Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Není to dost kostičkované :-P
  • michaliuz18
    a co ste cakali dobru hru :D
  • "A protože vám mohu svatosvatě slíbit, že o Rambo The Video Game se už na Games.cz neobjeví nikdy ani písmenko...", Martin Bach, GC 2012 dojmy. A od té doby se zde objevily další čtyři články plus recenze. Poučení? Svatosvatě nechť slibují jen svatí.
  • Ať žije nekonzistentní hodnotící systém.
  • aj tak si to zahrám veď je to Rambo :)
  • Hanzales
    Chudák Martin, copak asi provedl, že to musel odrecenzovat zrovna on :)
    • Malleth
      Příště dostane za odměnu Shadow of The Beast určitě
    • Mart9
      A ještě poté, co ho manželka odtáhla do kina na Babovřesky *4* *4*
      • Hanzales
        By mně docela zajímalo, čím pak asi tak provedl restrukturalizaci mozku :)
  • spook.y
    Jediné plus: Jde to odinstalovat !
  • Je to tak blby az to chci hrat nebo ne?
  • Jelikož nepovažuji Babovřesky za kokot**u, ale jednoduchou komedii, která dokáže pobavit, tak věřím, že s touto hrou to není tak špatny.

    Chápu, že intelektuálové zde na Games mě odsoudí, stejně jako ti na ČSFD.
    • ty chodíš na CSFD vyjadřovat názory ke hre rambo ? .. no mozna mas nakou poruchu ty ne ?
      • ty mas kazdopadne problemy chapat jednoduche myslenky skryte v textu *3*
    • holt tu nejsme cilovka teto hry :-) asi stejne jako 99% lidi jinde
      btw videls tu hru vubec ty intelektuale?
      normalni lidi to fakt vic jak 2 levely nemuze bavit i kdyz se budou snazit sebevic
      • Přečetl sis vůbec co sem psal? Jestli ano, tak by ses nemusel v druhé vetě ptát a dokázal by sis odpovědět...

        Já spiš reagoval na ten příspěvek s Babovřesky. Lidi na ČSFD to nesnáší a přitom to vyprodává kina a baví je to. Jak je to možny? Když podle ČSFD to 90% lidí má nenávidět?.

        A předpokládám, že stejny to je i s Games.cz. To že lidi tady nějakou hru odsuzuji neznamená, že ji 99% lidí jinde taky odsuzuje.

        Navíc, před 10-15 lety tyhle rail střílečky hrál každej a lidi to bavilo a najednou je to něco strašnýho. Přitom, když se dneska sejde parta přátel, tak hrají i daleko dementnější hry a baví se u toho.
        • vela ludi cumi aj na Vyvolenych, Farmu a ine piiip..to znamena ze to je filmarsky vrchol? ...uz radsi nekomentuj a nestrapnuj sa tu.
          • Ztrapňuješ se tu možná ty, už jen tím, že neumíš pravopis.

            Z toho co jsi vyjmenoval navíc ani jedno nepatří do filmu.

            Já jen chtěl říct, že proto, že ta hra dostala na Games.cz 1 bod, neznamená, že to bude až tak hrozny. Games.cz není středobodem světa co se her týče. A protože redaktor na začátku použil přirovnání k babovřeskům, tak sem to i já využil v reakci na článek.

            Navíc sem nikdy neřekl, že Babovřesky jsou filmářský vrchol a neřekl bych ani, že Rambo: The Video Game je herní vrchol, ale to neznamená, že tě to nemůže bavit.
            • kennyB
              Nejdřív si hru zahraj, nebo se podívej na nějaký gameplay a pak teprve něco piš *3*
            • ukaz mi prosim ta chybu v pravopise..
            • ale u filmoch je to ine...ja napriklad som videl kamenak vela krat a aj tak to povazujem za filmovy odpad proste ked nic ine nedavaju pozerem aj hlupost...ale u hier to tak nefunguje ked je raz hra zla tak sa to hrat neda... a dam ruku do ohna ze tato hra je fakt zla a ak neveris tak si to prejdi a napis recenziu hh
  • 1 to je taková blbost, jako když dali Skirym 10 . Skutečně tu recenze slouží jen k pobavení publika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit