Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdříve hra nešla stáhnout. Teď ji ani nevidím ve hrách.
    • Mě nešla ani přidat do knihovny. Přišlo mi 18 mailů že už jí mam v knihovně, ale realita je jiná. No co, stáhnu si to jinde. Ale opět se mi potvrdilo, že s Originem nechci mít nic společnýho.
    • Sr_Lobo
      jj vypada to ze ji stahli uplne z nabidky. Ja zjistil ze mam na uctu DVE obednavky na ni, ktery maj stav processing!! To se zas neco EA povedlo neska... *12*
  • herecke vykony jsou skutečna špička, to bude asi dobra hra když tam najali tak kvalitní herce
  • Zdravím, mám dotaz, s kámšem jsme si yuriho stáhli, oba máme win 8. Je nějáká možnost jak si tu hru v současné době zahrát přes multiplayer? Lan se nechce vůbec spustit a online multiplayer se zase nechce připojit. Díky
    • http://cncnet.org/yuris-revenge
  • Lukyz
    Teď jsem k tomu sedl, hra v knihovně a stažení bez problému.
    Hra jako taková se mi ale seká *1* Budu muset trochu pogooglit.
    • Je jednoduchý dát něco zdarma. Horší je to (v případě EA mnohonásobně) optimalizovat pro dnešní mašiny. Co dodat.. prostě EA
  • Ja mam akorat rozehrany Tiberian sun. Mam ho nejak radsi nez RA2. Ale proti gustu.
  • nehral som..ale ked je to zadara..tak prečo nie.:)
  • Zajmave jak je pro spoustu lidi RA 2 hra detsvi a best ever a mych ocich je to dycky byla tak nak nevazna prepalena omalovanka oproti celkem vaznem RA 1, i to intro je horsi
  • MidnighT91
    Nic jiného než trik pro stažení originu. Nebrat!
    • nevim no, na Originu bylo zajímavých her zdarma uz spousta (Dragon Age, Wing Commander 3, Ultima 8, Syndicate, Sims 2 complete, theme hospital atd). Ale tak hlavne ze mas urcite Steam kde ti zadarmo nedaji vůbec nic a je naprosto bozi.

      navíc Origin je pomerne neskodna aplikace která nicim moc neprudi, je jednoducha a když uz ji clovek musí mit pro nektere hry chova se pomerne diskretne. Samo je to zbytecnost jako steam, ale třeba uplay mi prijde mnohem horsi.
      • spook.y
        Steam rozdava hry zdarma: Red orchestra 2, Sniper Elite V2, Fractured Space, Left 4 dead 2 atd. Mám pocit, že byl zdarma i Garry's Mod.
      • Ano správně, origin je velmi jednoduchá aplikace, doslova. Hezky a trefně řečeno *3*

        ps. s tou neškodností bych si nebyl úplně jistý, být tebou.
        pss. kdybys byl uživatelem steamu, věděl bys, že tato platforma s hrami zdarma začala a ea to jen kopírovalo, navíc valve nepotřebuje dávat hry zdarma tak často, mazat tím med kolem huby milionum svých spokojených userů, jako to dělá ea. zkrátka to nemá zapotřebí *4*
      • Dneska je třeba na Steamu zadarmo Amnesia
      • Half-Life_3_confirmed
        Steam je rozhodně víc user friendly, než Origin. A že ti zdarma nedají nic? Jen za poslední rok se tam objevily zdarma věci jako Red Orchestra 2, Left 4 dead 2 atd... Včera zase byla zdarma první Amnesia. Jinak souhlasím, že Uplay je zlo
        • všechny tyhle služby jsou zlo, obvzlast když si clovek uvedomi ze je vůbec nepotrebuje,ale mit je musí.
          Však ono az jednou třeba Steam pojde tak to všichni pochopi. zbydou jim jen oci pro plac, a prazdna peněženka:)
          • 2 flash....plně s tebou souhlasím...jen nad jedním jsem se pozastavil "ale mít je musí"
            • tak pokud nechces krast, a chces hrat nove hry, tem sluzbam se nevyhnes.
      • Sr_Lobo
        Pravda, nerikam ze origin je fajn, ale proti upalyi je jeste zlaticko *15*
  • giacobraza23
    Staci pockat 15 let a vsechno bude zadarmo, krome rohliku.. Ty budou v Red Alert 8 za 18,50 :-)
    • walltar
      No já myslím, že 15 let starý rohlíky by si taky dostal zadarmo.
      • Sr_Lobo
        Pche to vis ze jo! Urcite bude nekdo rozdavat strouhanku v kompaktnim pevnem baleni na cesty! Este bych za to hodil prirazku *15*
        • On už ten velmi kvalitní patnáctiroční penicilin v té strouhance by byl zlatý důl.
          • giacobraza23
            Uvidime za 15 let kdyz budeme pohrbivat Polacka, Bacha a Dobrovskyho kolik bude stat rohlik.. Budem se jim skladat na rohlik :-)
            • Chumbaba: Kámo, ale nějaká zběsilá 2d střílečka (něco ve stylu Metal Sluga, nebo Broforce) s Bachem, Dobrovským, Grygarem a Poláčkem v hlavních rolích, s multiplayerovou kampaní až pro 4 hráče u jednoho kompu by mohla bejt pecka. Zvlášť kdyby se dali, jako další hratelný postavy, odemknout Homola, Olejník, Rybka a Drda. Akorát mě, kromě Jacka, TheGGG, maxe a Hnisavce, zatim nenapadaj žádný bossové...
            • Jasně, Jindra Rohlík vydělá miliony mobilníma RPG s hudební magií.

              Sice mi tahle garda herních redaktorů taky úplně nevyhovuje, ale doufám, že pohřbívat nebudeme nikoho z nich ještě desítky a desítky let. Například dneska se mi zdálo, že vyšel novej Level a na obálce měl rozpixelovanýho Martina Bacha. Prostě žiju hraním a herní žurnalistikou už přes 20 let a nehodlám na tom nic měnit!
            • Sr_Lobo
              Za prvy bych rek, ze kluci toho maj jeste hodne pred sebou a za druhy si myslim, ze na Jindru Rohlika se skladat nebudem muset, to je sikovnej kluk a na sebe si urcite vydela *3*
            • martinbucek
              pan je akoze vtipalek, len trosku trapny a strasne nevhodny humor....chod sa pochvalit maminke, ze rad pochovavas ludi na internetovych diskusiach, co ti nato povie a nas nabuduce usetri
  • Dá se podle té grafiky poznat, kteří vojáci jsou mí a kteří nepřátel?
    • Sr_Lobo
      Ty bys to stejne nepoznal ani ve 4K rozliseni tak se netrap.
    • Hodne slabej trolling *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit