Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ono je to x-let v betě a vyjde to až tu bude Driveclub 2 :D
  • az na to, ze PCars melo dest a vodu asi tak o rok drive, nez Driveclub ... tak nevim, kdo na koho cekal aby se opicil .. coz?
  • No cekali,jak to bude vypadat v driveclubu,a ted se opici,hlavne ty blesky atd.Mokra vozovka atd.Moc bych si pral,aby evolution studio,dali serii WRC,protoze co stim udelali ti poblazneni italove,to je hnus velebnosti!
  • Tafaraj
    Jojo, hrozná houpačka, ale ty auta pro limitku atp už jsou v cajku, se Saubrem se jezdí jedna báseň (až na tu chybu s tmavým interiérem :D a BMW M1 ProCar..wuaaa :D
  • Mato1987
    To je mi záhadou, že prečo za tento spam ešte nemáš nejaký ľahučký perma banánik :)
  • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu.Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego, hledici do prazdne skorapky sama sebe. *9*
  • Updaty jsou denně a mění kde co, ne jen povrchní věci... k finálnímu produktu to má fakt daleko, to mi věř, mám tam odježděno přes 70 hodin a takhle to fakt prodávat nemůžou *1*
  • Jo, poslední buildy jsou jako na houpačce. Ale tak snad si to píšou, co kde a jak upravili a pak daj dohromady tu nejlepší verzi *1*
  • Není no, tam je jen sluníčkový počasí *7* Jedna z věcí, co mi tam vadí...
  • nebude to náhodou na PS4 v 60 ?
  • Draken69CZ
    Tak hlavně aby si nechyběl viď *15*
  • Zase je tu krásne nagrcané od trotlov a miestnych simplexných ľudí :)
  • Keyz
    Jo, fyzika... Toho se jen tak nedočkáme :(

    Tam je mnoho problémů. Hadroví panáci zde asi ještě dlouho budou.
  • dešt meni podminky rizeni, trať ma jine vlastnosti atd
  • wini
    Stačí mi když, tam udělaj možnost vypnutí deště a budu maximálně spokojený. Ať nejdřív makaj na pořádný fyzice a damage modelu (jako např. v BeamNG i když to žere dost výkonu). *1*
  • *1* *1* *1* Déšť je to poslední co mě na závodní hře zajímá. *1* *1* *1*
  • Keyz
    Ta hra je simulace a tedy simuluje řadu věci v reálném čase na které ta zábava pro těhotné ženy a babičky prostě se*e....


    Navíc Poject Cars nemá takový rozpočet ani armádu lidí jako Driveclub...
  • Počky, počky. Dyť ty tady pořád nahlašuješ někoho znamená to, že jsi komunista??? Použil jsem na tebe tvoji medicínku a hned se ti to nelíbí, vidíš jak je to ubohé někoho práskat. Snad už tu neuvidím od teba přísvěvek nahlášeno, sám tomu nevěřím, ty si rád seereš do huby..
  • ticho buď smrtibabko *1*
  • Veskoslav
    A ještě k tomu práskač? Tvůj komoušký fotr na tebe musí být neskutečně pyšný. To komouší umí nejlépe okrást a napráskat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší