Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty co vlastnite cars, ide tam nastavit ovladanie mysou + klavesnica rovnako ako v LFS ? teda volant mys a zbytok klavesy?
    • Tafaraj
      Jo, je tam možnost klávesnice s myší
  • no libi se mi panove jak tu nekteri rozjizdeji jak je Driveclub lepsi nez tohle, ale panove, jezdil sem asi tyden na profi simulatoru 3x 48" telka a prave project cars, odezva je takova ze co se tyce fyziky je project cars na urovni kde se da dost tezko srovnavat s driveclubem, kterej je jenom ciste pocitacova hra. Co se tyce deste je tam zpracovanej fantasticky (jen tedy sterace budou muset poladit). Obecne co se tyce sim racingu Project CARS budou neskutecna zalezitost.
    • Sem lehce testoval nejakou starsi revizi, a co se simulace jizdy tyce, nezbyva nez naprosto souhlasit. Navic pokud jsem si dobre vsimal, zaber to ma mit pomerne sirokej co do ruznych typu aut. Navic uz i v ty revizi co sem videl byly snad desitky volantu, ktery to primo podporuje.

      A jako bonus, pomerne pohodove se to nechalo hrat i jako arkada jen na klavesnici, presto to i v takovym pripade vypadalo a chovalo se velmi slusne. Nevim o naprosto nicem jinym, kde by pozitek z jizdy alespon castecne odpovidal.

      Jediny co bych k tomu snat pripodotknul, bylo pomerne tragicky UI. Pokud mi jakozto cloveku co hraje vsechno mozne dlouhodobe, trva 10 minut nez pochopim, jak odstartovat zcela libovolnou jizdu...
      • Tafaraj
        Mne se pořád nelíbí to, jak se auto chová na brzdách, ale to taky určitě poladí...
        • Tafaraj
          co se vám na tom jako nelíbí vy trotlové :D
        • zrovna chovani na brzdach uz na verzi z prosince bylo dobry. Obecne lepsi nez treba Assetto Corsa.
      • UI je už zase překopaný, ale stejně to nebude žádná sláva :) Ladí to primárně na ovládání prvkama na volantech, takže je to trochu těžkopádný.
        • no kta jasně na volanty je to staveny a na olantu je to taky nejlepsi zazitek, klavesnice je k jezdeni na nic a nepouzitelna
          • Myslel jsem samozřejmě ovládání toho UI prvkama na volantu (směrový kříž, atd.) *3*
  • Doufám, že to pojede ve 30 fps. Všichni říkají, že je to filmovější, i když nevím proč by se hra měla podobat filmu.
  • Demo!demo!demo!Pro vsecky!Dvojnasobek vyvoje gt5!Chcem si to zahrat ,nejen,pc race!Jinak at si to nechaj!
  • PC Kars ma zial len trefny nazov pre urcitu sortu hracov ale inak to je len preskinovany Shift 2. V podobnej grafike
    • Hraju to dost dlouho na to abych ti rekl ze ses mimo. Cars je skvela hra, kdo chce bude z toho mit simulator, a kdo chce udela si z toho poloarkadu, ta hra je skvela. U zadne zavodni hry sem nezazival pocity jako u Project Cars, adept na nejlepsi zavodni hru cislo 1.
    • Mal by si byt rad, lebo to bude na dlhu dobu jediny trochu simulacny racing na PS4. Ta ma zatial len arkady.
    • Tys to nehrál, viď? *15*
      • Asi tezko, ten severouhersky socialni pripad nema penize na PC. A konzole to nerozjede.
    • Něco mi říká, že ty jsi jen přeskinovaný imbecil
  • Tafaraj
    pořád tu někdo mele jak si na své konzoli jede na 40" telce a PC na ubohých 24"..Probuďte se, tak to máte možná zakořeněné vy..pravda je jiná https://www.youtube.com/watch?v=cporRInKCYQ
    • ucho
      celkem nuda. holt nejsem na herní "simulace"
    • tomu škaredému okruhu to 4K nesvědčí a ty rámečky LOL.... Není nad jednu pořádnou 50palcovou TV. Kdo si v současnosti kupuje 40palcové že? o kterých se bavíš...
      • Tafaraj
        Jasný, ty jedeš na 100" co :)
      • Na jedné TV nemáš pocit z rychlosti, protože nevidíš do stran. 3x TV je ideální nastavení, ale ne každý je ochotný do toho investovat takové prachy. Já jezdím u známého, který provozuje profi simulátor s pohybovou konstrukcí, má tam tři velké telky a je to bomba.
        • nejlepších je devět televizi, to ví přece každý pc-retard!!!!
          • Majkl
            tři 28" 4K monitory vedle sebe, ale to i tak mocný silný hřebec jako PC bude mít problém utáhnout, 11526x2160 je už docela záhul
        • Tafaraj
          Oculus to jistí :) vyjde to levněji než dokupování dalších dvou TV/monitorů
          • Jisti leda tak prd, muzes se rozhlizet v neexistujicim svete. Na nic si nesahnes, nemas jak rict hre ze neco drzis, a hra nema jak ti rict, ze to ma nejakej tvar. Tohle se umelo uz v roce 93', kde se na to staly fronty na Invexu.
            • Myslis VRX? To si z toho invexu pamatuju. Krcni obratle me boli jeste ted.
          • Nevím jak to udělají, přeci jen, teď máš volant a ruce ve hrách vypnutý, aby tě to nerušilo, když máš před sebou svoje ruce na volantu. Jak to nacpat do Oculusu, abys viděl svoje ruce, svoji řadící páku... to vidím jako docela velkou nevýhodu. Přeci jen, šmátrat někam po paměti, to není ono.
            • Zagro
              To Majkl, s Riftem :) Oculus je firma, Rift je výrobek.
            • Jasný, já taky nekoukám, kde je páka, ale když se tam kouknu - je tam :) Tady se budu volně rozhlížet po něčem, co tam není? Budou tam běhat ruce po volantu, i když ve skutečnosti budou jinde, atd. atd. Necháme se překvapit, třeba to nějak v budoucnu vymyslí :)
            • Tafaraj
              Ze začátku určitě, pak si člověk zvykne a bude to bez problémů :) A k výkonům - posledně jsme jeli s Miurou na staré Monze, já si jedu Hčko,spojku a všecko, kluci mají starší volanty, tak jedou jen pádla a časy máme stejné :) Je to věc názoru ta obtížnost, a nesmíš si to nechat přejít přes hlavu, klidná mysl - to je úspěch :)

              Navíc se řadí před zatáčkou, takže není nic co by mne mohlo nějak zbrzdit:)
            • Majkl
              tak o tom zážitku žádná, ale když jedeš na čas, tak tě ta páka může stát nějaký ty setiny na kolo proti pádlům, to samý když si zapneš spojku (pařim na G25), se spojkou a pákou je to sranda, ale lepší časy tim určitě nezískáš

              ale myslim že v kombinaci s oculusem (oculem?) budou právě ty pádla praktičtější, protože nebudeš muset nikde šmátrat
            • Tafaraj
              Majkle, pokud jdeš po realismu a hru tak máš nastavenou, nenechá tě řadit na pádlech v autech co mají Hčko :) Jo, každej má možnost Hčko vypnout, ale já se radši v tom Lotusu98 řadím pákou než abych si to ulehčil pádlama ( jo tohle je můj subjektivní názor) ;)
            • Majkl
              tak v klasický závodní hře budeš k řazení stejně používat spíš pádla pod volantem, přehmatáváním na řadící páku ztrácíš trochu času.. na pohodovou projížďku třeba v GTA V by to bylo fajn, ale to zas bude chtít dost pomodovat, protože v základu tam maj všechny vehikly automat *4*
            • Tebe bych nechtěl potkat v protisměru ve chvíli kdy koukáš kde že máš řadící páku. *8*
            • Tafaraj
              V autě teda nekoukám, kde je páka.
          • C-BEAM
            dve obyčajné 24" LCD ťa vyjdú lacnejšie ako Oculus, navyše toto riešenie má veľkú výhodu v detailoch ktoré si schopný rozoznať, vidíš každú zákrutu ďaleko pred sebou, s oculusom to je problém. Podla mňa je to aj o niečo rozumnejšia investícia ako DK2 a to hlavne ak na PC človek aj pracuje. CV1 bude iné kafe.
            • C-BEAM
              Zagro: ale my sme sa tu bavili o troch monitoroch. Dva sú k tomuto účelu sú na nič. Mne jednoducho momentálne príde lepšie dokúpiť k aktuálnemu 2 bežné monitory ako kupovať DK2, jednak človek aj niečo ušetrí a monitory navyše sa hodia vždy aj z toho pohľadu, že mnoho hier jednoducho Oculus podporovať nebude alebo potrvá dĺho kým na ne niekto urobí patch a na troch lcd je možné spustiť už slušný počet hier. Do príchodu CV1 je to dobrá voľba.
            • Zagro
              I s DK2 jsou už jakýkoliv závody nebo simulátor mnohem lepší, než na 2 monitorech. Pokud tedy mají řádnou podporu, tak jako Elite Dangerous nebo LFS. Druhej monitor bych si nepořizoval ani náhodou, pokud by to mělo sloužit pouze ke hraní, ale stejně tak asi ani DK2, když už je možné, že v létě budou snad první kusy CV1. To už je lepší si ty peníze schovat např na GTX970 nebo pořádnej HOTAS atd.. Samozřejmě se mi to povídá lehčeji, protože DK2 doma mám, takže nevím, zda bych to vydržel :) Jinak jak jsi psal, CV1 bude jiná káva, snad něco ukážou na CES.
          • Oculus Rift bude pro simulátory určitě pecka, jen to chce, aby to snímalo i prsty, jinak by mě to asi mátlo, že na volantu vidím cizí ruce :-))
  • No cekali,jak to bude vypadat v driveclubu,a ted se opici,hlavne ty blesky atd.Mokra vozovka atd.Moc bych si pral,aby evolution studio,dali serii WRC,protoze co stim udelali ti poblazneni italove,to je hnus velebnosti!
    • az na to, ze PCars melo dest a vodu asi tak o rok drive, nez Driveclub ... tak nevim, kdo na koho cekal aby se opicil .. coz?
      • Jo koukam ze pc melo vsecko prvni,i next gen hry,jako samaritan,nebo infiltrator na unreal engine 4,jo vsichni jsme si sedli na prdel,jak gtx770 valcuje ps4,potazmo xbox one!Zas misto samarita,bude uncharted4,a misto infiltratora order 1886.A jestli je to na pc ve 4k mi je upr.ponevadz jestli ty hry budou furt kresleny a postavi jak gumaci,tak me je jedno jestli hraju v 1080p,nebo v4k.
        • Jsi hlupak, pro tebe je konzole presne to pravy. Jediny tvuj zivotni udel bude makat jak hlupak a odevzdat svoje penize korporacim naprosto za nic. Idealni zakaznik.
          • Hraju na ps4,ponevadz me jejich exluzivky nikdy nezklamali,nebo se snazili naplnit co slybili,u pc to bylo vzdy naopak.Ale i na pc me zajmaji nake hry,jsem v tomto neutral,ale pc chybi silna exluzivni znacka,halflife3?Chci znacny skok v grafice u pc,kdyz se tenkrat nvidia chvastala,ze gtx660 je nyni 24silnejsi nez xbox360,a zatim to bylo videt jen v efektech,ktery jsou pro me jen na mavnuti ruky.Neco jako uncharted4 vs Avatar grafika na pc.Proste ty grafarny za 10000kc co predvadej stojej pekne za houbi!At envidia udela neco sama za hru,treba neco jako gears of war.At vidim ten skok voproti ps4.Ale celkove,ne ze udela ve farcry lepsi slunicko.
            • Moje 980 zvladne BF4 v 4k @ 30 fps. Na ultra detaily. PS4 da tech 30 fps v 720p. To je 9x mensi vykon. A nepocitam ze na PS4 to jede na low.
              Jsi dutohlav, uz sem nic nepis.
          • Nejses to nahodou ty,ktery se tak pred mesicem zastaval potazmo ps4?Nebo na tvuj ,pise zas nekdo jiny!Makam rukama,a makat budu,bohuzel.Vsak poznas,dokud se bude chodit do duchodu takhle pozde,tak rukama budou makat i vysokoskolaci neboj.Kdyz dedula po infartu sedi tam,kde uz mel byt davno nekdo jiny,tak je to tezky.i
      • tak ono je to x-let v betě a vyjde to až tu bude Driveclub 2 :D
        • Aspoň to v době vydání nebude taková fail jako Driverclub který si vzal čas na doladění, jenže po dobu toho ladění se evidentně štourali v pr.eli. *6*
  • Zase je tu krásne nagrcané od trotlov a miestnych simplexných ľudí :)
    • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu.Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego, hledici do prazdne skorapky sama sebe. *9*
      • Mato1987
        To je mi záhadou, že prečo za tento spam ešte nemáš nejaký ľahučký perma banánik :)
        • já bych se ani nedivil, kdyby to byl pan V.
          • KKT detected
          • Ja už viem kto to je a bavím sa na tom :D
    • Draken69CZ
      Tak hlavně aby si nechyběl viď *15*
  • *1* *1* *1* Déšť je to poslední co mě na závodní hře zajímá. *1* *1* *1*
    • dešt meni podminky rizeni, trať ma jine vlastnosti atd
    • wini
      Stačí mi když, tam udělaj možnost vypnutí deště a budu maximálně spokojený. Ať nejdřív makaj na pořádný fyzice a damage modelu (jako např. v BeamNG i když to žere dost výkonu). *1*
      • Ty jako zavodnik mas jezdit podle pravidel,a ne nicit tyto krasne vozy!Kdyz to neumis udrzet na asfaltu,takk to radsi nehraj,to je jak v gt5,stejne tam vsichni cekali na open lobby,destraksn derby,ala skoro jako drive club,akorad v drive clubu dostanes poradnou casovou penalizaci i zaskratky.
      • Keyz
        Jo, fyzika... Toho se jen tak nedočkáme :(

        Tam je mnoho problémů. Hadroví panáci zde asi ještě dlouho budou.
  • Hnisavec
    Project Cars vyzerá ako Driveclub pre chudobných...pcheee a že konzoly brzdia vývoj a na neobmedzenom PC z NASA, ktoré vlastní každý PCčkár bývajúcí s rodičmi v detskej izbičke vyjde hra, čo nevyzerá ani z polovice tak dobre ako hra na kuse šrotu v reálnej hodnote 150 eur (-bluray mechanika, dualshock, hdmi kábel, operačný systém, headset)
    • Keyz
      Ta hra je simulace a tedy simuluje řadu věci v reálném čase na které ta zábava pro těhotné ženy a babičky prostě se*e....


      Navíc Poject Cars nemá takový rozpočet ani armádu lidí jako Driveclub...
    • Az ti to pojede 75 FPS jak me Project Cars tak pis. Jo a hraju na volantu, zatacet packama to bych asi fakt nedal.
      • Já mám 90 FPS heč, mám ho většího heč
        • Veskoslav
          PC-sráč, Lukáš a ještě jako Majkl. Ty budeš hodně slušný kr*pl.
          • ticho buď smrtibabko *1*
    • Veskoslav
      Už jsem se bál, že největší konzolový idio* nedorazí.
    • Draken69CZ
      Bohužel je to multiplatformovka takže se musí počítati i s "vamá" co hrajete na konzoli takže to s tím bržděním vývoje...
      • Vsak na pc maj mit auta stejne poligonu,jak driveclub!Konzole maj mit poligonu co gt6!Tak si to na pc klidne nechte,nam prijde Novy motorstorm,gt7,Drive club,forza,,a jeste urcite mnoho dalsiho,ja osobne bych si pral,aby tato hra vysla tak 2 roky po pc,aby se vydelo co brzdi vyvoj her,jestli neplatici,nebo platici.platici jsou z 80%konzoliste,a zbytek neplatici,a to jsou ti co brzdi vyvoj her!
        • Draken69CZ
          *1* Nevíš jak se rozjížděl tenhle projekt co, kdo to vlastně financoval njn tohle to papouškování zažitý "pravdy"je největší překážka pro lidi co si nezjišťují zkutečný fakta a snaží se dělat chyTrollíny.
          • Az to vyjde tak to vyjde,pockam na recenzi,treba to bude dobry,ale po tech odkladech,by byla fer demoverze pro vsecky,me to pripada jak tech demo jak killzone2 v roce 2005 na E3a pravda byla jinde!
      • Hnisavec
        pôvodne to bola len PC verzia v pláne...PS4 pridali asi až po tom čo ich prefackali PC predobjednávky...
        • Vsak si uzij to pozlatko v 30FPS. Pro me je zavodni hra s timhle frameratem nehratelna a to to vyslo jen na te "vykonnejsi" z "nextgen" konzoli *15*
          • Ja si ho uzivam na 400hz tv,12bit panel,nastaveni detailu atd,atialising,fullpixel shajder,ano to vse v dnesni dobe smart tv umi,podle me je to dobre,ponevadz zahlazovani hran ma umet zobrazovac,a ne graficka karta,konkretne kdl50,805b,vrele tuto tv doporucuji.Ta to umi.
            • Tady pratele vidite, jak funguje marketing. Sice zadny 400hz panel neni a 12bit zobrazovadlo s konzoli co nema ani 10 bit vystup nejspis asi fungovat nebude, ale hloupe ovci to staci napsat na letak a uz "to ma". *15*
          • pro 75% pc-čkářů je 30FPS a detaily jako májí PS4 verze jen mokrý sen :)))))))))))))))))
            • nebude to náhodou na PS4 v 60 ?
            • Počky, počky. Dyť ty tady pořád nahlašuješ někoho znamená to, že jsi komunista??? Použil jsem na tebe tvoji medicínku a hned se ti to nelíbí, vidíš jak je to ubohé někoho práskat. Snad už tu neuvidím od teba přísvěvek nahlášeno, sám tomu nevěřím, ty si rád seereš do huby..
            • Veskoslav
              A ještě k tomu práskač? Tvůj komoušký fotr na tebe musí být neskutečně pyšný. To komouší umí nejlépe okrást a napráskat.
            • nahlášeno pusinko.
            • Veskoslav
              Co ty zlodějská kurvo, neumíš si najít vlastní nick?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit