Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Protože závodní hry se hrají proto, aby si člověk užil driftování s felicií na virtuálním parkovišti... *4*
  • Vazne? V cem presne je Brno mimo?? Profil sedi na na CAD data dodany primo okruhem, tak na reference. Nikdo si to v SMS necuca z prstu!
  • Ghost47
    Svézt se na okruhu při volné jízdě, možná si dát nějakou amatérskou rally, to by ještě šlo (akorát je potřeba počítat s tím, že na závodech neplatí havarijní, takže když vezmeš třeba šutr, nedejbože skončíš ve škarpě, jde to kompletně z tvojí kapsy).
    Závodit na okruhu, tam už za jeden víkend necháš tolik, kolik bys dal za nadupané herní PC s profi volantem... a to ještě musíš připočítat nějaké obytné auto a plaťák, protože s úpravama na okruh to většinou na značky nedostaneš *4*
  • Tafaraj
    mno jak kde...a jak funguje- nevim ale na vodě se auto nechová jako na ledě :)
  • Funguje ... neboj
  • Myslel jsem samozřejmě ovládání toho UI prvkama na volantu (směrový kříž, atd.) *3*
  • Draken69CZ
    Jj a až poprvé vlítneš do kačírku budeš hledat butonek na přetočení času viď *15*
  • Dneska není problém koupit nějakou ojetinu docela levně, tak se divím proč by někdo "jezdil" na PC. Pravda, nekoupíte žádnou formuli, ale myslím že i takovej korejec nabídne lepší zážitek než jakákoli virtuální hra. Já až si udélám řidičák, taky si koupím auto *5*
  • Třeba Brno je tam naprosto mimo
  • Tafaraj
    A když si nad to člověk na chvilku sedne, vymazlí si pohled na takovouto úroveň https://www.youtube.com/watch?v=zCJjxq06n4g
  • A novináři opět jako první a nejdůležitější věc zmiňují, jak ten déšť VYPADÁ. Já chci, aby v první řadě ten déšť FUNGOVAL.
  • Hraní na PC neni bohužel pro všechny, pravdou je, že do toho musíme cpát prachy abychom si mohli zahrát nejnovější hry, kde rozdíl mezi konzolí a PC poznáme stejně maximálně tak na screenshotech a ve hře v pohybu už je to pak stejně jedno - pokud je hra zábavná je mi úplně u zadku, jestli jsou cihly na baráku udělaný tesselací/displacement mappingem nebo jen 2d texturou :). Rovněž se vyplatí se aspoň trochu zajímat o komponenty, což spousta lidí ale nechce řešit (proto jsou diskuze na Steamu plný lidí, co si neuměj porovnat specifikace hry a svýho HW a myslej si kupř., že vyšší číslo rovná se víc Adidas, takže pak čuměj, když jim lidi píšou, že jejich GTX820m opravdu není silnější než GTX780 apod :D). Takže takovejm rozhodně radši konzoli, ať to pustěj a neřešej nic ;)). Já mít PC jen na hry tak už jsem asi taky u konzole, ta věčná hoňka za výkonnějším CPU, GPU, víc paměti, větší disky ... ta už mě taky moc nebaví ;), protože pokud si jeden chce na PC zahrát novinky v aspoň trochu rozumný kvalitě, tak se o dost vyšším investicím (oproti konzoli) nevyhne.
  • Tafaraj
    https://www.youtube.com/watch?v=-lLmfwLkjuw ;) Suzuka - iRacing,pCARS,real life ;)
    iRacing je pro sakra fandy závodění ;) ročním poplatkem se eliminují idioti, co chtějí ostatník hru kazit, za bourání a různé kiksy dostáváte trestné body, po 17ti bodech kick ze hry, laser scan tratě, auta taky vymazlená...
  • NA tu Suzuku schvalne dneska mrknu. Jinak trate sou zpracovany realne, Donington- ma nejoblibenejsi, SPA- taky uplne presna, Brand Hatch- taky skvela atd. Vypsal sem jenom ty nejoblbienejsi, v tratich problem fatk nebude.
  • Tafaraj
    co se vám na tom jako nelíbí vy trotlové :D
  • No je fakt, že jsem čekal, že za to dostanu :D Nemyslel jsem, že mám nahráno stovky hodin na HC pro simech, ale to, že znám dost tratí nazpaměť. A to, jestli je zajedu v polosimulaci nebo rF je úplně jedno, imho za první zatáčkou na Suzuce si stojím (na F1 koukám od roku 2000 cca a ta zatáčka vypadá úplně ale úplně jinak), toliko k tvému prvnímu příspěvku, co se týká druhého názor je názor, diskuze je od toho aby se diskutovalo, takže jsem tim nemyslel, že můj názor je jedinej správnej a že ten hráč to hraje na úrovni. Samozřejmě ty hodiny moc profesionální nejsou a start bokem už vůbec ne ale viděl jsi někdy (ano opět se odkazuju na TV přenosy F1) závod na mokru? 1. V takovém množství vody by start určitě byl za SC 2.Pravděpodobně by byl odložen a čekalo by se na zlepšení podmínek, tudíž rychlost okolních monopostů byla kompletně mimo realitu a tp je fakt. A na závěr snad jen, že ano Race Driver a Shifty se nedají považovat za simulaci ale tratě jsou víceméně dle reality. A promiň ale licencovaný NFS Shift má dle mě větší šanci na vyobrazení tratě, tak jak je v reálu, než nějakej mod skupiny nerdů do rF (Tímto se nechci nijak dotknout modderů, jen jaksi oficiální nástroje jako laserové scanování do AC jsou trochu dál než vyrábění trati po večerech před školou, to snad uznáš) *3*
  • "Tak dobře jako v Driveclubu záběry na závody v dešti nevypadají, nijak zvlášť pozadu tvůrci Project CARS za dílem od Evolution Studios nejsou......."

    A je to tady , tak dlouho CARS budou odkládat až jim voda uteče i jinde ....
  • C-BEAM
    Zagro: ale my sme sa tu bavili o troch monitoroch. Dva sú k tomuto účelu sú na nič. Mne jednoducho momentálne príde lepšie dokúpiť k aktuálnemu 2 bežné monitory ako kupovať DK2, jednak človek aj niečo ušetrí a monitory navyše sa hodia vždy aj z toho pohľadu, že mnoho hier jednoducho Oculus podporovať nebude alebo potrvá dĺho kým na ne niekto urobí patch a na troch lcd je možné spustiť už slušný počet hier. Do príchodu CV1 je to dobrá voľba.
  • no kta jasně na volanty je to staveny a na olantu je to taky nejlepsi zazitek, klavesnice je k jezdeni na nic a nepouzitelna
  • zrovna chovani na brzdach uz na verzi z prosince bylo dobry. Obecne lepsi nez treba Assetto Corsa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit