Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    Jindra Kavilů je skvělý Geralt. Fakt kloubouček. Mnohem lepší než herní Geralt. Mnohem blíže knížkám, užívám si ho. Jde vidět, že tu postavu má rád. Někdy je to moc dobré, někdy průměr, někdy slabší. Ve finále to mohlo dopadnou mnohem hůře a myslím si, že to bude lepší a lepší v dalších řadách. Za mě lepší než poslední tři řady Trůn.

  • moody

    Ja knizky necelt a hry jsem hral chvili...serial me ale bavil a tesim se na druhou serii.

    Nemam ve zvyku behem sledovani cehokoliv, jak Vasek pise "chatovat s nekym na facebooku" nebo neco podpbneho. Soustredim se na to, co sleduji. To, ze vse nemusi byt hned jasne, povazuji subjektivne naopak za velky klad. Libi se mi filmy, serialy, cokoliv u kterych se musi premyslet. Po poslednim filmu Star Wars, kde jsou dialogy vylozene hloupe a napsane tak, aby je pochopilo desetilete dite, jsem presne neco takoveho potreboval. Konecne ma nekdo kuraz nevodit divaka za rucicku!

    • moody

      Jeste k tomu Blavikenu...motivace jit na trh byla vize (Renfri mu rekla, ze si bude muset vybrat)...nesel tam nikoho rozsekat, jenze jeji chlapi tam na nej cekali a dali mu na vyber, bud zabije Stregobora nebo oni zabijou jeho, kdyby na nej nezautocili, tak by je nezabil. Nechtel zabit ani Renfri, ona mu rekla ze bude kazdeho zabijet dokud Stregobor nevyjde, on ji chtel okouzlit a ona na nej zautocila a nakonec ji zabil jejim nozem az po jejim utoku...takze v podstate sebeobrana 😀

      • honcka

        Jinak v povídce se Renfri zmínila o Tridamském ultimátu a motivace jít na trh byla, když  se Geralt dozvěděl, co to je a že gang bude zabíjet rukojmí na trhu dokud Stregobor nevyleze z věže a tomu chtěl zabránit a nakonec to bylo zbytečný, že Stregonor Renfri řekl, že osod vesničanů je mu ukradený a klidně  si je může povraždit.

  • malachi

    ..tak zatial celkom dobré...zvykám si na osadenstvo...knihy som nečítal..ani nebudem..hru som hral po 2x 1 a 2 -teraz idem trojku ale beriem to ako celok  preto som to začal od 1ky  znova pred trojkou ...osobne mi -kupodivu to preskakovanie z doby pred do doby po nevadí a dá sa v tom orientovat celkom lahko...a navyše sú tam vodítka,časť zo strigou ma celkom potešila tesne pred nou som si náhodou pozrel video z hry ,tak som porovnával..dost sa inšpirovali a dobre to dopadlo-spokojnost🙂...idem na 4 čast.:)..ak to bude takto pokračovať -aspon v takejto kvalite  tak kludne aj viac sérií.🙂

  • skaven

    mna serial nudil, teda zvladol som jednu cast. hercov by som este zvladol, ale tie strasne napisane dialogy, nelogicnost, a ta vojnova scena... Jedinych dobrych 5 minut tej casti bol suboj v Blavikene a napodiv rozhovor geralta s tou mladou zabou, ktora ho odprevadila k magovi.

    Ak by bol serial postaveny na tom, tak ok, inac desna nuda.

    boj s kikimorom - raz sa to tvari ako voda po lytka, druhykrat je tam ponorena cela kikimora aj s geraltom.

    rozhovor geralta s tou princeznou (je 2h po tom ako som to videl a uz neviem jej meno) - cliche a nudne napisane. trapne narubovany sex.

    bitka ...skoda hovorit - super kralovna, ktora vyhravala bitky bola prekvapena ze na nich niekto zautocil, a nevedela kolko ma nepriatel vojska. samozrejme povolanie do zbrane trvalo mozno 3 hodiny, lebo nechcela rozrusit Cirillu, aby si chudinka este vecer zatancovala. Nilfgaard ma asi rychlejsie vojsko, ako nemci za 2.svetovej so svojim blitzkriegom. samozrejme po zabiti krala bojovna kralovna sa zosype, lebo preco nie.

    boj v meste nelogicky, brany otvorene,vojsko obrancov ziadne? ak nastala mobilizacia(ta 5hodinova evidentne) preco nikto nebranil hradby a brany?

    rozhovor s magom nudny a nelogicky

    • bohuzel ta scenaristka si ukousla mnohem vetsi sousto nez na jake staci

    • jindra.veliky

      true story, je to spis takovej jednoduchej serial pro teenagery...neco jako arrow nebo driv Smallville a podobny veci...u tech mi stacil jeden dil

  • Johnny

    Nemám rád zaklínače, první hra byla pro mě tragedie, druhá mě bavila asi 5 hodin a trojka asi taky tak...

    Nicméně seriál je suprovej! Ale bych uvítal časový údaje.... mele se tam několik příběhů z různých dob a měl sem v tom trošku hokej.

    • CRYPT

      Zaklinac 1 je pro mne po Mass Effect 2 nejvic Whoa hra co jsem kdy hral. Ten feeling byl famozni. 2ka byla odpad a 3ka je zabavna, ale.... Nebyl jsem z ni tak odvarenej

      • Derp_1337

        Tobě se nelíbil 2. díl?? To máš fakt zvláštní názor, většina hráčů ho přijala velmi pozitivně.

      • Johnny

        tak to já se jednicku snazil hrát.... fakt jo... ale je to fakt děs... fakt se to nedalo hrát.  Ale pokud to někoho baví tak tim líp pro něj :)

  • sankuri

    Za me solidnich 8/10.

    Trochu me prekvapil format serialu, ktery asi nesedne vsem, zvlaste lidem kteri necetli knihy asi moc nerekne protoze vicemene pokryva kratke pribehy, ktere se odehravaly pred hlavnim dejem a navic jeste kazdy i v nekolika casovych linkach.

    Vizual velmi dobry, CGI me nijak zvlast lacine nepripadaly, naopak byly vice nez dobre, az na ty nilfgardske armory no.

    Co se castingu tyce, tam uz je to trochu rozporuplnejsi

    Geralt - Kdyz jsem se dozvedel kdo ho bude hrat tak sem byl trochu skepticky, ale Henry ho zahral skvele. Nejake chybicky by se nasly, ale jinak moc dobre. Jen by to chtelo fousy a ne tak vecne nalestene brneni:-) Ciri na druhou stranu byla docela nevyrazna, ale zase tam nemela moc prostoru se projevit. Yenn byla perfektni, ta herecka mi k ni opravdu sedla a vubec jsem tak dobry herecky vykon necekal. Pro me snad byla jeste lepsi nez Geralt. Triss byla totalni pruser. Herecka nemastna neslana, spis trochu jako selka nez elegantni kouzelnice, jestlli by si nekdo zaslouzil do druhe serie vymenit tak to bude ona. Marigold/Jaskier byl skvely, vcetne chytlavych pisnicek, tak neni moc co vytknout:-)

    Co se vedlejsich postav tyce - Tissaia vyborna, Vilgefortz usel, Renfri skvela, Cahir velmi dobry, Dryady usly i kdyz byly cerne, maly cerny elf me osobne neprisel nijak zvlast divny, zahrany velmi dobre, ostatni elfove hrozni, Calanthe vyborna, Mysilov dobre zahrany ale vzhledove mi nesedl, no a nakonec jeste Fringilla. Jeji postava byly vice nez dobre napasana a zahrana ale ta herecka? Nejen ze cerna misto temer albinky ale taky xicht jako by vycoudila vcelin a pak ji jeste protahli botoxovou klinikou nekde v Bangladesi.

    Nicmene serial hodne potesil i kdyz mohl byt krapet delsi, uz aby byla druha serie:-)


    • honcka

      Mě teda Vilgefortz nesedl vůbec, resp. jak se nechal vyškolit od Cahira nesedí vůbec do lore knih. BTW kde měla být Fringilla albínka? Jinak osobně bych jí taky spíš dal evropanku, že je přibuznou kněžny z Toussiantu, který mi sedne jako někde knižectví z oblasti Bordeaux. Taky mi nesedla Arethusa, která je v knihách popsána jako nadherné terasy a to s těmi úhoři mohli úplně vypustit, nevím, jak pak na to naklíčujou děj z Času opovržení.

      • Wolt

        Asi tak, aby sebelepsi vojak (Cahir) vymlateu Vilgefortza (ano , to je ten co zabil vyssieho upira Regisa a Geralta zmasteu v Arethuse) ..je trosku mimo misu...

      • sankuri

        Tak v knihach je nekolikrat popsana jako pale-white a v z polskeho originalu co jsem nedavno cetl by se to doslova dalo prelozit jako belostna, nebo snehobila.

    • Carnage666

      Souhlasím s kritikou na Fringillu, casting hrozný a ty šaty co na sobě měla v posledních dílech... vypadala že to natáčí těhotná (pokud opravdu nebyla).

  • Gorobilypes

    jsem s celou první sérií spokojen

  • iSpirit

    Proč zmizel příspěvek od Vogona? Lidi proberte se tam nahoře konečně. 

    • MidnighT91

      Ten koment od Vogona byl perfektní, nechápu proč ho smazali.  Jsem teď nucen jít bojovat za práva kaprů...

    • Derp_1337

      Vogoni jsou nejhorší střelci v galaxii a taky mají nejhorší poezii v galaxii. Redakční cenzor očividně promazává vogonskou poezii kvůli duševnímu zdraví čtenářů 😎

  • ----

    ale musíte se na něj soustředit, nezapnout si ho jen tak k jídlu, zatímco s někým chatujete na Facebooku. To z něj pak, pokud neznáte zdrojový materiál, nebudete mít absolutně nic.-----

    Takto sa nikdy nepozerá dobrý seriál, ani taký, kde sa dá ľahko orientovať. Takto sa pozerá nejaká 200 dielna kriminálka, kde naozaj netreba poriadne sledovať čo sa deje. Alebo tie denné seriály, ktoré už aj u nás rašia. 

  • BoB.2

    Celí to smrdělo korunou, Henry je asi drahej.

    • Veskoslav

      Není. Naopak. A CGI mají takto věechny seriály od Netflixu mizerné. 

      • ale tak zni to, jako bys je za to hrozne CGI omlouval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit