Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi tezko, ten severouhersky socialni pripad nema penize na PC. A konzole to nerozjede.
  • Nejses to nahodou ty,ktery se tak pred mesicem zastaval potazmo ps4?Nebo na tvuj ,pise zas nekdo jiny!Makam rukama,a makat budu,bohuzel.Vsak poznas,dokud se bude chodit do duchodu takhle pozde,tak rukama budou makat i vysokoskolaci neboj.Kdyz dedula po infartu sedi tam,kde uz mel byt davno nekdo jiny,tak je to tezky.i
  • Nevím jak to udělají, přeci jen, teď máš volant a ruce ve hrách vypnutý, aby tě to nerušilo, když máš před sebou svoje ruce na volantu. Jak to nacpat do Oculusu, abys viděl svoje ruce, svoji řadící páku... to vidím jako docela velkou nevýhodu. Přeci jen, šmátrat někam po paměti, to není ono.
  • Tys to nehrál, viď? *15*
  • C-BEAM
    dve obyčajné 24" LCD ťa vyjdú lacnejšie ako Oculus, navyše toto riešenie má veľkú výhodu v detailoch ktoré si schopný rozoznať, vidíš každú zákrutu ďaleko pred sebou, s oculusom to je problém. Podla mňa je to aj o niečo rozumnejšia investícia ako DK2 a to hlavne ak na PC človek aj pracuje. CV1 bude iné kafe.
  • Jsi hlupak, pro tebe je konzole presne to pravy. Jediny tvuj zivotni udel bude makat jak hlupak a odevzdat svoje penize korporacim naprosto za nic. Idealni zakaznik.
  • KKT detected
  • Ja už viem kto to je a bavím sa na tom :D
  • Oculus Rift bude pro simulátory určitě pecka, jen to chce, aby to snímalo i prsty, jinak by mě to asi mátlo, že na volantu vidím cizí ruce :-))
  • Něco mi říká, že ty jsi jen přeskinovaný imbecil
  • PC Kars ma zial len trefny nazov pre urcitu sortu hracov ale inak to je len preskinovany Shift 2. V podobnej grafike
  • nejlepších je devět televizi, to ví přece každý pc-retard!!!!
  • Tafaraj
    Jasný, ty jedeš na 100" co :)
  • Tafaraj
    Oculus to jistí :) vyjde to levněji než dokupování dalších dvou TV/monitorů
  • Na jedné TV nemáš pocit z rychlosti, protože nevidíš do stran. 3x TV je ideální nastavení, ale ne každý je ochotný do toho investovat takové prachy. Já jezdím u známého, který provozuje profi simulátor s pohybovou konstrukcí, má tam tři velké telky a je to bomba.
  • tomu škaredému okruhu to 4K nesvědčí a ty rámečky LOL.... Není nad jednu pořádnou 50palcovou TV. Kdo si v současnosti kupuje 40palcové že? o kterých se bavíš...
  • Jo koukam ze pc melo vsecko prvni,i next gen hry,jako samaritan,nebo infiltrator na unreal engine 4,jo vsichni jsme si sedli na prdel,jak gtx770 valcuje ps4,potazmo xbox one!Zas misto samarita,bude uncharted4,a misto infiltratora order 1886.A jestli je to na pc ve 4k mi je upr.ponevadz jestli ty hry budou furt kresleny a postavi jak gumaci,tak me je jedno jestli hraju v 1080p,nebo v4k.
  • Tafaraj
    pořád tu někdo mele jak si na své konzoli jede na 40" telce a PC na ubohých 24"..Probuďte se, tak to máte možná zakořeněné vy..pravda je jiná https://www.youtube.com/watch?v=cporRInKCYQ
  • Ty jako zavodnik mas jezdit podle pravidel,a ne nicit tyto krasne vozy!Kdyz to neumis udrzet na asfaltu,takk to radsi nehraj,to je jak v gt5,stejne tam vsichni cekali na open lobby,destraksn derby,ala skoro jako drive club,akorad v drive clubu dostanes poradnou casovou penalizaci i zaskratky.
  • já bych se ani nedivil, kdyby to byl pan V.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší