Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj
    Ze začátku určitě, pak si člověk zvykne a bude to bez problémů :) A k výkonům - posledně jsme jeli s Miurou na staré Monze, já si jedu Hčko,spojku a všecko, kluci mají starší volanty, tak jedou jen pádla a časy máme stejné :) Je to věc názoru ta obtížnost, a nesmíš si to nechat přejít přes hlavu, klidná mysl - to je úspěch :)

    Navíc se řadí před zatáčkou, takže není nic co by mne mohlo nějak zbrzdit:)
  • Majkl
    tak o tom zážitku žádná, ale když jedeš na čas, tak tě ta páka může stát nějaký ty setiny na kolo proti pádlům, to samý když si zapneš spojku (pařim na G25), se spojkou a pákou je to sranda, ale lepší časy tim určitě nezískáš

    ale myslim že v kombinaci s oculusem (oculem?) budou právě ty pádla praktičtější, protože nebudeš muset nikde šmátrat
  • Tafaraj
    Majkle, pokud jdeš po realismu a hru tak máš nastavenou, nenechá tě řadit na pádlech v autech co mají Hčko :) Jo, každej má možnost Hčko vypnout, ale já se radši v tom Lotusu98 řadím pákou než abych si to ulehčil pádlama ( jo tohle je můj subjektivní názor) ;)
  • Majkl
    tak v klasický závodní hře budeš k řazení stejně používat spíš pádla pod volantem, přehmatáváním na řadící páku ztrácíš trochu času.. na pohodovou projížďku třeba v GTA V by to bylo fajn, ale to zas bude chtít dost pomodovat, protože v základu tam maj všechny vehikly automat *4*
  • S otřískaným a rezavým bavorákem se vždy svezu raději než s napulírovanou Octávii. Tolik k důležitosti vizuálu u závodních her. Ale těžko to pochopí někdo kdo má řidičák jen na koloběžku. *6*
  • Moje 980 zvladne BF4 v 4k @ 30 fps. Na ultra detaily. PS4 da tech 30 fps v 720p. To je 9x mensi vykon. A nepocitam ze na PS4 to jede na low.
    Jsi dutohlav, uz sem nic nepis.
  • Aspoň to v době vydání nebude taková fail jako Driverclub který si vzal čas na doladění, jenže po dobu toho ladění se evidentně štourali v pr.eli. *6*
  • ucho
    celkem nuda. holt nejsem na herní "simulace"
  • Tebe bych nechtěl potkat v protisměru ve chvíli kdy koukáš kde že máš řadící páku. *8*
  • Majkl
    tři 28" 4K monitory vedle sebe, ale to i tak mocný silný hřebec jako PC bude mít problém utáhnout, 11526x2160 je už docela záhul
  • Hraju na ps4,ponevadz me jejich exluzivky nikdy nezklamali,nebo se snazili naplnit co slybili,u pc to bylo vzdy naopak.Ale i na pc me zajmaji nake hry,jsem v tomto neutral,ale pc chybi silna exluzivni znacka,halflife3?Chci znacny skok v grafice u pc,kdyz se tenkrat nvidia chvastala,ze gtx660 je nyni 24silnejsi nez xbox360,a zatim to bylo videt jen v efektech,ktery jsou pro me jen na mavnuti ruky.Neco jako uncharted4 vs Avatar grafika na pc.Proste ty grafarny za 10000kc co predvadej stojej pekne za houbi!At envidia udela neco sama za hru,treba neco jako gears of war.At vidim ten skok voproti ps4.Ale celkove,ne ze udela ve farcry lepsi slunicko.
  • Tafaraj
    V autě teda nekoukám, kde je páka.
  • Demo!demo!demo!Pro vsecky!Dvojnasobek vyvoje gt5!Chcem si to zahrat ,nejen,pc race!Jinak at si to nechaj!
  • Tady pratele vidite, jak funguje marketing. Sice zadny 400hz panel neni a 12bit zobrazovadlo s konzoli co nema ani 10 bit vystup nejspis asi fungovat nebude, ale hloupe ovci to staci napsat na letak a uz "to ma". *15*
  • Az to vyjde tak to vyjde,pockam na recenzi,treba to bude dobry,ale po tech odkladech,by byla fer demoverze pro vsecky,me to pripada jak tech demo jak killzone2 v roce 2005 na E3a pravda byla jinde!
  • Ja si ho uzivam na 400hz tv,12bit panel,nastaveni detailu atd,atialising,fullpixel shajder,ano to vse v dnesni dobe smart tv umi,podle me je to dobre,ponevadz zahlazovani hran ma umet zobrazovac,a ne graficka karta,konkretne kdl50,805b,vrele tuto tv doporucuji.Ta to umi.
  • Draken69CZ
    *1* Nevíš jak se rozjížděl tenhle projekt co, kdo to vlastně financoval njn tohle to papouškování zažitý "pravdy"je největší překážka pro lidi co si nezjišťují zkutečný fakta a snaží se dělat chyTrollíny.
  • Mal by si byt rad, lebo to bude na dlhu dobu jediny trochu simulacny racing na PS4. Ta ma zatial len arkady.
  • Vsak na pc maj mit auta stejne poligonu,jak driveclub!Konzole maj mit poligonu co gt6!Tak si to na pc klidne nechte,nam prijde Novy motorstorm,gt7,Drive club,forza,,a jeste urcite mnoho dalsiho,ja osobne bych si pral,aby tato hra vysla tak 2 roky po pc,aby se vydelo co brzdi vyvoj her,jestli neplatici,nebo platici.platici jsou z 80%konzoliste,a zbytek neplatici,a to jsou ti co brzdi vyvoj her!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit