Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj
    https://www.youtube.com/watch?v=yfEbCzqrkgk
  • DriveClub: ledva 30fps -> nehratelna hovadina
    Cars -> 144fps na vsync -> masterrace

    howgh
    • Raději 60fps na IPS panelu než 144fps na TN shitu.
      • Drive club.Sony bravia kdl50,805b,400hz,doplnujci snimky,full pixel shaider,12bit panel,dokaze antialising na vybornou,zvyrazneni detailu,bez s tim svym monitorem do prrr,kdyz nevis co dokazou dnesni smart tv!Dokazou rak zpracovat a vyhladit obraz,ze the last of us na ps3,vypada jak na ps4,bez zubu atd.A to nepocitam kouzleni s 3d obrazem.Zkuste si dat beyond two souls z 2d do 3d,je to pecka,ale pouze s aktivni bryle,ne cinema 3d,je to kostrbaty.
        • lol ... kde nic neni ani cert nebere, TV tak maximalne rozpatlava (tedy "vyhlazuje") tech tvych 800x600 ...
          • Podle me,takove efekty,jako antializing,ma umet zobrazovac,a ne graficka karta atd.
          • Jo to urcite!Ma vetsi obnovovaci frekvenci,nez ten tvuj monitor,tak spis to mas rozpatlany ty!Byli ume typci,kteri maji pc,nabulikoval jsem jim ,ze to jede 60fps,a pri takove frekvenci poznali leda kulovi,kdyz je stabilnich 30fps.Ale drive club jede prez 40fps stabilnich,testy na youtube,musis koukat na graf v levo na hore,ne na ten velky dole.lepsi stabilnich 40fps,nez propady z 60 na 50fps.Hlavne u btf4 multiplayeru,hruza.
            • 400hz zadny LCD neumi a 12bit barvy neumi zadna konzole. Bez uz s tema blabolama nekam kde ti to budou lidi zrat. *5*
              Stejne ti to tech 720p rozmazne na nejvetsi srajdu, protoze to neni nativni rozliseni panelu a nesedi to ani na cely nasobky.
      • C-BEAM
        tak už sa objavujú aj prvé 144hz IPSká....
        • No jo, mrkám na to. Tak to pak pardon, pokud byla řeč o IPS 144Hz panelu.
  • Johnny
    A stěrače jsou tam jako k čemu? xD jede za autem na mokru, chčije, a stěrače nepoužil snad ani jednou? *15*
  • Tafaraj
    Tak co diskutéři, jdem si dát pár kol v zeleném pekle ?
    • Takhle?

      https://www.youtube.com/watch?v=GVyoe1A753E
  • Dneska není problém koupit nějakou ojetinu docela levně, tak se divím proč by někdo "jezdil" na PC. Pravda, nekoupíte žádnou formuli, ale myslím že i takovej korejec nabídne lepší zážitek než jakákoli virtuální hra. Já až si udélám řidičák, taky si koupím auto *5*
    • Dost slabý trolling.
    • Tilwaen
      Protože závodní hry se hrají proto, aby si člověk užil driftování s felicií na virtuálním parkovišti... *4*
    • Ghost47
      Svézt se na okruhu při volné jízdě, možná si dát nějakou amatérskou rally, to by ještě šlo (akorát je potřeba počítat s tím, že na závodech neplatí havarijní, takže když vezmeš třeba šutr, nedejbože skončíš ve škarpě, jde to kompletně z tvojí kapsy).
      Závodit na okruhu, tam už za jeden víkend necháš tolik, kolik bys dal za nadupané herní PC s profi volantem... a to ještě musíš připočítat nějaké obytné auto a plaťák, protože s úpravama na okruh to většinou na značky nedostaneš *4*
    • Draken69CZ
      Jj a až poprvé vlítneš do kačírku budeš hledat butonek na přetočení času viď *15*
  • A novináři opět jako první a nejdůležitější věc zmiňují, jak ten déšť VYPADÁ. Já chci, aby v první řadě ten déšť FUNGOVAL.
    • Hele to je normaka ne? Si precti zcela libovolnej clanek, autor tam klidne bude kidat hnuj (a casto opravnene) od zacatku do konce, a pak tomu da 9/10.
    • Funguje ... neboj
      • Tafaraj
        mno jak kde...a jak funguje- nevim ale na vodě se auto nechová jako na ledě :)
  • "Tak dobře jako v Driveclubu záběry na závody v dešti nevypadají, nijak zvlášť pozadu tvůrci Project CARS za dílem od Evolution Studios nejsou......."

    A je to tady , tak dlouho CARS budou odkládat až jim voda uteče i jinde ....
  • Neboj, budes spokojene. Hra je to fakt skvela. Pocit z jizdy a celkova hratelnost je spickova. Grafika je super nenech se zmast, nekdy pri replay mam pocit ze cucim na skutecny zavody. Shift me nebavi, i Grid me prisel takove divne, hraval sem doted GTR Evolution, ale Project Cars me uplne odzbrojil. Az zahrajes uvidis ze sem nelhal :-)
    • Sakra to je reakce na LukeF
      • Tak jsem ochotnej si více než připustit, že gameplay na konzoli ve 30-ti fps moc o závdním simu nevypoví. Takže jak jsem napsal na konci svýho příspěvku, doufám, že po vydání budu hledat upadlou čelist *1* Bohužel ale zatím z toho předobjednávka nekouká *13* Ale díky za alespoň nějaký pozitivum *3*
  • No, před shlédnutím videí bych řekl asi "bože ať ta hra dopadne skvěle. Už od dob Shift 1 čekám na dobrou závodní hru (rozuměj, vyvážený poměr mezi arkádou a simulací s příklonem k simulaci). Shift 2 stála za h..vno, Grid Autosport škoda mluvit a Assetto Corsa se mi sice líbí feelingem při řízení (ano mám volant) ale jinak je to taková mrtvá hra. Pár tratí, aut, bez kariéry (to co je ve v1.0x se nedá moc nazvat jako kariéra). O hry typu rF, kde strávím den jenom sháněnín modů nestojím (nic ve zlým) ALE, po shlédnutí videí z toho mám dost rozporuplné pocity. 1.Grafika: Halda obrázků co byla postupně uvolňována vypadala fakt pěkně ale v pohybu mi to přijde dost zastarale. 2.Zvuk: To přeskakování zvuku při podřazování a zároveň poskakování ručičky plnícího tlaku turba u BMW M1 nebo toho Lotusu má být jako co?? 3.Vzhled okruhů: Mám toho v závodních hrách naježděno myslím dost (F1 2000, Toca Race Driver 1-3, Shift 1-2,...), takže spoustu tratí poznám podle několika prvních zatáček a třeba Suzuka mi přišla úplně mimo mísu. Nemyslím layout tratě ale prostředí okolo. Vždyť je to F1 okruh, který díky tomu musí splňovat určitá kritéria na únikové zóny a ne, že ta první zatáčka po výjezdu z pitlane by se mi poloměrem pomalu vešla do obýváku... 4.AI: Ten závod monopostů na (dobře, tuhle jsem nepoznal) trati byl taky celkem úlet. Řekl bych že, hráč s tím měl plné ruce práce (rozuměj řídil víceméně ok) a přesto dostal během několika zatáček nakopáno od zbytku pole, což vzhledem k tomu, že všichni jeli v konstantním proudu vodu je od nich obdivuhodné. Nějaká nasimulovaná nehoda to nezachrání... No závěrem bych snad jen dodal: DOUFÁM, ŽE SE K..RVA MÝLÍM a ta hra mě posadí na prdel, jinak to bude největší fail v historii vývoje her, protože jejich ohánění se komunitním vývojem, vložení si ho do názvu hry (Comunity Assisted Racing Simulator - nebo tak nějak) a vypustit tohle?? Toť vše, dozvracel jsem svoje pocity a díky, kdo došel až sem bez ohledu na odezvu *3*
    • Tafaraj
      https://www.youtube.com/watch?v=-lLmfwLkjuw ;) Suzuka - iRacing,pCARS,real life ;)
      iRacing je pro sakra fandy závodění ;) ročním poplatkem se eliminují idioti, co chtějí ostatník hru kazit, za bourání a různé kiksy dostáváte trestné body, po 17ti bodech kick ze hry, laser scan tratě, auta taky vymazlená...
      • Tak takováhle Suzuka co byla na videu je diametrálně odlišná od tý o který mluvím v předchozím postu, která je na videu v článku. Jediné vysvětlení je, že se jedná o nějaký dřívější build na kterém se testovalo spíš to počasí než ta trať a nebo že z toho celkově dělám velblouda protože kvůli trati no video nevzniklo. Přesto bych to ale od simu zvlášť krátce před releasem neočekával...
        • Na Suzuku jsme nedostali licenci ... proto se lisi od originalu a proto se ani v releasu nebude jmenovat Suzuka.
          • Aha, díky za odpověď, to to teda potom vysvětluje. Každopádně hodně štěstí při dokončování hry
      • Tafaraj
        A když si nad to člověk na chvilku sedne, vymazlí si pohled na takovouto úroveň https://www.youtube.com/watch?v=zCJjxq06n4g
    • Ten závod monopostů na (dobře, tuhle jsem nepoznal) trati byl taky celkem úlet. Řekl bych že, hráč s tím měl plné ruce práce (rozuměj řídil víceméně ok) a přesto dostal během několika zatáček nakopáno od zbytku pole

      řídil více méně OK

      ... jde vidět, že hraješ jen zavodní hry pro děti. Ten týpek to hrál jako dítě *1*
      • No je fakt, že jsem čekal, že za to dostanu :D Nemyslel jsem, že mám nahráno stovky hodin na HC pro simech, ale to, že znám dost tratí nazpaměť. A to, jestli je zajedu v polosimulaci nebo rF je úplně jedno, imho za první zatáčkou na Suzuce si stojím (na F1 koukám od roku 2000 cca a ta zatáčka vypadá úplně ale úplně jinak), toliko k tvému prvnímu příspěvku, co se týká druhého názor je názor, diskuze je od toho aby se diskutovalo, takže jsem tim nemyslel, že můj názor je jedinej správnej a že ten hráč to hraje na úrovni. Samozřejmě ty hodiny moc profesionální nejsou a start bokem už vůbec ne ale viděl jsi někdy (ano opět se odkazuju na TV přenosy F1) závod na mokru? 1. V takovém množství vody by start určitě byl za SC 2.Pravděpodobně by byl odložen a čekalo by se na zlepšení podmínek, tudíž rychlost okolních monopostů byla kompletně mimo realitu a tp je fakt. A na závěr snad jen, že ano Race Driver a Shifty se nedají považovat za simulaci ale tratě jsou víceméně dle reality. A promiň ale licencovaný NFS Shift má dle mě větší šanci na vyobrazení tratě, tak jak je v reálu, než nějakej mod skupiny nerdů do rF (Tímto se nechci nijak dotknout modderů, jen jaksi oficiální nástroje jako laserové scanování do AC jsou trochu dál než vyrábění trati po večerech před školou, to snad uznáš) *3*
        • NA tu Suzuku schvalne dneska mrknu. Jinak trate sou zpracovany realne, Donington- ma nejoblibenejsi, SPA- taky uplne presna, Brand Hatch- taky skvela atd. Vypsal sem jenom ty nejoblbienejsi, v tratich problem fatk nebude.
          • Schválně jsem na to kouknul znova a je to fakt špatný. V tom nejdelším videu, čas 26:16 a dál. Trať do první zatáčky sice klesá ale ne pod takovým úhlem, místo okolo trati je větší a rozhodně není na vnitřku trati hromada písku. Co je ale nejvetší pr.ser je skladba esíček za první zatáčkou. V originále je první na levou ruku ale v pCars je to naopak. Před zatáčkou Degner (8 a 9 viz wiki) taky není nějaká hora ale jen pár stromů. No a po křížení už je to úplně jinak. Zcela vynechaná zatáčka 11 (vracečka) a z 10 rovnou na rovinku 12. Samozřejmě to může být jedna z variant okruhu ale esíčka jsou prostě jedny, tam není co měnit. Video pro porovnání https://www.youtube.com/watch?v=WPWfi_VAiBU nebo https://www.youtube.com/watch?v=v-VL3Z8-woc tam dokonce ani není možnost vynechat zatáčku 11 čili oficiální zkrácená varianta okruhu to není, alespoň podle mě.
          • Třeba Brno je tam naprosto mimo
            • Vazne? V cem presne je Brno mimo?? Profil sedi na na CAD data dodany primo okruhem, tak na reference. Nikdo si to v SMS necuca z prstu!
    • Mám toho v závodních hrách naježděno myslím dost (F1 2000, Toca Race Driver 1-3, Shift 1-2,...)

      Tak to byl vtip roku *1*
  • tech konzolistu se nam tu za posledni dekadu nejak moc rozmonzilo... to vazne dneska nikdo nema na PC?
    • Hraní na PC neni bohužel pro všechny, pravdou je, že do toho musíme cpát prachy abychom si mohli zahrát nejnovější hry, kde rozdíl mezi konzolí a PC poznáme stejně maximálně tak na screenshotech a ve hře v pohybu už je to pak stejně jedno - pokud je hra zábavná je mi úplně u zadku, jestli jsou cihly na baráku udělaný tesselací/displacement mappingem nebo jen 2d texturou :). Rovněž se vyplatí se aspoň trochu zajímat o komponenty, což spousta lidí ale nechce řešit (proto jsou diskuze na Steamu plný lidí, co si neuměj porovnat specifikace hry a svýho HW a myslej si kupř., že vyšší číslo rovná se víc Adidas, takže pak čuměj, když jim lidi píšou, že jejich GTX820m opravdu není silnější než GTX780 apod :D). Takže takovejm rozhodně radši konzoli, ať to pustěj a neřešej nic ;)). Já mít PC jen na hry tak už jsem asi taky u konzole, ta věčná hoňka za výkonnějším CPU, GPU, víc paměti, větší disky ... ta už mě taky moc nebaví ;), protože pokud si jeden chce na PC zahrát novinky v aspoň trochu rozumný kvalitě, tak se o dost vyšším investicím (oproti konzoli) nevyhne.
      • Až půjde do toustovače zapojit k+m tak do toho taky půjdu, jinak to je pro mě PC=batman, konzole=mladší brácha robina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit