybí dedikované servery).

    Když se člověk podívá na Counter Strike a říká si proč ta hra je tak podporována a má silnou aktivní komunitu tak je to právě tím výše popsaným a to zásadní problém pro společnosti jako je EA či Ubisoft ještě úplně nehážu flintu do žita s ID Software a doufám že u DOOM(a) tyhle mnou jmenované věci budou (valná většina je potvrzená).

    Přitom skutečně ta hra je hratelná a zábavná zejména pro hráče co hráli Swat je to sice okleštěná varianta nicméně hodně podobná. Zbraně se tu nechovají jak z plastu ale je citít nejen vizuálně ale i zvukově jako kdyby jste opravdu drželi originál. To samé platí i o ovládání postav včetně jejich charakterů i to se skutečně povedlo.

    Autor recenze si postěžoval že není ani zajímavý terorist hunt s tím názorem nesouhlasím hraju oba mody a baví mě oba a dokonce bych řekl že terrorist hunt z hlediska si jít zastřílet mě baví o dost více. Celkově prostě ubisoft nezvládá tu fungující stránku. na druhou stranu hra je odlazená celkem dobře na mém laptopu jsem nečekal že dám open betu a následně jsem kupoval i plnou.

    Ubisoftu žel bohu nikdy nešel MP u her to už jsme tu zažili mnohokrát i R6 Vegas 2 měli nakročeno do progamingu jenže to zhatily nemožnosti upravovat hru a ve své podstatě pořádný competetive mod ve hře (klasický TDM už prostě nebyl IN)
    • Milý herní průmysle, už jdi s tim zjednodušováním do hajzlu a začni zase dělat komplexní složité hry - tvůj Hráč
      • Herní průmysl se přesně přízpůsobuje hráčům. Že je tu nějaké malé procento lidí, kteří chtějí hry jiné, to je neuživí. Hry budou primárně o zábavě a ta je dneska už trochu jinde. Stačí se podívat na ty různé Doty nebo jak se to jmenuje. Zabíjet ostatní, pochlubit se výbavou, co mám. To je dneska základ.
  • Lukass
    8/10 :-D
  • Opět suchá zmínka o mikrotransakcích a opět to nemá vliv na hodnocení. Takhle se toho těžko zbavíme že (v globálu) *7*
    imho obsahuje-li hra mts, ruce a peněženky pryč!
  • Jak může MP hra bez dedikovaných serverů, kde nefunguje pořádně matchmaking, dostat 8/10?
    • Hrál si, že nefunguje? Já jo, 90% her jsou v pohodě. U ostatních řekli, že to opraví v půlce prosince.
      • PanS
        Stará paní povídala.
  • cumpi3
    takze battlefield zpackali, protoze to bylo vzdycky o MP a oni do toho zacali cpat singl...battlefront zpackali, protoze i kdyz to bylo vzdycyk o MP, tak tam nenacpali SP...tady sice chapu zlobu, ze hra nema SP...ale kdyby mela, tak by to bylo stejne spatne...ale jako se vsim, vzdyt u tehle takticke akce se nadava, ze clovek nemuze se proste pripojit a jen tak hrat...
  • Autor pobavil, jedním dechem jsem přečetl jeho fantaskní scénář toho jak by to mělo vypadat, realita je naprosto někde jinde, bohužel.
    Pokud nemáte partu kumpánu rovnou říkám ruce pryč hra je v ten moment sotva poloviční. K tomu tragický a primitivní matchmaking, který serverům BF a jeho možnostem volby nesahá ani po kontíky. Zakládate si běžně na kvalitním připojení, v momentě kdy vás to hodí ke kašparovi s horní dolní máte rázem ping 300 a taky po žížalkách. Třeste se toho aby host rychle neumřel, protože když to bude nervák odpojí se a shodí vám celou hru. Máte těsně před koncem uspěšného kola, ouha spadnulo spojení s UBI serverem.
    Proti betě se zhoršili hitboxy, AI v Terrorist Hunt je naprosto nevyvážená napříč jednotlivými módy, hlavně při deaktivaci bomb fest podvádí (vidí skrz zdi atd.), což např. v letadle z "papíru" je frustrující nemluvě o jejím nekonečném respawnu. R6 je prezentováno jako AAA titul a taky se za tu cenu prodáváno ale přitom mu čouhá sláma z bot a působí laciněji než mnohé free to play tituly. Vrcholem drzosti jsou pak mikrotransakce. Pořád čekám kdy tvůrci oznámi že časem zdarma dodají SP kampaň kterou jen nestihli v termínu dokončit.
    Mám lvl 34, odemčeno vše co mě jen přišlo k užitku, mapy znám nazpamět a přecházím na režim zapnu jednou týdně na hoďku či dvě abych upustil páru a to prosím necelých 14 dní po vydání, smutné. Až dodají nějaký nový obsah tak mě vzbuďte. Jeden by řekl že když mě to nic nestálo že bych to nemusel ani hodnotit ale ta osmička a oslavná sága mě nadzvedla. Je třeba si nalít čistého vína.
    • vitej na games, webu kde se i recenze píšou z obalu
      • Jack1947
        Spíš v obalu *1*
    • Jack1947
      Dle tvého infa ze hry tedy verdikt by zněl minimálně 5/10...
      • 6/10 za tu destrukci, je to docela svěží prvek i když občas působí příliš prvoplánově. Bojím se že jestli podobnou technickou podporu dostane The Division nebo nový Ghost Recon tak tím ty hry jen pohřbí.
      • Mám nahráno 55 hodin, každý den hraju 3 hodiny, prošel jsem Alfou, Betou a technickými testy a mám názor opačný, než tady OP. 100 lidí 100 chutí.
        • Veskoslav
          Hra vyšla 1. 12. Pokud máš nahráno 55 hodin a hraješ 3 hodiny denně a dneska je 12. 2, tak je to 36 hodin nahraných. Někde ti lítá 19 hodin. A pokud bereš 55 hodin i za testy atd. tak slabota. Betu jsem získal od Ubisoftu a měl jsem v ní 10 hodin a to proto, že jsem skutečně chtěl, aby byl nástupce nějaké pořádné taktické hry. Ale po 10 hodinách mě to přestalo bavit, což u MP hry je tragédie.
          • Přestaň trollit voe, teď hraju 3 hodiny denně, ano. První víkend jsem u toho proseděl prakticky celý den http://i.imgur.com/ZTqNKQb.png Pozvánku jsem dostal už v Alfě a během testů jsem dal dalších 60.
  • Jack1947
    Toto R6 dopracovalo, stala se z toho vybijená kdo víc rozstřílí na SP se nezapomělo ale ignorovalo se. Přilíply se mikrotransakce jak je dnes moderní, Sešn špás za "lidově" drahých 30 a více euro ...

    Tom Clancy se jistě obrací v hrobě tohle a duhová šestka wtf?

    I když chápu že plno lidí to uvítá, není to jen bezhlavé střílení a s nějakou to lepší partou vc je to zase něco jiného ale co to má společné s původním R6 a to se ptám jakože vážně. Jmenovat se to prostě SIEGE a ušetřily by si tolik nedorozumění. DOufám že časem bude Splinter Cell online only , a vlastně i ostatní hryod Ubisoftu např Assassíni by se pěkně vyjímali jak plnohodnotné MMO P2P (sry B2P)

    Ono ale co se divit když už i Hitman má předem nejdříve BETU, (tedy aby si tvůrci zajistily potřebné alibi) a až po té hru na epizody.

    SW BF, nebo Siege? no to radši nic. Radši sáhnout po starém dobrém Vegas nebo Raven shield. No offence ofc. *7*
    Jo a btw. TO Nikdo tě to nenutí kupovat s zbraní s nataženým kohoutkem u hlavy neberu... DOufám že Ubisoft se vydá cestou Onlajn only *4* tě pic"
    • Chodis do skoly? Si psal ze ti je 25 asi pred rokem. Asi nejake kuzry cestiny, ale furt to nezabira, coz?
      • MrSanta
        25 ne, je to mlaďoch, "jenom" 24 :)
        • Jack1947
          Mladoch jak se to vezme no, Oči v háji, zubi nic moc, padání vlasů ... řikám to zas a znovu má generace stárne daleko rychleji... možná to padání vlasů bude stresem... kdoví začalo mi to pochvíly co jsem nastoupil do školy... s tím i spojená částečná spánková deprivace.

          Konečně někdo kdo netrollý schválně můj věk.
          • Lukass
            Jakym stresem, vbzdyt ty zadne stres nemas a mit ani nemuzes. Clovek co si mysli ze normalni lidi pracujou 5 hodin a absolutne nevi co sou to starosti nemuze mit zadne stres.
            • Jack1947
              5hodin? na to si přišel kde když minimální pracovní doba je u nás v čr 7. Starost ze školou asi starosti nejsou no... ale podle tebe bych musel mít rodinu a o ní mít starosti nebo co? *7* S prací jen samé starosti a dělat i v sobotu abych měl trochu víc peněz každý si představujeme starosti trochu jinak že *3*
      • Jack1947
        Další EXPERT, Veskoslave si to ty? protože to si psal jen ty kdo si myslí že mi je 25 ... stále i když jsem jasně psal že ne no nic končím nebo mi ještě rozbijete slušně napsaný příspěvek.

        Aneb hledáme chybu tam kde není jinak pro info Voška poslední rok (snad) Reklama... trololle. Na kuzry češtiny fakt nechodím.
    • Veskoslav
      Jacku, vždyť ty jsi žádnou hru z téhle série nehrál, tak nevím, co tu křepčíš.
      • Krescz
        Jack nedostává moc lajků, ale když, je jich 60+....seems legit *15*
        • Jack1947
          Nezávid, nebo si snad myslíš že jsem vzhůru až do ted abych si naklikal... dělá to jeden člověk. Který se k tomu tady veřejně přiznal a taky to že strop je 200. *4* To bys ale musel říst občas... diskuse no...
      • Jack1947
        Achjo, dneska jsem se moc nevyspal, přijel jsem až pozdě večer ze školy... takže sry ale náladu na tebe fakt nemám.

        Hrál jsem krom těch opravdu starých pomalu všechny. Ted někdy v dohledné době zase odehraju, VEGAS které jsem před lety nedohrál...

        Raven shield jsem měl pujčené a to se opravdu nedá s tímto MP blázincem, srovnávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit