Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    I po letech je to pořád výborná hra. A intro je na mém žebříčku zařazeno mezi nejlepšími, které jsem kdy viděl. Tahle hra je vážně úkaz.
    • Inquisitor
      Jo ta hudba nemá chybu.
  • s přestávkama to už hraju od doby vydání *1* je to prostě jedna z nej strategii, ale Tiberian sun a red alert 1 mám taky moc rád
    • Taky si ji cas od casu zapnu a proparim par dni. U zadne jine RTS to nemam *1*
  • martinbucek
    s age of empires 1,2 najlepsia rts a ako jedna zmala s bezproblemovym lan hranim
    • XorxoxTalarius
      Moje oblibena, ale musim uznat ze moje uplne nejoblibenejsi RTS jsou do ted neprekonane Empire Earth .. na tu nic nema :)
  • Když dám něco zdarma, tak to mám dát opravdu zdarma.. = nebudu řešit jak kdo k "duševnímu" vlastnictví přišel.. To co dělají oni vlastně není zdarma, ale podmíněně zdarma... Je to jen slušný marketing... který je zpoza scény plně zaplacen. Za dobu čekání než to rozjedete budete mít w*re* verzi sjetou :oD a ještě o Vás nebudou vědět.. A jaký vlastně teď bude rozdíl mezi zadarmo originovou verzí a zadarmo warezovou verzí.. Asi ve všem krom způsobu zprovoznění.. Neprosazuji w*re*, jen přemítám nad tím jak to je..
    • warez verze funguje lip a jeste rychleji...a jako bonus nepotrebuje spyware origin... nemluve o tom, ze z piratebay to stahuje rychleji, nez z EA serveru *1*
  • Ten soundtrack je naprostá špička!
  • Super! Najlepsia RTS z mojho detstva. Uz si drtim v praci na eeePC, dokonale :)
    • Inquisitor
      To je teda pracovní morálka :)
  • Škoda že to nejde stiahnuť lebo Origin má ZAS nejaký problém :D
    • Tak se něco rozdává zadarmo, tak se nediv, je asi velkej zájem. Steam tohle měl s L4D taky podobně, Steam byl dost přetíženej.
  • Inquisitor
    Jde vám to stáhnout? Mě to pořád hází chybu a v knihovně to taky nemám i když mi přišel mail o "nákupu".
    • Sr_Lobo
      jj dostavam errory uz pri klikani na "Download Now" ocovidne ma tato akce velkej uspech.
      EDIT: Apozor prisly mi tri identicky konfirmacni maily, ale v knihovne nic nemam ... no radsi tomu dam chvili klid *15*
    • nejde to...
  • Princ.Jablon
    Nefunguje download *5*
    bravo EA
    • 0011
      Si to jen přidej do knihovny jako jsem to udělal já, je jasný, že o tuhle hru bude zájem a nápor na servery, nebo to potřebuješ strašně nutně hrát hned teď?
      edit: někomu to zřejmě fakt nejde, ale jak říkám nemusíte to mít hned teď hry on the house jsou dostupné většinou pěkně dlouho
      • Princ.Jablon
        vidíš to, to mě nenapadlo, takže jsm klikl na dwnload rovnou místo přidání do knihovny a teĎ už se mi to v on the house nezobrazuje vůbec.

        Edit: ne...nebudu to hrát hned, chtěl jsem to do knihovny právě jen )))
  • To bych rád věděl, co bylo na Yurim vybalancovaného. Kampaň skvělá ale při lan srazech jsme vždy sáhli po hře bez datadisku, Yuriho porazit nešlo
    • Black_Hand
      tak, pravda je takova, ze vlastne, kdyz nad tim premyslim, zadny C&C do Generals: Zero Hour nebyl nijak zvlast vybalancovany, ale Yuri byl extra rozhozeny, to mas pravdu. na druhou stranu, C&C byl vzdycky spis o zabave, nez o opravdove strategii a kdyz to clovek chtel aspon trochu vyvazene, tak to musel trochu orezat.
      • C&C je o brutální zábavě, kromě Warcraftu 3 a Starcraftů nikdy nic srovnatelně kvalitního nevyšlo. Objektivně vzato existuje spousta skvělých strategií (Supreme Commander), ale z nějakého nepochopitelného důvodu jsem se u nich prostě tolik nebavil (a zdaleka nejsem sám). Prostě mi jen přišlo divné, že si do vybalancovanosti Yuriho nikdo v diskuzi nerýpnul, tak jsem zkoušel, jestli se někdo chytí.
    • Tak to byl sraz Jedličkova ústavu ne?
      • ZvacA
        Ne že by ho nešlo porážet, ale kolega nahoře není daleko od pravdy. Rozdíly v jednotkách mezi Sovětama a Spojencama taky byly, ale Yuriho strana je opravdu předimenzovaná. To je samej dominátor, mutátor, mastemind s velkým dosahem, dost odolný létající disky, ponorky s dostřelem větším než ruský dreadnoughty a silná pěchota a věže, co ti berou naráz až pět jednotek a plno jiných otravných blbinek. A když polovina tvý vybudovaný armády v útocích vždycky skončí tím, že se obrátí proti tobě, to už ti začíná frustrací pomalu hrabat. :D
        • Věže braly narát jednotky tři, ne pět.

          Yuri byl otravnější než spojenci a sověti, ale předimenzovanej určitě nebyl. Jednu dobu jsem to hrál dost aktivně a pamatuju se i na souboj dva na dva, kdy mi spoluhráče sejmuli dva hráči s Yurim a já je stejně se sověty zvládl porazit. Kdyby byl Yuri OP, tak by se mi to nepovedlo, nemyslíš?
          • ZvacA
            Dík za opravu

            Tak jsi fakt skila, proti tomu žádná. Ale pozor, znovu nepopírám něco o porazitelnosti, věřím, že jak za Sověty tak Spojence lze proti té straně najít pár zkušených a fungujících taktik, ale to, co Yuriho strana dostala do vínku oproti původním stranám, to je opravdu co do jisté převahy v té hře dost poznat. Ty jednotky mají navrh a alespoň pro mě osobně to bylo znát jak v kampani, tak i v multiplayeru. Ale pochopitelně, navzdory tomu jakési té supremaci, když tu stranu vezme do ruky amatér, tak to třeba ani nemusí stačit, to může být.

            Ale nedělal bych z toho vědu, vždycky se v těch RTS našla strana, která měla navrh a nějak to k tomu vlastně i patří, aby se s tím hráči v online hře nějak popasovali. Třeba takovej W: dawn of war by o tom mohl vyprávět.
      • Nekaž mi mou nostalgickou chvilku *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit