Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvni Tomb Rider po letech,ktery me zaujal. Na druhou stranu chapu skalni priznivce serie kdyz jsou trochu nasrani, ze se tak moc meni styl cele hry.

    Taky mam trochu obavu, jak moc to bude koridorovite a kolik quick time eventu tam dali.
    Nicmene atmosfera a grafika me zatim zaujala a to dost.
  • No, teda já mám trochu obavy, jak se hra nakonec uvede a smíšené pocity, konvenční kvality hry od počátků prvních dílů až po Underworld zkrátka tvořily odlišnější koncept, hra byla jaksi - "mysteriozní, tajemější (s posledními díly už tolik ne, snad Underworld). Ale obecně v paradigmatu lze konstatovat, že se bude jednat o "pseudo Assassins Creed." A právě již zmíněné "emo" a opět ktegoricky už fádní a nudný tragicky strhující se sekvence událostí, nádech hollywood filmů, z toho jaksi mírně deklasuje ten iduktivní prvotně - ortodoxní námět celé série. Jinak ono je logické, že Lara vypadá v každém díle jinak s progresivním tempem vizuálního zpracování, ale v tomto případě se vlastně mění i žánr. Osobně si ale myslim, že pokud se bude jednat o "freemoving" hru na stylu AC 2,3 - tak to bude určitě fajn - zde je ta jakási obojakost v názorech *7* No.., uvidíme.., uvidíme.
  • Ještě počkám na recenzi tady a až pak se rozhodnu, jestli za to dát plnou palbu nebo počkat na slevu.

    Můj odhad: 8/10.
  • Moc se těším Tomb Raider 3 byl jedna z prvních her co jsem hrál,snad se vyvedlo. :)
  • Hned ta 1. pani vyvojarka presne muj typ, krasna zenska *14*
    • me se nelibi ale libi se mi ta aziatka, bloncka a černoška
    • Nejlepší je ten Rastafa *14*
  • Hru jsem už kompletně shlédl na YouTube:
    http://www.youtube.com/playlist?list=PLUEHoFf8zmDSptGwDQ3LMssoLeoyRRX6y

    SPOLER AVAST !!! SPOILER AVAST !!! SPOILER AVAST !!! SPOILER AVAST !!!

    Takže, zapomeňte na nějaké "emo", tedy pokud Vám nevadí totálně bipolární charakter údajně náctileté nezkušené Britky, která v cutscéně srdceryvně brečí a ihned na to sama vyvraždí celý tábor ostřílených ztroskotanců (a u toho řve sprosté nadávky jak ona, tak oni), pak znovu brečí "že na to asi nemá" a následně sama kompletně vyvraždí druhý tábor ostřílených ztroskotanců, pak si prožije další pseudo "slabou chvilku" a hned na to sama kompletně vyvraždí jakési sídlo nemrtvých samurajů a ve finále (už bez "citlivých momentů") sama kompletně vyvraždí kombinované síly ztroskotanců i nemrtvých samurajů. Nevěříte svým očím? Jukněte na videa v odkaze.

    Poměr akce/hádanky je tak 80/20. Umělá inteligence je tupá jako tágo, ignoruje že jí odděláte parťáka za zády, ignoruje že jí běháte/skáčete za zády, je nasleplá, nahluchlá a většinu bojového času stráví buď dřepěním v krytu a řvaním nesmyslů nebo střelbou někam mimo Laru. Jelikož je ale nonameáků vždy tak deset na jednoho, tak se občas přeci jenom některý trefí.

    Samotný odstavec si zaslouží pár otázek ohledně příběhu a postav. Jednak je zajímavé, že nepřátelští trosečníci jsou výhradně Rusové a pouze muži. Takže žádná "směska" jak se Crystal Dynamics bili v prsa ale americká klasika. Dále by mne zajímalo, proč se tahle skupina Rusů tolik bojí těch nemrtvých samurajů (tedy podle cutscén), když danou frakci komplet vyvraždí jedna nezkušená Britka, protože je stačí normálně odstřelit z brokovnice nebo bodnout trosečnicky vyrobeným šípem skrz kovovou helmu. A na závěr by mne zajímalo, proč nepřátelé po sebemenším zásahu šípem/nábojem předvádí tanečky jako kdyby je někdo mučil, zatímco s Larou už od začátku (RPG systém/neRPG systém) nehne nic. Ani šípy, ani kulky. I když je fakt, že na dynamit, který jí exploduje přímo pod nohama, dokonce opravdu zareaguje - je to animace jako by ji někdo jemně přátelsky požduchnul.
  • Video pěkný, ale já bych už docela rád viděl taky nějaké záběry s PC verze a hlavně s tím jejich TressFX. Hrozně mě zajímá jak ty vlasy budou vypadat při hraní *1*
  • Doporučuju podívat se na http://www.youtube.com/watch?v=xCe8-1dbXZc hodně jsem se pobavil *1*
    • Conan je nejlepsi *2* ale mam strach sa ted na to divat(spoilery) hra me dorazi az v utery. *3*
  • Ac mam trochu strach, aby tam nebylo tech Quick Time Event situaci presprilis a obcas nektere veci pusobi prestrelene, zejmena ty situace kdy jde s lukem proti samopalum.
    Ale porad sem na to zvedav a snad to bude stat za to.
    • Nekde sem videl hodnoceni nejake receze, kde prave psali ze tech Quick Time Event tam zas moc neni(taky asi z toho meli obavu).
  • Mrzí mě že není diskuze k té komerční inzercí na Crysis3 limited edition HAL3000 počítač.
    Shodou okolností jsem skládal téměř identický PC ani ne před měsícem.
    Vypadá to, že chtějí 5-8 tisíc za nálepku Crysis.
    Celkem prasárna.
    • Popravdě chtejí tak 4-5tisíc, ale v tom je hra, zalman, sestavení a něco za výdělek, takové 3k, zase tak hroizné to není :) Zas za nálepku C3 bych to určitě neviděl. Spíš tam dali zbytečné věci v hodnotě ~7.000
    • a ja vcera objednaval :) s tim rozdilem, ze NVIDIA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit