Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na konci 2019 sem stavěl novou sestavu s 5700xt, zatím je to fakt skvělá karta, jsem rád že to tak dopadlo, když teď vidím to šílenství kolem gpu..

    • Koukám sme na tom stejně. Jsem se bál původně že bude moc topit protože si na to lidi stěžovali ale nestalo se.

      • jaký máš model? já mám pulse od sapphire, s teplotama vůbec problém nemám. chvíli teda trvalo než jsem to potaktoval a vyladil větráky a napětí, ale od té doby šlape fakt parádně.

        • Od Gigabytu a neni problem asi to vyladili si to neumim predstavit kdyz to nekomu jede na 110 stupnu :D

  • iSpirit

    Lidi tahle doba není dobrá. Už mě z toho všeho mrazí. Jsem úplně v prdeli a ani na ty třicetiny mi PS5ka nedojela😂. Asi karma, že jsem moc hejtoval CDP. Za chvíli se budem bát chodit do práce.... 

    Nějak mně nevychází z toho vše pozitivní závěr do budoucna. 

    • Třeba bude dostupný dřív PS5 pro než udělají další kusy :D

  • nechapu proc nevydali ty slibeny refreshe 2060 / 2060super, kde je 2060super temer stejne vykonna jako tenhle novej paskvil... "3060under"

    kdyz ma pry Nvida cipu plny sklady... mozna ale treti strany nemaji kapacity na vyrobu grafik a pameti... ale na na kost osekanou 3060 maji? nebo maji taky kvanta odpadovejch cipu... ktery se daji osekat

  • Velke Mining firmy maju urcite priamy contract s Nvidia a AMD a beru vacsinu ich produkcie, predtym nez sa vobec dostane nieco do retailu. To ale verejne NVIDIA ani AMD nepriznaju lebo by sa na nich spustila vlna kritiky. Navyse AMD chipov je menej, lebo je vyroba rozdelena aj potrebou vyrabat chipy pre nove konzole, a NVIDIA ma dost nizku uspesnost pri vyrabani novych chipov, preto ich je malo uz odzaciatku.

    • Nízká úspěšnost? Lol, kde jsi tuhle informaci vyhrabal? Vzhledem k politice Nvidie bych řekl, že to je naopak 😂

    • "NVIDIA ma dost nizku uspesnost pri vyrabani novych chipov"?? 

      Zobud sa, teraz vsetky vadne cipy 3070/3060ti oseka na 3060 a preda raz-dva a este za nafuknutu cenu.... rovnako u vyssich modelov, len vypne vadne casti a preda ako nizsi model, takze nevyhodi takmer nic.

  • LessPh

    No ja jsem koupil rx6900xt za 40T, cely komp za asi 72T CZK. Chvilku to zabolelo, ale uz je to dobry a mam z novyho HW uprimnou radost:D

    Proste nema cenu brecet nad rozlitym mlikem, kdyz musis, tak musis:D

    • Inquisitor

      Čistě jenom na hry?

      • LessPh

        Čistě jen na Microsoft Flight Simulator, ostatní tituly mi chodily na starém PC ještě dobře;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit