Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no alzbeta teda moc krasna neni
  • ano přesně tak, chceme hosta a bičování..a já říkám-chci vtipné scénky a bude je psát pavlovský *1*
  • ankitamishra
    No, to už by tam mohl přednášet i Martin Bach své "Desatero mýtů o piratství." No a pak by v přímém přenosu mohl mrskat a zatýkat studenty na kolejích. Takový sado maso GP *1* Klidně ať někdo z Games přijde jako host.

    Hele, produkční, čtete to tu? Říkám člena redakce GAMES jako hosta *1*
  • ankitamishra
    Tak to je dobře, že REPLAY roste. Po změně se mi ten pořad začal líbit. Mikoláš je můj dlouholetý favorit a Alžběta je krásná, moudrá a doufám, že i dost vtipná, ostatně ji mám mezi přáteli na facebooku. Jsem rád, že to místo dostala. Píšu produkci jedničku.
  • Daniell605
    Kurva jo! =)
  • Indian? Ježiši, to je trapnej pořad. Re-Play je nejlepší!... V Indianovi jsou poze namyšlení kreténi... Zkrátka ubohost...
  • Tukan se v GP urcite taky objevil, ale ja verim, ze to bude mit nejakou uroven, uz jen pro to, ze to ma jinej koncept nez GP a nemoderujou to zadny deti jako vsechny ostatni webove herni porady
  • Přikládám, ale taky, že by mě strašně potěšilo, kdyby jste si odpustili ty strašně trapné, čas kradoucí, scénky jako byli na GP...
  • No konečně tu bude nějaká ta rozumná konkurence, btw není Tukan známej právě z gamepage, ale to tam asi psát nechcete :P
  • Videl jsem upoutavku a zatim super. O moderatory strach nemam, Tukan je vtipnej typek a Alzbeta sexy holcina. Drzim palce. Hlavne se vy...te na "vtipny scenky ala GP.
  • Re-Play mi nikdy nesednul, zůstanu u Indiana :-)
  • viděl sem ten pořad na Publicu a moc mi neseděl..nevim proč, ale většina pořadů kolem her na me působí trapně..nevim jestli je to moderátory nebo kým..gamepage (mimochodem proč tam řešej už skoro jen konzole?), nebo dokonce kybernet (nebo jak se jmenoval) to samé..proto raději sleduju ty zahraniční na youtube..na nový re-play se vlastně těším, protože věřím, že moderátoři to tentokrát zvládnou a úroveň se zlepší..nejraději bych kdyby se dal na moderování takového pořadu třeba pavel d. me se po jeho kultivovaném projevu z podcastu a přednášek na conech prostě stýská..a nebo proč vlastně ne třeba petr p. nebo lukáš g.? já vim kluci, asi se vám do toho nechce..jste ale docela zkušení řečníci a je radost vás vidět i poslouchat:) no snad se alespoň někdo z vás v pořadu objeví
  • Replay je jednoznačně nejkvalitnější pořad co kdy v ČR o hrách byl. Game Page je i přes zvedající se kvalitu stále infantilní hlavně těmy "vtipnými scénkami".

    Překvapila mě ale změna moderátorů. Ta holčina to uváděla dost profesionáně. Modrák tomu dal "odbornej kukuč". Trochu škoda, ale zas Tukan není úplně špatná volba. Kdysi jsme vidělpár dílů Score live a celkem mu to šlo.
  • Paráda *4* *4* ...těšim se...Re-Play je dost dobrej a konečně na dobrým programu *3*
  • Jestli to bude moderovat Tukan, tak nemám o úroveň kvality pořadu strach :).
  • 13_11
    Známé už z reklamy na XBOX.
  • Amylee.Anderson
    No ten fakt hustéj frikulínoven komentář k tomu neměl chybu -_- Možná taky jednou zjistim, co je to televize a kouknu se :)
  • "zivot je kratkej, hrej s nami" wtf?:D
  • Duuku_cz
    Super zprava, uz vcera sem videl upoutavku na COOL. Shlednul sem par dilu a tesim se *4*
  • Perfektní náhrada za GAME PAGE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit