Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    PC-sráč, Lukáš a ještě jako Majkl. Ty budeš hodně slušný kr*pl.
  • nahlášeno pusinko.
  • Já mám 90 FPS heč, mám ho většího heč
  • Veskoslav
    Co ty zlodějská kurvo, neumíš si najít vlastní nick?
  • pro 75% pc-čkářů je 30FPS a detaily jako májí PS4 verze jen mokrý sen :)))))))))))))))))
  • Az ti to pojede 75 FPS jak me Project Cars tak pis. Jo a hraju na volantu, zatacet packama to bych asi fakt nedal.
  • Veskoslav
    Už jsem se bál, že největší konzolový idio* nedorazí.
  • Vsak si uzij to pozlatko v 30FPS. Pro me je zavodni hra s timhle frameratem nehratelna a to to vyslo jen na te "vykonnejsi" z "nextgen" konzoli *15*
  • Hnisavec
    pôvodne to bola len PC verzia v pláne...PS4 pridali asi až po tom čo ich prefackali PC predobjednávky...
  • Draken69CZ
    Bohužel je to multiplatformovka takže se musí počítati i s "vamá" co hrajete na konzoli takže to s tím bržděním vývoje...
  • Hnisavec
    Project Cars vyzerá ako Driveclub pre chudobných...pcheee a že konzoly brzdia vývoj a na neobmedzenom PC z NASA, ktoré vlastní každý PCčkár bývajúcí s rodičmi v detskej izbičke vyjde hra, čo nevyzerá ani z polovice tak dobre ako hra na kuse šrotu v reálnej hodnote 150 eur (-bluray mechanika, dualshock, hdmi kábel, operačný systém, headset)
  • Tak muzem zacit, filmovych 30FPS pri 800x600 je jiste pro.
  • https://www.youtube.com/watch?v=vW0SO-2DXlc
  • No, subjektivně DriveClub vypadá o chlup lépe -- voda na skle více reaguje na rychlost jízdy a proudění vzduchu. V tom třetím videu s monoposty ta voda byla o poznání línější. DriveClub byl pravděpodobně postaven víc "na efekt", ale dlužno dodat, že i v jeho grafice jsou občas podivnosti, např. ostře řezané stíny stromů při západu slunce na předním skle jsou poněkud haluz.

    Nicméně ty rozdíly obecně nejsou až tak důležité. Mnohem víc mě zajímá úroveň simulace v Project CARS. Jsem si jist, že to bude příjemné poježdění, obdobně jako DriveClub.
  • Draken69CZ
    Někdy bych chtěl sepsat všechny ty pro a proti všech platforem a vyhlásit "vítěze", ale furt se k tomu nějak nemám :(
  • Hoši tahle hra bude simulace. Ať chcete nebo ne, na pc bude víc možností nastavení ( lepší grafika). Ale to nic nemění na tom, že tenhle titul bude pořádná simulace, kde hlavní roli hraje fyzika a pořádnej zvuk. Jestli budeš mít na PC o něco lepší textury, na to s*ere pes. Přestaňte se tu hádat jak děcka. Měl jsem jak konzoli, tak pc, každý má svý pro a proti děcka
  • omlouvám se veskoslavovi, je to nakonec podobná guma Wallet Warrior! Vítej králi gumáku..
  • Hloupy konzolista se zlobi?
  • Trilete dite si vetsinou pripada jako trilete dite, to chapu. Ale proc propanaboha to piskoviste?
  • Si montuj co chces :-D Ja volant normalne pritahnu sroubem na stul, a hraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší