Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, Jindra Rohlík vydělá miliony mobilníma RPG s hudební magií.

    Sice mi tahle garda herních redaktorů taky úplně nevyhovuje, ale doufám, že pohřbívat nebudeme nikoho z nich ještě desítky a desítky let. Například dneska se mi zdálo, že vyšel novej Level a na obálce měl rozpixelovanýho Martina Bacha. Prostě žiju hraním a herní žurnalistikou už přes 20 let a nehodlám na tom nic měnit!
  • To bych rád věděl, co bylo na Yurim vybalancovaného. Kampaň skvělá ale při lan srazech jsme vždy sáhli po hře bez datadisku, Yuriho porazit nešlo
  • Legenda *14*
  • Sr_Lobo
    Za prvy bych rek, ze kluci toho maj jeste hodne pred sebou a za druhy si myslim, ze na Jindru Rohlika se skladat nebudem muset, to je sikovnej kluk a na sebe si urcite vydela *3*
  • martinbucek
    pan je akoze vtipalek, len trosku trapny a strasne nevhodny humor....chod sa pochvalit maminke, ze rad pochovavas ludi na internetovych diskusiach, co ti nato povie a nas nabuduce usetri
  • giacobraza23
    Uvidime za 15 let kdyz budeme pohrbivat Polacka, Bacha a Dobrovskyho kolik bude stat rohlik.. Budem se jim skladat na rohlik :-)
  • s přestávkama to už hraju od doby vydání *1* je to prostě jedna z nej strategii, ale Tiberian sun a red alert 1 mám taky moc rád
  • On už ten velmi kvalitní patnáctiroční penicilin v té strouhance by byl zlatý důl.
  • Sr_Lobo
    Ty bys to stejne nepoznal ani ve 4K rozliseni tak se netrap.
  • Hodne slabej trolling *6*
  • Sr_Lobo
    Pche to vis ze jo! Urcite bude nekdo rozdavat strouhanku v kompaktnim pevnem baleni na cesty! Este bych za to hodil prirazku *15*
  • Dá se podle té grafiky poznat, kteří vojáci jsou mí a kteří nepřátel?
  • martinbucek
    s age of empires 1,2 najlepsia rts a ako jedna zmala s bezproblemovym lan hranim
  • walltar
    No já myslím, že 15 let starý rohlíky by si taky dostal zadarmo.
  • giacobraza23
    Staci pockat 15 let a vsechno bude zadarmo, krome rohliku.. Ty budou v Red Alert 8 za 18,50 :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit