Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No rok opravdu nečekej. Minimálně dva a to ještě spíš i víc. A jestli vůbec. Pokud vím, tak tohle je už Ratchetův desátý díl a žádný se nikdy na PC nepodíval. Budeš muset Sony hodně prosit 🙂

  • LessPh

    Za rok si napiseme kamarade :D Sony nejni blba a nenecha si ujit penize PC hracu, byli by sami proti sobe;-) prachy nesmrdi a PC je proste platforma, na ktery chces hrat!;-)

  • Haha...vzhledem k tomu, že to využívá nové funkce DualSensu a jede to výhradně na SSD harddisku kvůli cestování skrz dimenze, se může klidně stát, že to na PC nevyjde vůbec...Sony vám uvolní pár kousků (několik let starých a z končící generace) a hned máte dojem, že se z toho rázem stane povinnost u každé hry :))

  • Tak některé e-shopy to stornují bohužel. Mně to objednával borec v pátek z euro.com.pl a normálně to prošlo a DPD mi to zítra bude doručovat. Ale peníze normálně vrací, když ti to stornují. Jinak je dobrý se asi poptat v té FB skupině. Já mám v bundlu i Ratcheta, takže se hodně těším. :)

  • Asistované nákupy kde je uveden Playstation 5 bohužel nebudou odbavovány z důvodu

    velkého omezení přes prodejce, velmi často objednávky stornují jelikož chtějí zamezit

    prodeji v tak velké míře do ČR a SR. Děkujeme za pochopení.


    Tohle stojí na nakupy polsko. takže člověk si objedná balík na nakupy polsko a oni mu na mediamarktu zruší objednavku?

  • Derp_1337

    Tady je link na FB skupinu, co řeší objednávání PS5. Jak Petrenko napsal, najdeš tam návod, jak z Polska objednat.

    https://www.facebook.com/groups/1008654026292285

  • Thanquol

    Když mi tenkrát před dávnými časy v predaleke galaxii spoluzak na základní škole půjčil placku s jedničkou, mezitím co on "otáčel" a blbnul ve dvojce, kterou mi později rovněž půjčil k zapaření, zrodila se jedna osudová láska, která už asi v tomto světě nezrezaví.

    Ani všichni bohové chaosu mě od posledního titulu nemají šanci odradit. Za desitku ma Pavel male-bezvýznamné plus a vitam ho na palubě lodi Infantilia.


  • Na facebook si najdi skupinu PS5 skladová dostupnost CZSK. Tam máš připnutý návod, jak z Polska objednat. Je to fakt jednoduché. Stovky lidí už z tama nakoupili bez problémů a případnou reklamaci můžeš klidně řešit v ČR. Ale prodávájí tam jen bundly kvůli skalperům.

  • Zkus to Polsko, mají tam pořád nějaké bundly na různých e-shopech. V pátek jsem objednával, zítra mi to doručují.

  • A je to bezpečný? Musíš přece použít nějakyho zprostředkovatele s polskou/německou adresou

  • Derp_1337

    Jo, taky jsem si říkal, že na PS5 nespěchám, protože z počátku života konzole na ní nebude moc dobrých her (podobně jako PS3 a PS4), ale už se to pomalu mění.

  • Derp_1337

    Objednej z Německa nebo Polska. Většina lidí to tak do měsíce dostala.

  • Phillios191

    Rok sem, rok tam, to už nějak vydržím :)

  • Spíš za dva. Když to dobře dopadne. Kolik dílů Ratcheta už vlastně vyšlo na PC? :-)

  • Stormangels


    Další zářez do sbírky titulů, které si majitelé PlayStationu prostě nesmí nechat ujít.

    JO! Ale ještě sehnat ten PS5 bez podporování překupníků KUR**

    Mám objednáno už 7 měsiců a furt nic. kur** fix

  • LessPh

    Tak za rok na PC Ratchete! Uz se tesim a do ty doby snad stihnu zahrat Days Gone;-)

  • Apff a to jsem si tentokrát říkal že odolám :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit